Новое правительство...

Как вам стало жить с новым правительством?

  • Лучше

    Голосів: 3 3.0%
  • Было лучше при Кучме (премьер Янукович)

    Голосів: 8 7.9%
  • Было лучше при премьере Тимошенко

    Голосів: 25 24.8%
  • Было лучше при премьере Еханурове

    Голосів: 10 9.9%
  • Было лучше при премьере Януковиче

    Голосів: 2 2.0%
  • Хуже, чем при Кучме

    Голосів: 16 15.8%
  • Не заметил разници

    Голосів: 37 36.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    101
N

niranjan

Guest
Відповідь: Новое правительство...

Я думаю, що ветування Законопроекту "Про бюджет 2007 року" марніє проти надзвичайної ситуації, яка сталась сьогодні в КабМіні!

Та ви що ? Фантастика з елементами комедії та кримінальної драми !!! Просто неймовірно....
 
Останнє редагування модератором:
N

niranjan

Guest
Відповідь: Новое правительство...

Щодо бюджету теж відбувсь не зовсім впевнений крок Президента, він то наклав вето та відправив на доопрацювання, але подивившись на те як коаліція зі всих сил тепер намагається використати це в своїх цілях - розхвалюючи свій бюджет на всі лади разом з тим вже зараз починають перекладати вину за майбутні негаразди на самого Президента, мовляв це він заважає "розвитку" країни непідписанням "прогресивного" документа, а Секретаріат Президента м'яко кажучи знов пасе задніх, відмовчується тоді, коли так важливо було б з усіх сторін показувати з яких причин конфлікт, роз'яснити людям докладніше про самі негаразди майбутнього бюджету та пов'язані наслідки... Знов не вистача твердості ? От Азарову вистачило наглості сказати, що всі економічні проблеми в країні виникли через ВЕЛИКІ бюджетні виплати, а народ виявляється сам все-все-все "проїв", так от тепер заслужили великого пинка під зад - так ще й заставляють кланятись ! До коли будемо.... ?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Новое правительство...

Я думаю, що ветування Законопроекту "Про бюджет 2007 року" марніє проти надзвичайної ситуації, яка сталась сьогодні в КабМіні!

ВР призначила Шуфрича главою МНС
Верховна Рада сьогодні призначила депутата Верховної Ради Криму Нестора Шуфрича на посаду міністра з надзвичайних ситуацій.

Як передає "Інтерфакс-Україна",за це рішення проголосували 249 з 441 народних депутатів.

Ця посада залишалася вакантною з вересня цього року після того, як колишній міністра з надзвичайних ситуацій Віктора Балогу призначили головою секретаріату президента.

Постанову про призначення Н.Шуфрича вніс у парламент прем’єр-міністр України Віктор Янукович. ?

Як чорно пожартував один депутат з НУ (нажаль забув його прізвище):
"Коли утворилась в Україні антикризова коаліція, в країні почалась криза, обрали міністром надзвичайних ситуацій Шуфрича - тепер слід чекати самих надзвичайних ситуацій".
 

Life-ua

+ плюс - минус
Вот даю несколько из предвыборных реклам по ТВ ПАРТИИ РЕГИОНОВ - которыми забали весь эфир : \"підвищення зарплат , пенсій - вже сьогодні \" , \"ми повернемо дешевий газ\"

1) Тарифы на кварплату выросли в 2-3 раза.

2) Ни зарплаты ни пенсии не повышаются - а наоборот рельно повышается за счёт повышения налогов .

3) Минималка повысится на 10 % (40 гривень) аж в 12-м месяце первый раз следующего года - если не пересмотрят (при повышении кварплат в 2.5 раза вже сьогодни)

4) Газ как был дорогим - так и стал ещё дороже в 1.5 раза .

5) Теперь не против продолжения аренды ЧФ после 2017 - ЗАЧЕМ ОН НАМ НАДА ? (фактически этим ставив крест на НАТО и ЕВРОСОЮЗЕ , понятно что в ЕВРОСОЮЗ С РОССИЙСКИМИ БАЗАМИ НЕ ВСТУПИШЬ)

Повышение кварплат и пенсий вже сьогодни при неповышении пенсий и минималки ближайших год - это называется у регионалов : "Покращення життя вже сьогодні" ? Где все ваши обещания в предвыборных видеороликах ??
 

SoloDka-otRuta

Дивовижна
После того,как ушел Кучма жизнь действительно стала лучше.Но это всё было до тех пор,пока к власти не пришли регионы...
 

Life-ua

+ плюс - минус
После того,как ушел Кучма жизнь действительно стала лучше.Но это всё было до тех пор,пока к власти не пришли регионы...
Идёт к тому что будет ещё хуже - газ через год станет ещё дороже (с таким правительством) , торговое сально уверенно уменьшается , увеличивается уплыв кадров и т. д. (если конечно не придут новые люди)
 

SoloDka-otRuta

Дивовижна
Идёт к тому что будет ещё хуже - газ через год станет ещё дороже (с таким правительством) , торговое сально уверенно уменьшается , увеличивается уплыв кадров и т. д. (если конечно не придут новые люди)
вот именно поэтому я и поставила 3 точки :(
 

SoloDka-otRuta

Дивовижна
Не грусти - скоро весна :butterfly (а там народ может что-то и поменяет)
Осталась одна надежда-на БЮТ,потому что кроме них никого,кто способен что-то изменить,нет.Ну и конечно народ,без поддержки которого никуда:)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Осталась одна надежда-на БЮТ,потому что кроме них никого,кто способен что-то изменить,нет.Ну и конечно народ,без поддержки которого никуда:)
Я тож так считаю , безупречных партий нет - но на данную минуту БЮТ наиболее патриотическая и проукраинская ;)
 
Зверху