Російсько-естонський конфлікт. Ви на чиєму боці?

Satori

Well-Known Member
Опоздал эстонец на поезд. До Таллинна. Решил пешком по путям. Смотрит - вагонетка едет
- Скажите, а до Таллинна далеко?
- Нет не очень.
- А можно я с вами?
- Можно.
Едут едут едут едут едут....
-Скажите - а до Таллинна далеко?!
- О..о..о!...Теперь далеко....
-----------------------------
Это не флуд кстати а анектод имеющий к конфликту самое прямое отношение.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Яркий пример "Украина и Россия) Мы живем тут у себя. И чтобы в нашей стране был достаток нужно не обсырать соседа а пытатся поддерживать партнерство - идти на КОМПРОМИС.
Будь ласка, наведіть хоча б декілька прикладів, коли Україна "обсирала" Росію (на державному рівні)...
Я щось не пам"ятаю, щоби ми вимагали у них віддати ядерну зброю, віддати флоти, привласнювали їх гідро-географічні споруди, будували дамби до їх території, намагались втрутитись у їх виборчий процес (чи то парламентський чи то президентський), висловлювали неповагу до їх державної символіки, протестували проти їх намірів канонізувати Ніколашку ІІ або реабілітувати Денікіна з Колчаком, засилали до них своїх емісарів, які проводили відверту антиросійську пропаганду, знімали фільми, в яких трахають прем"єра Росії, постійно в своїх ЗМІ ставили під сумнів існування в минулому та доцільність подальшого існування такої країни, як Росія... Нагадайте, будь ласка!
P.S. К некоторым хочу обратится: перестанте цитировать свой любимый 5ый канал. Имейте свое мнение
Будь ласка, надайте Ваші документи на право власності 5-м каналом або на авторські права на висловлюванону його журналістами інформацію.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
никогда єстония для меня не пользовалась каким нит авториттетом.
ниче кроме ихней заторможености не слішал.
єх.
Дозвольте з Вами не погодитись. Ще за часів СССР республіки Прибалтики відзначались вищим достатком та рівнем добробуту, ніж інші. Говорили, що вони не поспішали відправляти свою продукцію до "центру", а в першу чергу думали про своїх... Тому вражали в той час прилавки їх магазинів... Також всі відзначали високий кльтурний рівень населення (наслідки історичного перебування в Європі). Вони не поспішали перетворюватись на субстанцію "советский человек", а зберігали свої мови, культури, свою самобутність... Особисто я за це їх поважаю.
Щодо тих анекдотів... Я гадаю, що це такаж ідеологічна пропаганда Росії, як і все інше. Жителі країн Балтії в них "тормоза", ми просто помішані на салі, кавказці - стаеві збоченці-зоофіли, американці "Ох и тупы-ы-ы-е", Європа - "мировой желудок, в который бросают жрачку"... І лише Росія - "мировая душа" з її духовністю, душевністю, кмітливістю та іншими талантами. В принципі, від Задорнова всі це чули, репертуар в нього не змінюється.
 

Merime

New Member
Щодо тих анекдотів... Я гадаю, що це такаж ідеологічна пропаганда Росії, як і все інше.
Погоджусь, бо я, напевне, на відміну від багатьох тут, був у Талліні, давненько правда. Мені там сподобалось. І люди непогані, культурні, порядок кругом, рівень життя досить високий. І мене завжди дивували оці анекдоти про нібито загальмованих естонців. Ви б побачили, як вони вміють працювати і відпочивати. А сидить якийсь забуханий всмерть на завалінкє розбитої вщент ізби і тішиться анекдотами про "ущербність" сусідів.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Щодо тих анекдотів... Я гадаю, що це такаж ідеологічна пропаганда Росії, як і все інше. Жителі країн Балтії в них "тормоза", ми просто помішані на салі, кавказці - стаеві збоченці-зоофіли, американці "Ох и тупы-ы-ы-е", Європа - "мировой желудок, в который бросают жрачку"... І лише Росія - "мировая душа" з її духовністю, душевністю, кмітливістю та іншими талантами. В принципі, від Задорнова всі це чули, репертуар в нього не змінюється.
ненавижу анекдоты на национальные темы... не потому что они тупые... а потому, что очень много кто воспринимает их как правду
есть перегибы у задорнова... но восновном стоящие вещи говорит

зы: интересно кто-нибуть прочитал статью выложеную мной(о памяти и памятниках)?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ты про "найдено на просторах ннм.ру"? Я читал. Я вообще тут всё читаю. :). В общем понравилось, но ничего нового. Хотелось тоже спросить, почему, ладно российские ветераны и иже с ними, им нельзя, но наши не устраивали митинга по поводу демонтажа памятников в РФ? Но ответ итак знаю. Я всё таки в совковские времена вырос, и уважение к ветеранам привили с пелёнок, поэтому воздержусь. Кроме того, что они уважаемые люди, как ветераны, так ещё и почненного возраста. Бог им судья.
 

Satori

Well-Known Member
ненавижу анекдоты на национальные темы... не потому что они тупые... а потому, что очень много кто воспринимает их как правду
есть перегибы у задорнова... но восновном стоящие вещи говорит

зы: интересно кто-нибуть прочитал статью выложеную мной(о памяти и памятниках)?
Конечно прочитали. Нормальные заметки.
А анекдоты на национальные темы поднимают уровень толерантности у НОРМАЛЬНФЫХ людей. То есть тех кто все воспринимает не через призму конфликта - а через "Великую Молчаливую Улыбку".
 

Merime

New Member
А анекдоты на национальные темы поднимают уровень толерантности у НОРМАЛЬНФЫХ людей...
яких меншість, більшість тішить свою "значимість", надуваючись від гаданих переваг. Річ у тім, що сутність сміху у перевазі того, що сміється над тим, над ким сміються. Відомо, що більш-менш однозначні концепції комічного зводяться за сутністю, до шести груп:
1. Теорія негативних властивостей об’єкта висміювання і її психологічний варіант — теорії перевершеності суб’єкта над комічним предметом.
2. Теорія деградації.
3. Теорія контрасту.
4. Теорія суперечності.
5. Теорія відхилення від норми.
6. Теорія змішаного типу або теорія мотивів, що перетинаються, в якій виступає не один, а декілька мотивів, які пояснюють сутність комічного.
Саме це лежить в основі іноетнічної групи анекдотів, яка є в кожній національній сміховій культурі: українці сміялись над жидами, циганами ,литвинами, москалями; росіяни над пошехонцями, молдаванами, чукчами, естонцями: чехи над словаками і т.п.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Сьогодні в новинах на 5-му каналі передали новину, що є продовженням естонського конфлікту... Під Москвою демонтували пам"ятник пілоту(українцю за національністю), що мав десь метрів 5 заввишки (тобто не простенький фанерний стовпчик). Причина - наміри побудувати шосе. Пам"ятник обіцяли відновити на новому місці, але поки...
Тепер хто небуть скажіть мені будь ласка, чому росіянам так можно вчиняти з полеглими солдатами, а естонцям - зась? Як то каже російське прислів"я: "В чужом глазу соринку видим, а в своём - бревна не замечаем".
 

Life-ua

+ плюс - минус
Сьогодні в новинах на 5-му каналі передали новину, що є продовженням естонського конфлікту... Під Москвою демонтували пам"ятник пілоту(українцю за національністю), що мав десь метрів 5 заввишки (тобто не простенький фанерний стовпчик). Причина - наміри побудувати шосе. Пам"ятник обіцяли відновити на новому місці, але поки...
Тепер хто небуть скажіть мені будь ласка, чому росіянам так можно вчиняти з полеглими солдатами, а естонцям - зась? Як то каже російське прислів"я: "В чужом глазу соринку видим, а в своём - бревна не замечаем".
Это называется : если я россиянин мне можна всё , а если кто другой - то нельзя (ещё и врагом народа обьявят)

Я вважаю що так не можна , з такою політикою завжди конфлікти будут (і справа не з Україною , Естонією , Грузією , Литвою , Латвією , Азейбаржаном , Беларуссю і т. д. - це очевидно)
 
Зверху