Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Потому что населення Галичини і Волині встречали
немцев с хлебом и солью(как и советских войск ранее так и турков бы встречали если бы турки вошли бы)и они сотрудничали с немцами.
И по этому из 10 миллионов погибших украинцев почти все приходятся
на восточные районы- где почти в каждой семье есть погибшие в этой войне
Зрозуміло. Україна знову поділена на сорти, як перед виборами. З чим Вас і вітаю. Більше питань немає.

(в моей семье погибло два человека-один в битве под курском другой при ликвидации десанта третий прошел всю войну и начинал со штрафбата и закончил в офицерском звании) и одно упоминание о СС и
о тех кто там служил-УПА вызывает ненависть как к фашистам.
СС-это элитное карательное формирование . и УПА там не вышиванки
вышивали и не цветочки собирали
Наскільки я зрозумів, у Вас не викликають почуття ненавісті згадки про мільйони заморених голодом українців в 33-му, сотні тисяч репресованих, депортованих, замордованих по в"язницям та ГУЛАГам. Чого їх українців жаліти...
Ненавість викликає лише фашизм. Тоді чому не викликає ненавість той факт, що СССР допоміг гітлеровській Німеччині мілітаризуватись (адже за договором про капітуляцію в першу Світову війну Німеччина позбулась можливості розвивати свої збройні сили та модернізувати армію), що багато майбутніх німецьких офіцерів пройшли віськову підготовку в училищах Союзу (так військовий злочинець Герман Герінг, що був страчений за вироком Нюренбергського трибуналу навчався в льотному училищі під Саратовим), чому не обурює підписаний між СССР та Німеччиною пакт Рібентропа - Молотова, чому не обурює одночасне проведення військових дій проти Польщі і її подальший розподіл, чому не обурює спільний парад військ РККА і Вермахту в Бресті, чому не обурює той факт, що до самої війни СССР підсиленно постачав Німеччину сировиною та зерном (нажаль не зміг записати передачу по RTVI, де детально розповідалось про це; там же і показали сторінку з довоєнного шкільного букварика, де на одній з сторінок під фото Гітлера було надруковано "Гитлер - лучший друг советских детей" - не думаю, що це був фотомонтаж).
Тут все нормально? Тут ніякої ненавісті немає?
 
Останнє редагування:

Serg_aka_m0rPh

Забанен
Я еще раз повторяю что преступления одних не оправдывают преступления других Каждый должен отвечать за себя

По нюрнберскому процессу все воины СС обьявленны преступниками
не зависимо от национальности.(если бы Шухевичь не ховался наверное
получил бы срок в Германии)
СС это карательные войска типа НКВД. Если бы Шухевичь был бы просто
в германской армии то это был бы другой вопрос

в годы войны погибло около 10 миллионов Украинцев (наверное больше половины в основном мирные жители) от рук фашистов и шухевичей
Я подчеркнул, где вы, уважаемый фантазер, сами рассказываете кто есть кто Ж:lol: ))
 
Останнє редагування:

Serg_aka_m0rPh

Забанен
Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Вже колись задавав це питання, але відповіді на нього не отримав.
Будь ласка, роз"ясніть мені наступне: "Чому саме населення Галичини та Волині, яке УПА тероризувало, грабувало, вбивало завжди зберігало добру пам"ять про своїх "вбивць і гвалтівників" в часи СССР, і, звичайно, продовжує шанувати зараз, ставить пам"ятники, називає на честь них вулиці і (в окремих містах) надає пільги колишнім солдатам УПА, як і ветеранам СА?". Ви ж не станете заперечувати, що за власним бажанням ніхто не буде шанувати своїх катів.
Щось тут я не бачу логіки!
І чому саме на східній Україні, куди загони УПА майже не доходили, де про діяльність УПА знають лише з лекцій ідеологів райкомів та обкомів КПСС, постійно говорять про звірства проти мирного населення.

А ніхто і не відповість, тому що "ТРУСЫ"... или малограмотные раз не можуть відповісти на таке банальне питання (хоча впевнений на 100% що відповідь вони знають, але вона підриває сам кістяк їхньої версії, а собака кусати руку з їжею не буде :lol: )
 

valery_ua

Well-Known Member
тот, кто вступил в сговор с врагом своей родины якобы ради её спасения - преступник!:furious:
тот, кто стрелял в спины Великим Героям Освободителям Европы и нашей Родины, Советским Воинам, от фашизма - преступник!:furious:
А в спины то Великим Героям Освободителям Европы и нашей Родины, Советским Воинам стреляли никак не воины УПА, а совсем другие "воины". Подсказать Вам кто? Ответ я знаю - заградотряды НКВД. А Вы как думаете?
 

DMITRIY

ИГРОК...с жизнью
Я говорю как раз про бандитов и преступников упа! а никак не про НКВД.
какие это герои. героизм они проявляли сотрудничая с немцами, вступив в ряды сс "галичина", взяв в руки оружие врага! предатели одним словом :furious:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Я говорю как раз про бандитов и преступников упа! а никак не про НКВД.
какие это герои. героизм они проявляли сотрудничая с немцами, вступив в ряды сс "галичина", взяв в руки оружие врага! предатели одним словом :furious:
Хорошо. Пожалуста напомните, когда УПА стреляло и в чьи спины. Достаточно будет хотябы одного примера.
И откуда такие сведения, что УПА вступило в СС Галичина? С таким же успехом можно сказать, что Советская Армия была частью Армии Власова.
Большая просьба, если пишите тут, то не пишите явных глупостей, и хоть как-то владейте информацией по вопросу, чтобы не позориться.
 

DMITRIY

ИГРОК...с жизнью
Хорошо. Пожалуста напомните, когда УПА стреляло и в чьи спины. Достаточно будет хотябы одного примера.
И откуда такие сведения, что УПА вступило в СС Галичина? С таким же успехом можно сказать, что Советская Армия была частью Армии Власова.
Большая просьба, если пишите тут, то не пишите явных глупостей, и хоть как-то владейте информацией по вопросу, чтобы не позориться.
что можно говорить и националистом не знающем историю! и который берет чужие неправильные свединья за эталон!
власовцы так же как и упа были предателями! это моя точка зрения!
и хамить не надо!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ваша точка зрения ясна. Не ясно только кого они предали. Просвятите.
И почему исторические факты Вы считате неправильными? Потому что они в вашу теорию не укладываются?
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: Герои УПА

что можно говорить и националистом не знающем историю! и который берет чужие неправильные свединья за эталон!
власовцы так же как и упа были предателями! это моя точка зрения!
и хамить не надо!
Не показуйте своє незнання історії:
у 42 році співпраця з німцями закінчилася, так як нацисти розкрили свої карти щодо України.
Якби УПА були фашистами, нацистами та ін. - то це розглядалось би на Нюрнберзькому Процесі як злочини.
Повідомлення ч. 26, 23.10.1942 р.

„Організація Бандери зайняла явно бойове становище проти Німеччини і змагає всіми засобами, включно зі збройною боротьбою, до відновлення самостійности України“.
Звісно ж дружили з німцями... а як же... Не показуйте незнання історії.
 
Останнє редагування:

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Герои УПА

А про зраду - зрадила Україну якраз СРСР, бо у 1939 році вони йшли як захисники і визволителі з купою обіцянок. А потім тисячі замордованих і репресованих. Це не зрада?
 
Зверху