Український Крим і Чорноморський флот РФ

Черноморский Флот РФ

  • Нужно срочно вывести !

    Голосів: 89 54.6%
  • Пусть стоит и далее ...

    Голосів: 32 19.6%
  • Пусть стоит до 2017 года и выесжает с территории Украины

    Голосів: 42 25.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    163

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Москалі погані, москалям смерть, москалів на ножі... Не набридло? Ну скільки можна когось звинувачувати у своїх бідах? Та ми у всьому винні і тільки ми! Ми обрали Януковіча, ми дозволяємо сопєльці-Президенту бути при владі і робити ще гірше!
І від того, що ми тут скажемо в сотий раз про ці кляті маяки, які триста років нікому не потрібні, нічогісенько не зміниться. Якщо ти завтра підеш і силоміць виженеш росіян звідти, прокинешся наступного ранку, а все теж саме... Ті ж проблеми, той же натовп, якому пофіг що у нас написано в Конституції, аби жрати було що! Та ж молодь, якій тільки дай можливість, вона дремене за кордон вичищати їхні туалети, аби не дихати українським повітрям!
Хочеш покращити країну, почни з себе!
Мені нічого починати з себе - тому що я не голосував за Януковича , та-й народ більшістю віддав за помаранчеві піртіі - те шо соціалісти зрадили це не вина народа . :(
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Мені нічого починати з себе - тому що я не голосував за Януковича , та-й народ більшістю віддав за помаранчеві піртіі - те шо соціалісти зрадили це не вина народа . :(
100% підтримую тебе. Мороз - зрадник.
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Ребята,вот мы с вами поговорим , порассуждаем , а ведь делать что-то
надо!Ведь наши "дорогие" политики и дальше будут лизать эту же "сраку" - задницу "великой" тоталитарной России, потому , что так выгодно им.
А мы становимся нужными только раз в пятилетку - чтобы выбрать ...
ну так, що потрібно брати ініціативу в свої руки ? :nap: :repa: :figa:
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Мені нічого починати з себе - тому що я не голосував за Януковича , та-й народ більшістю віддав за помаранчеві піртіі - те шо соціалісти зрадили це не вина народа . :(
Ех.. навіть не знаю чи Вам порадити ще раз почитати і зрозуміти що я хотіла сказати, чи не варто мабуть.
Довго ще нашій країні бути там, де вона зараз. А шкода...
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Ех.. навіть не знаю чи Вам порадити ще раз почитати і зрозуміти що я хотіла сказати, чи не варто мабуть.
Довго ще нашій країні бути там, де вона зараз. А шкода...
Якщо ви мали на увазі що народу треба щось терміново робити і вставати с колін - то я з вами згоден !!! ;)
 
Відповідь: Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

100% підтримую тебе. Мороз - зрадник.
А поставте себе на його місце.
Тебе ігнорують, не слухають, скільки часу він чекав доки "Наша Україна" як незаймана дівчина уламається і розбереться в своїх почуттях.
В кінці-кінців він як нормальний мужик добився свого і без сторонньої допомоги . Так , він якомога дорожче продав себе; так він зрадник , але тільки для нас , для народу , а для своєї сім'ї - він герой.
300 млн.$ на дорозі не валяються.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

А поставте себе на його місце.
Тебе ігнорують, не слухають, скільки часу він чекав доки "Наша Україна" як незаймана дівчина уламається і розбереться в своїх почуттях.
В кінці-кінців він як нормальний мужик добився свого і без сторонньої допомоги . Так , він якомога дорожче продав себе; так він зрадник , але тільки для нас , для народу , а для своєї сім'ї - він герой.
300 млн.$ на дорозі не валяються.
Нормальній Мужик не продасть своїх виборців і не перебіжить в лави регіоналів прямо на голосуванні спикера НУ в лави антидеммократичних сил.
 
Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Побачете скільки нових прихильників в нього з'явилося після цього , на відміну від Ющенка і Януковича , рейтинг яких падає, його рейтинг і рейтинг Юлії Володимирівни ростуть.
Можливо , за умови , що Мороз не претендуватиме на крісло Прем'єра, вони об'єднаються в свій демократичний блок.
І тільки тоді Чорноморський флот випруть , не раніше
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Побачете скільки нових прихильників в нього з'явилося після цього , на відміну від Ющенка і Януковича , рейтинг яких падає, його рейтинг і рейтинг Юлії Володимирівни ростуть.
Можливо , за умови , що Мороз не претендуватиме на крісло Прем'єра, вони об'єднаються в свій демократичний блок.
І тільки тоді Чорноморський флот випруть , не раніше
Пробачте - якимы данными вы оперуете ? Из-за этого поступка у его политической силы рейтинг упал в 2.5 раза , это подтверждает то что они на своём официальном сайте (до предательства) пол года вевешивали табличку со статистикой - мол 90 % их выборцив хотят помаранчевую коалицию .
 
Зверху