EMO...tional :)

Статус
Закрита.
отак и получаються гребаные позеры наряду с неменее долбонутыми анти эмо, предаставления ноль а пафос чутли не из штанов вылитает Ех маладеж
из темы про музу сделали полное лайно
 
отак и получаються гребаные позеры наряду с неменее долбонутыми анти эмо, предаставления ноль а пафос чутли не из штанов вылитает Ех маладеж
из темы про музу сделали полное лайно
:blush:
 
Останнє редагування:

Lesya_

Диназавррр
Відповідь: EMO...tional :)

хм, а мені залишається незрозумілим той факт, що це розділ музика..... то можливо тут тре сказати своє ставлення щодо емо-напряму в музиці... мо я не так шось зрозуміла....
стосовно мене то музику сприймаю дуже позитивно, чому б і так))) а ось щодо стилю життя, життєвої позиції то......:furious: просто нема слів.......повбивала б усіх (фу,як це емоційно) ббрррррр
 

13/4

------
щас что творится в сумах это обычная мода на эмо, а вот и песня про модников
 
Re: Відповідь: EMO...tional :)

хм, а мені залишається незрозумілим той факт, що це розділ музика..... то можливо тут тре сказати своє ставлення щодо емо-напряму в музиці... мо я не так шось зрозуміла....
стосовно мене то музику сприймаю дуже позитивно, чому б і так))) а ось щодо стилю життя, життєвої позиції то......:furious: просто нема слів.......повбивала б усіх (фу,як це емоційно) ббрррррр
если послушать всех так гг ужеб точно никого на земле б небыло :) :lol:
 
Re: Відповідь: Re: Відповідь: EMO...tional :)

хм, тобто не було б нікого? мене ж однієї замало щоб винищити усіх на землі))))
ню тогда создаем каалицию единомышлеников :) хи ток ай лайк имо так сто ю дай фест :?
а блин :lol:

и ет прогламур еще неплохая песня у ##### -- В венах стынет ртуть
 

Lesya_

Диназавррр
Відповідь: EMO...tional :)

Beautiful_Lie
ну все.... стережіться емо...... я наступаю........)))))
 

Zim

4'k you
Wtf ? SkinHead, Gop? heh just fucked ...

Ыыыыыыыыы кул :)
 

Вкладення

  • 29 КБ Перегляди: 394
Статус
Закрита.
Зверху