Taras Kabanov 61

S-DIMAN

Карпати - Кривбас - 1:1
Карпати втрачають очки через стару "хворобу"

Цей поєдинок принаймні до 70-ї хвилини не міг не подобатися глядачам. Гра проходила на зустрічних курсах, хоча з відчутною перевагою „Карпат”. На стрімкий рейд та небезпечний удар Володимира Федоріва „Кривбас” відповів ударом в поперечину Василя Сачка. На 16-й хвилині Сучков зльоту після навісу у штрафний пробив у дальній кут, проте м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки. А Микола Іщенко потужно у своєму фірмовому стилі пробив зі штрафного трохи вище «дев’ятки». Окремо хотілося б сказати про новачка команди Ковеля, котрий у підсумку виявився найкращим гравцем команди у поєдинку. Олександр Іщенко уже з перших хвилин першого матчу відрядив білоруса у напад, і, як виявилося, не прогадав. Ковель продемонстрував свою фірмову швидкість та зарядженість на боротьбу перед львівськими глядачами, і був ще у першій половині поєдинку чи не найактивнішим у складі „зелено-білих”.

А на 52-й хвилині білоруський новобранець „Карпат” уже зумів відзначитися своїм першим голом у новій команді. Після прострілу Володимира Федоріва, Ковель у центрі штрафного обробив м’яч, і потужно пробив під поперечину: без шансів для Ігоря Бажана. Після цього карпатівці ще більше активізувалися, і провели цілий каскад красивих комбінацій. Проте ні Платон, ні Ковель, ні Сучков так і не змогли подвоїти перевагу своєї команди. Натомість далася взнаки стара хвороба „Карпат” – пропущені голи з „другого поверху”. На 69-й хвилині після розіграшу кутового та навісу найвище вистрибнув Петро Ковальчук, котрий точно пробив у „дев’ятку” воріт „зелено-білих”. Після цього гра на полі помітно заспокоїлася. До фінального свистка львів’яни загрожували воротам Бажана виключно зі штрафних ударів. Проте потужні постріли Іщенка та Кобина результату так і не принесли.

Карпати - Кривбас - 1:1 (0:0).
Карпати: Налєпа, Федорів, Петровський, Іщенко, Годвін, Ковель (Шмаров, 83), Пшеничних, Худоб′як, Сучков, Кобин, Платон (Фещук, 61).
Кривбас: Бажан, Радченко (Мельник, 32), Грабовський, Ковальчук, Ндрека, Опря, Бюлюкбаші, Рожков, Сачко, Костишин, Гігіадзе (Іваненко, 85).
Ковель, 52 – Ковальчук, 69.
Пшеничних, 34 - Ндрека, 31.

Офсайт ФК "Карпати"

S-DIMAN

Этот матч был дебютным в Чемпионате Украины для нового наставника ФК «Харьков» Владимира Бессонова. По иронии судьбы самому титулованному воспитаннику харьковского футбола так и не удалось постоять за честь города, где его научили играть в футбол. В 18-летнем возрасте он был приглашен в киевское «Динамо», и именно с этим клубом связанны все его достижения в большом футболе. Свои первые шаги в качестве тренера Владимир Васильевич так же сделал в Киеве. Затем были еще Винница и Луганск. И вот, наконец, (спустя 30 лет) состоялось возвращение Владимира Бессонова в родной город. Очень хотелось бы, чтобы его деятельность в качестве наставника второй харьковской команды была столь же успешной, как и его футбольная карьера.

Забегая вперед, отметим, что дебют Бессонова можно считать успешным. Его подопечные показали неплохую для начала сезона организацию игры и высокий уровень самоотдачи, сумев в итоге сохранить свои ворота в неприкосновенности.

А вот «Металлист» явно разочаровал. Особенно это касается его игры в первом тайме. В действиях команды не чувствовалось заряженности на серьезную борьбу, игроки выглядели какими-то вялыми, брак в передачах был недопустимо высок. Неудивительно, что за всю первую половину игры металлистам не удалось нанести ни одного прицельного удара по воротам соперника. Единственная серьезная угроза воротам Худжамова была создана на 37 минуте после двухходовки Фомин – Нвоха. Однако мяч после удара нигерийца пролетел рядом со штангой. В конце тайма был хороший шанс открыть счет и у горожан. Но, Лошанков, выскочив на свидание с Горяиновым, не сумел переиграть голкипера.

Как и следовало ожидать во втором тайме «Металлист» выглядел совершенно другой командой. Как никак положение обязывает – команда, занимающая третью строчку в турнирной таблице, просто обязана обыгрывать соперника, находящегося на третьем месте, но только от конца. На 53 минуте мог отличиться Фомин, однако, пробивая с близкой дистанции, ухитрился попасть во вратаря. С каждой минутой «Металлист» наращивает давление на ворота горожан, но при этом подчас забывая об обороне собственных владений. В течение трех минут (на 54 и 58 минутах) ФК «Харьков» мог наказать их за такую «необачність». Однако удары Гладкого и Чеберячко из выгодных позиций были неточны. Это были последние попытки огрызнуться со стороны горожан. В дальнейшем до самого финального свистка игра проходила при подавляющем преимуществе «Металлиста». Дважды мог отличиться вышедший на замену Диденко. Он наносил удары головой с выгодной позиции, но в первом случае неточно, а во втором уверенно сыграл Худжамов. Затем опасно пробивал штрафной удар Ганчаржик – мяч пролетает рядом со штангой. После удара головой Папа Гуайе мяч опускается на сетку за перекладиной. После прохода по правому краю Данилова, следует прострел в центр. Мяч принимает на грудь Слюсар и слету наносит мощный удар – мяч пролетает в нескольких сантиметрах от боковой стойки.

В последние 5 минут матча «Металлист» устроил настоящий штурм ворот соперника – мяч буквально не покидал штрафную площадь горожан. Дважды мог отличиться Нвоха, но в первом случае после его удара головой мяч угодил в перекладину, а во втором ворота горожан спасла стойка ворот.

ФК Харьков - Металлист - 0:0.
Харьков: Худжамов, Березовчук, Комарницкий, Соколенко, Панковец, Рожок, Овеков, Гунчак, Чеберячко, Лошанков, Гладкий.
Металлист: Горяинов, Бордиян (Диденко, 62), Обрадович, Бабич, Ганчаржик, Данилоыв, Слюсарь, Валяев, Девич, Нвоха, Фомин (Папа Гуйе, 62).
Лошанков, 13; Березовчук, 42; Гладкий, 65; Чеберячко, 67; Худжамов, 93 – Фомин, 42; Бабич, 87.

04.03.2007, 20:18
Наставник запорожского "Металлурга" Сергей Ященко после проигранного матча с "Динамо" выступил с резкой критикой в адрес арбитра.
Отметим, что пресс-конференция главного тренера гостей продлилась очень недолго. Комментировал матч Ященко всего около двух минут.
Помимо всего прочего тренер гостей отметил, что у вратаря его команды Андрея Глущенко есть все подозрения на перелом ребра.
«После матча я поблагодарил всех игроков моей команды за самоотдачу. В прошедшем матче мы отдали все силы, чтобы добиться положительного для себя результата», - заявил Сергей Ященко.
«Я недоволен тем уровнем судейства, которое было продемонстрировано главным арбитром нашего поединка. Считаю, что такое судейство – это полный абсурд. Уверен, что пенальти, после которого нам забили второй гол, не было и в помине. Также мне не понравились действия арбитра в эпизоде, в котором наш вратарь получил травму», - заявил тренер запорожского «Металлурга».
Ист:Football.ua

LaffJoy

Папка
События 17-го тура
05.03.2007, 12:48
Взгляд «Спорт-Экспресс в Украине».
«Шахтер» в восьмой раз подряд обыгрывает «Зарю», при этом, не пропустив ни одного мяча в свои ворота. Сухая серия горняков во встречах с луганчанами (730 минут) по продолжительности уступает только аналогичным «сериалам» динамовцев Киева в поединках с «Кривбассом» (889 минут) и «Ильичевцем» (828).
«Шахтер» одерживает седьмую крупную победу в сезоне. «Заря» же терпит 30-е поражение с крупным счетом за время выступления в элитном дивизионе.
Мяч, забитый Фернандинью, оказывается 200-м, пропущенным «Зарей» на выезде в высшей лиге.
Луганчане продлевают две свои «рекордные» для украинских первенств гостевые серии: безвыигрышную до 47 матчей, а с пропущенными мячами - до 46.
Страж ворот «Зари» Андрей Никитин становится первым футболистом, проведшим хотя бы одну игру во всех 16 чемпионатах Украины.
Четвертый матч подряд стоит «на ноль» голкипер горняков Богдан Шуст.

10-й поединок между «Днепром» и «Ильичевцем» в Днепропетровске впервые завершается вничью. Для днепрян это уже 10-я мировая в нынешнем сезоне.
60-й раз в чемпионатах Украины пробивает пенальти «Днепр», 50-й - «Ильичевец»
80-й раз бьют пенальти запорожскому «Металлургу», 60-й - «Днепру».
13-й одиннадцатиметровый удар за карьеру отражает голкипер мариупольцев Игорь Шуховцев.
Пятое удаление в сезоне в рядах «Днепра» - наихудший показатель среди всех команд
.

«Сталь» впервые берет верх над донецким «Металлургом» и добивается первой крупной победы в высшей лиге. А в целом празднует юбилейный 10-й выигрыш в родных стенах.
Донецкий «Металлург» 15-й раз проигрывает с крупным счетом, в том числе 10-й - в гостях.

«Карпаты» проводят 200-й матч на своем поле.
«Кривбасс», заключивший 60-ю мировую на выезде, по-прежнему не может выиграть у «Карпат» во Львове - 3 ничьи и 10 поражений
.

100-й сухой матч проводит «Металлист», 90-й (на своем поле) - «Черноморец».

120-й раз обходится без голов «Ворскла».

190-е поражение в чемпионатах Украины терпит запорожский «Металлург».

Клубный антирекорд устанавливает «Харьков», чья домашняя безголевая серия достигает 434-х минут.
Впервые завершается вничью харьковское дерби.

100-й матч в высшей лиге проводит Виталий Руденко («Черноморец»): 1-й - 21 игрок, в том числе 14 легионеров.

15-й гол забивает Жадсон, 1-й - дебютанты Леонид Ковель, Петр Ковальчук и бразилец Жоземар, который к тому же сходу оформляет хет-трик, чего ранее никому из новичков сделать не удавалось.

10-й пенальти реализует Валентин Полтавец, 24-й - Сергей Ребров, установивший тем самым новый рекорд чемпионатов.

100-й мяч пропускает голкипер «Кривбасса» Игорь Бажан. Его коллега по амплуа из «Харькова» Рустам Худжамов 10-й раз стоит «на ноль».

80-й матч в элитном дивизионе проводит львовский арбитр Андрей Шандор.

LaffJoy

Папка
Київське шоу
champion.com.ua, 04.03.07 20:00:33
У неділю футбольна весна прийшла і до футболістів київського "Динамо" та запорізького "Металурга". На стадіоні "Динамо" о 18:00 гравці вийшли на поле.

Матч розпочався на великих швидкостях. Команди дуже добре грали з м'ячем, але все таки кияни виявилися кращими у цій боротьбі. Уже на шостій хвилині Мілевський відпасував на Гусєва, і той метрів з 20-25 красивим ударом зробив рахунок 1:0, поклавши м'яч у нижній кут воріт Глущенка.

Наступні 15 хвилин динамівці насіли на ворота гостей, створюючи постійну небезпеку навіть на підступах до їхнього штрафного майданчика. Футболісти із Запоріжжя не встигали за киянами. І вони вирішили зупинити "Динамо" фолами. На 22-ій хвилині був штрафний для Корреа, але він трохи вище подав і ніхто з футболістів не зміг дотягнутися до м'яча.

Буквально ще через хвилину ідентичний штрафний, і знову Корреа невдало подав. Весь перший тайм кияни тисли і не випускали суперників за межі їхньої половини поля. І навіть на останній хвилині тайму Гусєв ледве не оформив дубль, вдаривши у голкіпера. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь киян, що є беззаперечним доказом їхньої переваги.

Другий тайм розпочався з того, на чому закінчився перший. "Динамо" пішло в атаку, закривши запоріжців на власній половині. Але "Металург" відповідав небезпечними випадами. Першим дзвіночком біля воріт "Динамівців" був дальній удар Акобяна, який пройшов вище воріт. За цим послідував гол. Після навісу з лівого флангу Кабанов, прийнявши м'яча на груди та підробивши під ліву ногу, розстріляв Шовковського з 5 метрів.

Сталося це на 61 хвилині. "Динамо" пішло відігруватись, і ......
суддя(Ігор Покідько з Полтави) допоміг в цьому, "намалювавши" пенальті. Після навісу з правого флангу і метушні у штрафному майданчику м'яч відлетів прямо під ногу Каддурі, який зльоту пробив і м'яч, на думку арбітра, був відбитий рукою захисника
.
Але у той час, як м'яч летів до гравця, він перебував до нього спиною. Тобто суддя навіть не бачачи момент гри рукою(якщо вже дуже хотів пенальті у виконанні Сергія Реброва), бачив, що гравець знаходився спиною до м'яча, і мав трактувати це тільки як ненавмисну гру. І все це через 2 хвилини після того, як "Металург" зрівняв рахунок. Чи не дивно? Ну а в майстерності вищезгаданого Реброва ніхто й не сумнівався.
Він легко і невимушено переграв Глущенка поклавши м'яч у лівий верхній від себе кут воріт. Потім кияни продовжували тиснути і забили третій гол на 90-ій хвилині і зробив це Клебер. Але й навіть третій гол у ворота "Металурга" був сумнівним і з цим був згоден і наставник гостей, який сказав після голу: "Київське шоу!!!".
Швидше за все це було не київське, а полтавське шоу, бо суддя з Полтави і він це шоу створив. Подивимось, яку оцінку він отримає. Може, він скоро буде обслуговувати матчі нижчої ліги??? Адже нова система оцінювання суддей дуже сувора.

"Динамо" (Київ) - "Металург" (Запоріжжя) 3:1
Голи: 1:0 (Гусєв 6хв), 1:1 (Кабанов 61хв), 2:1 (Ребров 64хв пенальті), 3:1 (Клебер 90хв)
"Динамо": Шовковський, Ребров, Корреа, Шацьких, Гусєв, Мілевський, Ващук, Ель Каддурі, Юссуф, Родріго, Маркович
"Металург": Глущенко, Челядинський, Квірквелія, Полєвой, Степаненко, Кашевський, Демченко, Акопян, Любарський, Годін, Кабанов

Післяматчева прес-конференція
Анатолій Дем`яненко, головний тренер "Динамо":
- Матч видався бойовим. Іншого ми не очікували, адже це старт сезону, який завжди нервозний. Ми контролювали гру. Сподобався перший тайм. Не вистачало швидкостей, але перевага була за нами - суперник лише кілька разів перейшов на нашу половину. Реалізуй хоча б пару моментів, гра могла б скластися легше.
Результатом задоволений, а другим таймом ні. Поряд з гарними комбінаціями були допущені прикрі помилки.
- Ваш колега обурений суддівством. Що можете сказати з цього приводу?
- Ви ж знаєте, що дії судді я ніколи не коментував і не збираюся цього робити. У даному матчі м'яч, посланий нашим гравцем у площину воріт, у штрафному майданчику потрапив суперникові в руку. І Клебер забив чистий гол. Він зіграв на випередження. Спочатку випередив воротаря, а потім по інерції зіштовхнувся з ним. Дуже гарний гол, внаслідок гарної комбінації!
- "Динамо" грало з 12-ою командою чемпіонату. Як ви вважаєте, ваша команда була не на висоті, або рівень українського чемпіонату вирівнюється?
- Рівень учасників повинен вирівнюватися. Це погано, коли дві команди борються за чемпіонство. Інші теж повинні підтягуватися до лідерів. Так відбувається в чемпіонатах багатьох країн, на рівні збірних. Плюс, старт другого кола завжди хвилюючий. Дуже важливо успішно почати.
- Прокоментуйте боротьбу Клебера й Глущенко у третьому забитому м'ячі...
- Це футбол, а не балет! Я нічого не говорив, коли Клеберу зламали ніс. Футбол контактний вид спорту.
- Якістю гри ви задоволені?
- Задоволений першим таймом, але не зуміли дотиснути суперника. Як для стартового матчу ми зіграли непогано. Хлопці хвилювалися, що теж позначилося на грі.
- Розраховували, що на матч збереться майже повний стадіон?
- Дуже приємна увага уболівальників. Від імені "Динамо" виражаю їм щиру вдячність. Постараємося надалі завжди радувати результатом і грою.
- Прокоментуйте гру Мілевського й захисту в цілому.
- Дії Артема коментувати не буду. Це некоректно. На поле виходить команда: хтось у ній грає краще, а хтось гірше. Гра в обороні в першому таймі була нормальною, а в другому допустили помилки.
- Команда встигла акліматизуватися після збору в Іспанії?
- Думаю, так. Пройшло п'ять днів. Плюс погода в Іспанії була аж ніяк не жаркою.
- Чому, дійшовши до штрафного майданчика, динамівці часто зупинялися, переходячи в статичне положення?
- Напевно, боялися потрапити в "поза грою". Ми це проаналізуємо й зробимо висновки. Були гарні атаки, які можна було розіграти й довели до логічного результату.
- Задоволені якістю футбольного поля?
- Дуже, за це окреме спасибі керівництву клубу й відповідальному за поле Анатолієві Калоші.
- Чому ви замінили не Гусєва, як планували, а Юссуфа?
- Він відчув невеликий біль. Поки не можу сказати про серйозність травми, сподіваюся лише, що воно обійдеться. У нас на цій позиції не так багато гравців. Михалик дискваліфікований, тому довелося ставити Юссуфа, який пропустив частину підготовчого періоду.

Сергій Ященко, головний "Металурга":
- Від себе особисто і від команди вітаю вболівальників і працівників ЗМІ з відкриттям сезону. Бажаю, щоб чемпіонат приніс багато цікавого і змістовного.
Що стосується гри, я подякував своїм хлопцям - вони намагалися показати гарний футбол. Але хочу також сказати: у нас був, є і поки залишається дуже велике питання із суддівством. Ми будемо вживати заходів, тому що так судити не можна.
По яких саме моментах у Вас претензії до суддів?
По пенальті - раз! Те, що зламали ребро Глущенко (Клебер стрибнув прямою ногою) - це два! Замість того, щоб зафіксувати небезпечну гру, суддя зарахував гол. І пенальті - абсурд! М'яч летить у небо - він ставить пенальті!