Вопросы

  • Автор теми SexyMan
  • Дата створення

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Вопросы

І шо, ми тепер будемо її як зашифровану відкривати? Чи це приколи якісь?
 

TaboriT

Member
Re: Відповідь: Вопросы

І шо, ми тепер будемо її як зашифровану відкривати? Чи це приколи якісь?
Та хай хоч зашифровано. Я гадав, що розділ взагалі ліквідували.
Але приколи якісь не дуже дотепні.
Ну що ж будемо в андеграунді ;-)))
 

Merime

New Member
Відповідь: Вопросы

Чи будуть пояснення з приводу видалення теми?
Пояснення знайдеться при уважному перегляді підпільного розділу "Політика", як говориться: знайди 10 відмінностей. Відмінність одна - зникла тема "Москали - это не нация", де була розміщена стаття політолога О.Кривдика з відповідною назвою. Вона не носила якогось антиросійського характеру, а навпаки підтримувала демократичні перетворення в Росії, активно виступаючи проти імперського шовінізму, на який давно хворіє Росія. Але читати статтю, де "многа букаф" важко, легше забанити автора , вбити тему. А заодно і весь розділ.
 

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Вопросы

Я цього ніяк не розумію, як це взяли і сховали, злякалися розумних тем, розумних людей, здорового глузду нарешті. Агов, цензори форуму!!! Де ви? Чи ви тільки про секс і серіали тут бажаєте говорити. Що це за форум такий? Я пропоную створити тему "Політична цензура на ЕТС". А краще б дочекатися пояснень, ви збираєтеся це робити чи ні?
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Re: Відповідь: Вопросы

Та хай хоч зашифровано. Я гадав, що розділ взагалі ліквідували.
Але приколи якісь не дуже дотепні.
Ну що ж будемо в андеграунді ;-)))
я гадав що там можна теми та дописи створювати, а він тіки читати.
Цензура.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Вопросы

Просто на стільки важко знайти розумного модератора, якій би зміг контролювати гілку, що легше поставити діагноз всім, хто писав у тій темі.

Слава дермократії нашого форуму!
 

SoloDka-otRuta

Дивовижна
Да они даже объяснить ничего не могут.Точно так же уже неоднократно была удалена тема "Кадетство",где было выложено довольно много инфы,а флуд есть в любой теме в любом разделе,для этого и существуют модеры чтобы предупреждать и корректировать дисциплину на форуме.Бездумное удаление тем или целого раздела(я имею ввиду "Политику",где как раз флуда было меньше всего,потому что она интересна в большинстве интеллигентным людям) далеко не выход.Я вообще не понимаю вашей политики,малоуважаемые модераторы форума,в последнее время.
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Мдя... некрасиво, ребята "адмыны", некрасиво. Предлагаю ничего не просить, никаких объяснений не требовать, раз уж кто-то себе такую вольность позволил, то не факт что подобное не повторится.
Лучше создать альтернативный социально-политический форум и забыть про здешний компьютерно-торгашеский "бомонд".
 

Merime

New Member
Відповідь: Re: Вопросы

Лучше создать альтернативный социально-политический форум и забыть про здешний компьютерно-торгашеский "бомонд".
Підтримую. Слід визнати, що цей форум розрахований на користувачів тем "Нужно ли целоваться на первом свидании?" ,"какой у вас мобильник?", "чё вы любите хавать?", "едите ли вы майонез?", "а ты умеешь завязывать шнурки?" і т.п.
 

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Вопросы

:appl: :appl: :appl: бравоооо!!! Це точно!!! Пропоную створити комісію, яка б відраховувала неадекватних адмінів, а також видаляла тупі і безглузді теми. Пропоную себе на голову комісії:nap:
 
Зверху