Досрочные парламентские выборы

Досрочные парламентские выборы


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    223

Life-ua

+ плюс - минус
Тогда что это такое?
Это регламент , он не может противоречить Конституции ! Он встановлює порядок підготовки і проведення сесій Верховної Ради - а у него были противоречия со строкой выше , поэтому президент сделал по Конституции :) (Регламент не закон - а постанова ВР , там в предложении я опечатку сделал - это постанова)

Тогда повторяю вопрос, где конкретно (требую цитату) в конституции написано о правилах формирования калиции (не фракции, не блока) интересует могут ли туда входить отдельные депутаты или нет.
Вот ради вас предоставляю статти регламента ВР :

Глава 12 КОАЛІЦІЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

Стаття 61. Порядок утворення коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді
1. Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді (далі -коаліція) - це добровільне об'єднання депутатських фракцій, якеформується у Верховній Раді за результатами виборів і на основіузгодження політичних позицій. До складу коаліції входитьбільшість народних депутатів від конституційного складу ВерховноїРади.
2. Коаліція формується депутатськими фракціями, утвореними впорядку, встановленому цим Регламентом, протягом одного місяця здня відкриття першого засідання новообраної Верховної Ради абопротягом одного місяця з дня припинення діяльності попередньоїкоаліції.
3. Коаліція формується після проведення депутатськимифракціями консультацій. За результатами проведених консультацій заособистими підписами голів відповідних депутатських фракцій, абоза рішенням депутатської фракції одним із заступників головидепутатської фракції, укладається Угода про коаліцію депутатськихфракцій у Верховній Раді (далі - коаліційна угода).

{ Частину четверту статті 61 виключено на підставі ПостановиВР N 904-V ( 904-16 ) від 06.04.2007 }
5. В коаліційній угоді фіксуються узгоджені політичніпозиції, що стали основою формування цієї коаліції, зокремастосовно засад внутрішньої і зовнішньої політики, визначаєтьсяполітична спрямованість і принципи діяльності коаліції, а такожпорядок вирішення внутрішньо-організаційних питань діяльностікоаліції та порядок припинення її діяльності. До коаліційної угодидодаються списки членів депутатських фракцій, що сформуваликоаліцію, з особистими підписами народних депутатів. Списки членівдепутатських фракцій є невід'ємною складовою коаліційної угоди.
6. Коаліція вважається сформованою з моменту офіційногооголошення про це головуючим на пленарному засіданні на підставіподаних до апарату Верховної Ради документів, передбаченихчастинами третьою та четвертою цієї статті.
7. Текст коаліційної угоди, персональний склад коаліціїпублікуються в газеті "Голос України" не пізніш як через чотиридні після офіційного оголошення про сформування коаліції.
8. У разі припинення діяльності коаліції нова коаліціяформується в порядку, встановленому цим Регламентом.
Теперь дошло ? (читай выделенное чёрным)

Стаття 62. Обчислення строків, пов'язаних з формуванням коаліції
1. Встановлений у частині сьомій статті 83 КонституціїУкраїни ( 254к/96-ВР ) та частині другій статті 61 цьогоРегламенту місячний строк формування коаліції обчислюється укалендарних днях. Цей строк починається з дня відкриття першогопленарного засідання новообраної Верховної Ради або з іншого днячергової чи позачергової сесії Верховної Ради, з якого відповіднодо цього Регламенту діяльність коаліції визнається припиненою, ізакінчується о 24-й годині тридцятого календарного дня.
Стаття 63. Організація діяльності коаліції
1. Коаліція приймає рішення на своїх загальних зборахбільшістю голосів народних депутатів, які входять до складукоаліції.
2. З метою узгодження позицій депутатських фракцій, щовходять до складу коаліції, утворюється Рада коаліції.
3. Інформаційне та технічне забезпечення роботи коаліціїздійснюється секретаріатом коаліції, який створюється на період їїдіяльності у порядку, встановленому для створення секретаріатівдепутатських фракцій.
4. Інші питання порядку організації роботи коаліціївизначаються коаліційною угодою.
Стаття 64. Участь коаліції у формуванні Кабінету Міністрів України
1. Коаліція вносить відповідно до Конституції України( 254к/96-ВР ) пропозиції стосовно кандидатури Прем'єр-міністраУкраїни та кандидатур на посади інших членів Кабінету МіністрівУкраїни.
2. Питання про внесення пропозицій стосовно кандидатурПрем'єр-міністра України, інших членів Кабінету Міністрів Українирозглядається на загальних зборах коаліції.
3. Рішення коаліції з пропозиціями стосовно кандидатуриПрем'єр-міністра України не пізніше наступного робочого дня післяприйняття такого рішення передається Голові Верховної Ради Українидля невідкладного направлення його Президентові України, а щодочленів Кабінету Міністрів України - Прем'єр-міністрові України вдень його призначення.
4. У разі припинення діяльності коаліції чи укладення новоготексту коаліційної угоди до призначення Верховною Радою України навідповідну посаду кандидатури, запропонованої цією коаліцією,внесена коаліцією пропозиція стосовно відповідної кандидатури невважається відкликаною, якщо коаліцією в новому складі не прийнятоіншого рішення.
{ Статтю 64 доповнено частиною згідно з Постановою ВР N 74-V( 74-16 ) від 03.08.2006 }
Стаття 65. Зміни у складі коаліції
1. Депутатська фракція, яка не є учасником коаліції, може засвоїм бажанням та за згодою коаліції увійти до її складу,приєднавшись до коаліційної угоди. У разі якщо депутатськафракція, що не є учасником коаліції, виявила бажання стати їїучасником на умовах, відмінних від викладених у коаліційній угоді,за згодою коаліції всі її учасники укладають новий тексткоаліційної угодию.
{ Частина перша статті 65 із змінами, внесеними згідно зПостановою ВР N 74-V ( 74-16 ) від 03.08.2006 }
2. Депутатська фракція має право в будь-який час вийти зіскладу коаліції, попередивши про це письмовою заявою керівниківінших депутатських фракцій, які входять до коаліції, не менше ніжза десять днів до дати виходу. Протягом зазначеного строку такадепутатська фракція в будь-який час має право в письмовій формівідкликати свою заяву. Якщо депутатська фракція не відкликаласвоєї заяви, головуючий на першому після закінчення десятиденногостроку пленарному засіданні оголошує про вихід депутатськоїфракції з коаліції.
3. Депутатська фракція за рішенням загальних зборів коаліціїможе бути виключена з її складу.
4. Не пізніш як через чотири дні після приєднаннядепутатської фракції до коаліції, виходу чи виключеннядепутатської фракції з коаліції або укладення коаліцією у новомускладі нового тексту коаліційної угоди про це робитьсяповідомлення головуючим на пленарному засіданні. В цей же строкзазначене повідомлення публікується у газеті "Голос України"відповідно разом з персональним складом депутатської фракції, якавийшла чи виключена із складу коаліції, або персональнимзбільшеним складом коаліції і новим текстом коаліційної угоди.
{ Частина четверта статті 65 в редакції Постанови ВР N 74-V( 74-16 ) від 03.08.2006 }
5. Після виходу чи виключення депутатської фракції з коаліціїВерховна Рада в установленому законом порядку може прийнятирішення про звільнення з посад членів Кабінету Міністрів України,кандидатури яких були запропоновані депутатською фракцією, щовийшла чи була виключена з коаліції.
Читай выделенным .

Стаття 66. Припинення діяльності коаліції
1. Діяльність коаліції припиняється у разі:
1) припинення повноважень Верховної Ради відповідногоскликання;
2) зменшення чисельного складу коаліції до кількості народнихдепутатів, меншої ніж визначено Конституцією України( 254к/96-ВР );
3) прийняття коаліцією рішення про припинення своєїдіяльності.
2. Діяльність коаліції вважається припиненою у випадках,передбачених пунктами 2 і 3 частини першої цієї статті, з моментуофіційного оголошення про це головуючим на пленарному засіданні.Повідомлення про припинення діяльності коаліції публікується вгазеті "Голос України" не пізніше ніж через чотири дні післяофіційного оголошення про припинення її діяльності.
3. Зміни у складі коаліції, у тому числі у зв'язку з виходоміз неї однієї чи кількох депутатських фракцій, якщо при цьомукількісний склад коаліції не стає меншим, ніж визначеноКонституцією України ( 254к/96-ВР ), не є підставою для припиненнядіяльності коаліції. { Статтю 66 доповнено частиною згідно зПостановою ВР N 74-V ( 74-16 ) від 03.08.2006 }
Стаття 67. Депутатська фракція з правами коаліції
1. У разі якщо за результатами виборів у новообранійВерховній Раді утворена депутатська фракція, до складу якоївходить більшість народних депутатів від конституційного складуВерховної Ради, коаліція може не утворюватися. Така депутатськафракція має передбачені Конституцією України ( 254к/96-ВР ) правакоаліції.
Выходит Фракция с Коалиции - нету каолиции (а не депутатов) Доходит или нет ??
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
Тогда повторяю вопрос, где конкретно (требую цитату) в конституции написано о правилах формирования калиции (не фракции, не блока) интересует могут ли туда входить отдельные депутаты или нет.
Правила формирования выписывает Регламент ВР - никак не доходит ???

ЗЫ. Посты от Life-ua расцениваю флудом и во внимание не беру.
Я вам уже регламент выписал - где чётко написанно что такое коалиция и как она формируется , а если сказать нечего если Я прав - то и молчите ! :) (всем понятно что вам уже сказать нечего)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Тогда повторяю вопрос, где конкретно (требую цитату) в конституции написано о правилах формирования калиции (не фракции, не блока) интересует могут ли туда входить отдельные депутаты или нет.
Так влаштує:
Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України формується протягом одного місяця з дня відкриття першого засідання Верховної Ради України, що проводиться після чергових або позачергових виборів Верховної Ради України, або протягом місяця з дня припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України.
Дивись: Коаліція депутатських фракцій - Коаліція депутатів - Коаліція депутатів фракцій. Різницю бачиш? Написано, що коаліція депутатських фракцій, а далі як вона повинна формуватись. А із чого вона повинна формуватись дивись в самої назві. Якщо б вона формувалась із депутатів, булоб написано "коаліція депутатів", або "коаліція депутатів фракцій". І тоді ми би на виборах голосували за окремих депутатів. Але ми голосували за партіі, які в свою чергу можуть складати фракціі, з яких формується коаліція. Який взагалі тогда сенс голосувати за партіі?
А взагалі ця частина закону повна багів, як виндовс без сервіспаків. :) Зараз воно крашанулось і повинно зробити рестарт. Інакше так висіти і будем, поки світло не відключать :).
 

Life-ua

+ плюс - минус
Да его это не устраивает - я ему эту цитату двадцать раз выписывал , он никак не догоняет что раз формируется коалиция депутатских фракций значит она может формироватся только депутатскими фракциями

Сам порядок формирования и толкование что такое коалиция - выписывает регламент Верховной Рады , я ему уже и его выписал :
Стаття 61. Порядок утворення коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді
1. Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді (далі -коаліція) - це добровільне об'єднання депутатських фракцій, якеформується у Верховній Раді за результатами виборів і на основіузгодження політичних позицій. До складу коаліції входитьбільшість народних депутатів від конституційного складу ВерховноїРади.
2. Коаліція формується депутатськими фракціями, утвореними впорядку, встановленому цим Регламентом, протягом одного місяця здня відкриття першого засідання новообраної Верховної Ради абопротягом одного місяця з дня припинення діяльності попередньоїкоаліції.
3. Коаліція формується після проведення депутатськимифракціями консультацій. За результатами проведених консультацій заособистими підписами голів відповідних депутатських фракцій, абоза рішенням депутатської фракції одним із заступників головидепутатської фракції, укладається Угода про коаліцію депутатськихфракцій у Верховній Раді (далі - коаліційна угода).
(пока он молчит , а дойдёт ему или нет посмотрим)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Life-ua, вы не собачтесь. Если ты называешь человека тупым, заранее даёшь ему установку на несогласие с твоим мнением - признать твою правоту, значит признать и свою тупость. Нельзя так дискутировать.
sniper, чтобы не было недоразумений, я тебя тупым не считаю. Может немного невнимательным и предвзятым.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Кстати, Life-ua, может ты найдёшь как фракции формируются? Конкретно, где сказано, что из партий, а не из депутатов?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Life-ua, вы не собачтесь. Если ты называешь человека тупым, заранее даёшь ему установку на несогласие с твоим мнением - признать твою правоту, значит признать и свою тупость. Нельзя так дискутировать.
sniper, чтобы не было недоразумений, я тебя тупым не считаю. Может немного невнимательным и предвзятым.
я никого таким не называл :) Скажем так : некоторые фразы тупо выглядят :) (про парламент всегда прав и т. д.)
 

sniper

New Member
Так влаштує:

Дивись: Коаліція депутатських фракцій - Коаліція депутатів - Коаліція депутатів фракцій. Різницю бачиш? Написано, що коаліція депутатських фракцій, а далі як вона повинна формуватись. А із чого вона повинна формуватись дивись в самої назві. Якщо б вона формувалась із депутатів, булоб написано "коаліція депутатів", або "коаліція депутатів фракцій". І тоді ми би на виборах голосували за окремих депутатів. Але ми голосували за партіі, які в свою чергу можуть складати фракціі, з яких формується коаліція. Який взагалі тогда сенс голосувати за партіі?
А взагалі ця частина закону повна багів, як виндовс без сервіспаків. :) Зараз воно крашанулось і повинно зробити рестарт. Інакше так висіти і будем, поки світло не відключать :).
Может оно и так, я ж не против, но "коалиция депутатских фракций" это название и оно лишь косвенно говорит о её составе и совершенно ничего о правилах формирования. Я считаю, что депутаты могли бы потрудитья ясно и чётко написать кто куда входит и выходит.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Кстати, Life-ua, может ты найдёшь как фракции формируются? Конкретно, где сказано, что из партий, а не из депутатов?
Вот несколько статтей регламента ВР дающие ответ на твой вопрос :

Глава 11 ФОРМУВАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
Стаття 57. Формування депутатських фракцій
1. Депутатські фракції формуються на першій сесії ВерховноїРади нового скликання до розгляду питань про обрання ГоловиВерховної Ради України, створення органів Верховної Ради. Якщоцього не відбулося, головуючий на пленарному засіданні оголошуєперерву для їх формування. Перед наступним пленарним засіданнямапарат Верховної Ради надає народним депутатам інформаційніматеріали, які були подані до апарату Верховної Ради за день допочатку зазначеного пленарного засідання, про сформованівідповідно до вимог цього Регламенту депутатські фракції.
Стаття 58. Принципи формування депутатських фракцій
1. Депутатські фракції формуються на партійній основінародними депутатами, обраними за списком політичних партій(виборчих блоків політичних партій), які за результатами виборівотримали депутатські мандати.
2. Політична партія (виборчий блок політичних партій) маєправо формувати у Верховній Раді лише одну депутатську фракцію.

3. Принципи функціонування депутатської фракції повинні бутидемократичними і не суперечити вимогам Конституції України( 254к/96-ВР ), Закону України "Про статус народного депутатаУкраїни" ( 2790-12 ) та цього Регламенту.
Стаття 59. Умови формування депутатських фракцій
1. Мінімальна кількість народних депутатів для формуваннядепутатської фракції має становити не менше ніж 15 народнихдепутатів.
{ Частина перша статті 59 в редакції Постанови ВР N 157-V( 157-16 ) від 19.09.2006 }
2. Народний депутат може входити до складу лише депутатськоїфракції політичної партії (виборчого блоку політичних партій), завиборчим списком якої його обрано.
3. У разі невходження народного депутата, обраного відполітичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складудепутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блокуполітичних партій) або виходу народного депутата зі складу такоїфракції його повноваження припиняються достроково на підставізакону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичноїпартії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такогорішення.
4. Народний депутат, якого виключено зі складу депутатськоїфракції, є позафракційним.
{ Статтю 59 доповнено частиною четвертою згідно з Постановою ВРN 157-V ( 157-16 ) від 19.09.2006 }
Стаття 60. Порядок реєстрації та припинення діяльності депутатських фракцій
1. Кожна депутатська фракція реєструється в апараті ВерховноїРади. Умовою реєстрації є надходження до апарату Верховної Радипідписаного особисто кожним народним депутатом, який увійшов доскладу депутатської фракції, письмового повідомлення просформування депутатської фракції. У письмовому повідомленнізазначаються назва депутатської фракції, її персональний склад тапартійна належність членів депутатської фракції, а також прізвищаголови депутатської фракції та заступників голови депутатськоїфракції з розрахунку не більше одного на 15 членів депутатськоїфракції. Повна та скорочена назва депутатської фракції маєзбігатися з назвою відповідної політичної партії (виборчого блокуполітичних партій).
2. Після відповідного оформлення матеріалів про утвореннядепутатської фракції головуючий на пленарному засіданні інформуєнародних депутатів про реєстрацію такої депутатської фракції, їїкількісний склад, голову депутатської фракції та заступниківголови депутатської фракції. Інформаційні матеріали продепутатську фракцію після її реєстрації надаються народнимдепутатам. У такому ж порядку повідомляється про зміни в складідепутатських фракцій.
3. Про вступ, вихід зі складу зареєстрованої депутатськоїфракції народний депутат повідомляє письмово головуючого напленарному засіданні. Письмове повідомлення народного депутата провходження до тієї чи іншої депутатської фракції погоджується зголовою цієї депутатської фракції. Повідомлення про виключення зіскладу депутатської фракції робить головуючий на пленарномузасіданні за поданням голови депутатської фракції.
4. Депутатська фракція, склад якої стає меншим від необхідноїмінімальної кількості народних депутатів, визначеної частиноюпершою статті 59 цього Регламенту, через 15 днів після днянастання такого факту оголошується Головою Верховної Ради Українирозпущеною.
 
Зверху