Национализм?

  • Автор теми rrrr
  • Дата створення

Считаете ли ВЫ себя националистом?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    227

cem

gott mit uns
Відповідь: Re: Национализм?

Країни, де поняття "націоналізм" вітається:
США(умовно), Англія, Франція, Німеччина...
.................................../\
...................................||
.................................Here...?
...............................УкраЇна
...............................or here?
..................................||
..................................\/
Країни, де не поширене таке поняття як "націоналізм":
Нігерія, Папуа-Нова Гвінея, Гондурас...
:)
мабуть... ... до гондурасу
 

Merime

New Member
Ну не всім. Просто треба визначитись, чи хочеш ти цим займатись всерйоз і надовго. Потім треба зустрітись і спланувати дії. Бо без конкретних дій все припиниться через деякий час. Спочатку можна зустрітись віртуально, в окремій темі, наприклад. Поки давайте зголошуватись до цього. Коли набереться критична маса бажаючих - тоді будемо визначатись.
 

Ultraviolet

Active Member
Тут сопряженная информация в виде некой концепции, которая по своему предлагает взглянуть на предмет обсуждения данной темы.

Не зависимо от того кто как ответил:

 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Национализм?

Тут сопряженная информация в виде некой концепции, которая по своему предлагает взглянуть на предмет обсуждения данной темы.

Не зависимо от того кто как ответил:

Є така книжечка "Что такое хорошо и что такое плохо", краще спочатку вже прочитав би її...
 

S-DIMAN

Active Member
Да, я поддерживаю некоторые идеи национализма....НЕКОТОРЫЕ!!!
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Национализм?

ЕСТЬ ОДИН ВОПРОС ПО БУДУЕЩЕЙ ОРГАНИЗАЦИИ ( если она будет ). Она будет статутная или все просто на словах ?
 

Merime

New Member
Реєстрація організацій відбувається двома шляхами - шляхом легалізації і шляхом повідомлення. Статут, безперечно, необхідний у випадку офіційної дільності, особливо якщо відкривати рахунок та проходити держреєстр.
Але це, повірте, не найголовніше. Я знаю десятки організацій, які існують лише на папері і створені для чиїхось особистих цілей. І ви самі назвете десятки впливових організацій, які без зайвого офіціозу досить успішно працювали.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Национализм?

Наскільки мені відомо, Богдана має диплом українського філолога, і якщо переходить на російську, то для того, щоб бути зрозумілою тій частині, яка російську вважає рідною. Отже не варто переходити відразу на особистості. Це, до речі, найголовніша проблема українців - замість того, щоб підтримати свого товарища чи сусіда, швидше виллють на тебе відро помиїв та будуть вставляти палки в колеса.
Хм, ну по-перше не треба вирізати слова з контексту. По-друге, проти Богдани особисто я не маю нічого проти. Тим паче, що я можу сказати з незакінченою економічною освітою.
Просто мене здивувала фраза: "яка різниця якою мовою я буду кричати:"Люблю Україну!!!!". Для мене це нонсенс. Я не кажу про випадки, коли важливу інформацію треба донести до людей, які не розуміють української та правила дипломатії.
І мені так ніхто і не відповів із активістів чи стикались вони із громадською роботою. Чи я знову щось не те кажу, пане Merime?
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Национализм?

Реєстрація організацій відбувається двома шляхами - шляхом легалізації і шляхом повідомлення. Статут, безперечно, необхідний у випадку офіційної дільності, особливо якщо відкривати рахунок та проходити держреєстр.
Але це, повірте, не найголовніше. Я знаю десятки організацій, які існують лише на папері і створені для чиїхось особистих цілей. І ви самі назвете десятки впливових організацій, які без зайвого офіціозу досить успішно працювали.
Може статут і не обов"язковий за відсутності необхідності у державній реєстрації. Але певні засади діяльності, ідеологічна платформа, план дій (хоч ідеальній чи глобальний) необхідні. Так буде легше діяти й уникнути суперечок у подальшому.
 

Merime

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Национализм?

І мені так ніхто і не відповів із активістів чи стикались вони із громадською роботою. Чи я знову щось не те кажу, пане Merime?
Ви, панно Ravenne, говорите саме те. І на ваше питання відповідаю: я.
 
Зверху