Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Юлія Тімошенко

В Европе почти все правящие партии - социалистические, социально-демократические. А Ваша Юля в интервью, даже не смогла ответь на вопрос, про направление БЮТ.
Не только :) И направленние не так важно : главное что-б партиия біла патриотической (при всех направлениях можна жить хорошо , а прикрасовой идеологии могут скріватся плохие люди :))

В Киеве БЮТ правлящая партия?
Нет к сожалению :(

Посмотри на Китай и как он развивается, а там всётаки коммунизм...
И в Италии комунист премьер - ну и что ? Это не тот комунизм в нашем понимании . Италия страна ЕС , член НАТО и т. п. А у Китая товарооборот с США больше некуда :)
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Юлія Тімошенко

Не только :) И направленние не так важно : главное что-б партиия біла патриотической (при всех направлениях можна жить хорошо , а прикрасовой идеологии могут скріватся плохие люди :))
У многих свiдомих считается, что главное качество патриота - украинский язык.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Юлія Тімошенко

В Европе почти все правящие партии - социалистические, социально-демократические. А Ваша Юля в интервью, даже не смогла ответь на вопрос, про направление БЮТ. В Киеве БЮТ правлящая партия?
Посмотри на Китай и как он развивается, а там всётаки коммунизм...

Подивіться аналітичні програми по ТБ, почитайте аналітичні газети. Особисто я багато разів від провідних політологів та аналітиків чув характеристику БЮТу, як об"єднання лівого напрямку.
Про яке інтерв"ю йдеться? Щось я сумніваюсь в його існуванні. Юля - чудовий оратор:не плутає Словенію з Словаччиною, не скорочує Великі пости, не називає кота Леопольда шкідливим і прочая, прочая, прочая... Одним словом, вона ніколи не виставляла себе в дурному становищі, як співрозмовник, як опонент, як лідер. Тому мені дивно, що вона не могла відповісти на таке питання.
Щодо Китаю... Якщо Ви маєте на увазі те, що Китаю притаманні зараз (чи були притаманні) всі риси країн, що стояли на "комуністичному" шляху розвитку (культ особистості, чисельні репресії проти власного народу, невизнання інакодумства, тощо) - тоді я з Вами згоден. Тоді справді, Китай - країна комуністична. Але комунізм теоретично - це устрій (принаймні, як нам колись "втирали" партійні ідеологи), де саме головне -турбота про людину, а не коли при владі знаходиться компартія. Те, що в Китаї дуже цінують своїх громадян, я б не сказав. Нещодавно в одній з телепередач почув шокуючий факт - в Китаї існє пенсія лише для держслужбовців. А якщо ти колишній робітник чи селянин - на пенсію не сподівайся. Або догодовуй себе сам, або нехай діти догодовують. Тож не треба посилатись на погані приклади.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Юлія Тімошенко

....знову Китай пригадали... нещодавно проходила в Києві виставка присвячена Мао - от би всім хто ставить в приклад "китайське чудо" побувати на ній ! Мабуть ні за які блага комуністичні не захотіли б там опинитись...
А щодо тих хто виступає так вже полум'яно проти Тимошенко та вкидає тези наче всі хто прагне стати при владі - однакові, то чому ж тоді жодним словом не висловлюються про те, що на вищих постах зараз знаходяться кримінальні авторитети для яких народ що бидло, аж тут подивіться - тільки й вистачає духу згадувати про "цукрову кризу"...
PS: невже хтось вважає, що тарифна політика велась без присмотру Кабміна? Хитрий вовк кинув кістку і думаєте заснув та не чекав на здобич...? Помиляєтесь.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Юлія Тімошенко

Подивіться аналітичні програми по ТБ, почитайте аналітичні газети. Особисто я багато разів від провідних політологів та аналітиків чув характеристику БЮТу, як об"єднання лівого напрямку.
За меня анализировать не нужно, я сам для себя всё анализирую.
Как взгляды одной стороны, так и противоположной. И правда находится где-то по срединке.
 

jjonghyo

Active Member
Re: Юлія Тімошенко

"Суд отменил повышение тарифов на коммунальные услуги в Киеве",
"Киевский городской совет принял решение о снижении тарифов на жилищно-коммунальные услуги, которые были введены в столице с 1 декабря 2006 года."
как так?
просто согласитесь, что власть нашего города не делает свою работу...Хотя как это возможно? там же БЮТ, им наверно все палки в колёса вставляют.Они так стараются, бедные, а им мешают... :(
точна.регионалы нас спасут???
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Юлія Тімошенко

а я пропоную, політика, котрий не виконав своїх передвиборчих обіцянок, просто растрілювати! І тоді політики почнуть думати що вони обіцяють і кому!
 

lapa

всё будет хорошо !!!
Re: Юлія Тімошенко

выскажу своё субъективное мнение.я предприниматель с 95 года.за эти годы в бизнесе было всякое (и хорошо и плохо).Во время первого премьерства Януковича бизнес пошёл плохо (у народа просто стало мало денег).Затем Юля ,Ехануров -бизнес опятьпошёл вгору.Опять Янукович ,бляха муха.Опять бизнес едет со скрипом,опять у людей денег шиш.
Любой из политиков не идеален,он или она не будет полностью отдавться решению наших проблем.Но Юля хотя-бы давала заработать и другим людям .
 

Tverez

Member
Re: Юлія Тімошенко

а я пропоную, політика, котрий не виконав своїх передвиборчих обіцянок, просто растрілювати! І тоді політики почнуть думати що вони обіцяють і кому!
Абсолютно согласен! Это правильно. Тогда задумаються лезть или не лезь к власти!:)
 
Статус
Закрита.
Зверху