Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243
Re: Вступление Украины в НАТО

Satori

Кардинально не согласен со всем написанным. Логика получается следующая: давайте делать для Украины как можно хуже, что бы было хуже Украинским олигархам. Абсурд.
Пенсионеры... Тебе не кажется что эти люди могли бы и отдохнуть вместо того, чтобы бороться, тем более за свои жалкие пенсии.
 
О

он_самый

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

В мене э своя думка стосовно моєї рідної землі!
Не бачу теми стосовно ЄС, тому додам і її.
Я хвилююся за майбутнє моєї країни...
Як "п*здели" в 2004 році стосовно вступу до ЄС і НАТО, але як ми бачимо залишились тільки балачки, кризи в економіці, кризу внутрішній політиці; все це завдяки невизначеності нашого уряду і Президента, а точніше їх боротьба за прийняття законів щоб їх кишеня поповнювалась більше.
Як я і зауважив вище стосовно неможливості на сьогодні вступити до ЄС; але цей вступ до ЄС найближчі 50 років призведе до ще найбільших криз!!! (та він і неможливий).
А головною кризою стане те що ми (не дай Боже) вступимо до НАТО, Росія спрямує всю свою політику проти нас, хоча вже і так існує політична криза між нами і Сходом! Росія входить до складу 5-ти ядерних держав! І якщо ми не будемо стратегічним партнером Росії вступивши в НАТО – ми втрачено ВСЕ…. і наших близьких народів як і ми „слов’яни”….
Нас захід використовує в своїх цілях проти Сходу, бо ми знаходимося в центрі між 2-ма Світами ЗАХОДОМ І СХОДОМ.... в самому центрі!!! І НАТО зацікавлене щодо нашого вступу …. Бо Росія це серйозна держава разом з Японією!!! В Росію 4,5 мільярди солдат, а в НАТО півтори мільйони…СМІХ!!!
Через нашу державу проходить все! І якщо ми навчимося цим користуватися, в нас буде гарне майбутнє... майбутнє наших поколінь!...


Єдине що я бажаю, це нейтралітет.

ПСИ: х*ули
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

В мене э своя думка стосовно моєї рідної землі!
Не бачу теми стосовно ЄС, тому додам і її.
Я хвилююся за майбутнє моєї країни...
Як "п*здели" в 2004 році стосовно вступу до ЄС і НАТО, але як ми бачимо залишились тільки балачки, кризи в економіці, кризу внутрішній політиці; все це завдяки невизначеності нашого уряду і Президента, а точніше їх боротьба за прийняття законів щоб їх кишеня поповнювалась більше.
Як я і зауважив вище стосовно неможливості на сьогодні вступити до ЄС; але цей вступ до ЄС найближчі 50 років призведе до ще найбільших криз!!! (та він і неможливий).
А головною кризою стане те що ми (не дай Боже) вступимо до НАТО, Росія спрямує всю свою політику проти нас, хоча вже і так існує політична криза між нами і Сходом! Росія входить до складу 5-ти ядерних держав! І якщо ми не будемо стратегічним партнером Росії вступивши в НАТО – ми втрачено ВСЕ…. і наших близьких народів як і ми „слов’яни”….
Нас захід використовує в своїх цілях проти Сходу, бо ми знаходимося в центрі між 2-ма Світами ЗАХОДОМ І СХОДОМ.... в самому центрі!!! І НАТО зацікавлене щодо нашого вступу …. Бо Росія це серйозна держава разом з Японією!!! В Росію 4,5 мільярди солдат, а в НАТО півтори мільйони…СМІХ!!!
Через нашу державу проходить все! І якщо ми навчимося цим користуватися, в нас буде гарне майбутнє... майбутнє наших поколінь!...


Єдине що я бажаю, це нейтралітет.

ПСИ: х*ули
На планеті лише 6 мільярдів населення... і шо 4,5 це вояки росії??????????????:ma:
 
О

он_самый

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

ну що ж "сморозил значит:val: ", хоча стосовно 6 мільярдів населення сумніваюсь)
 

Satori

Well-Known Member
Re: Вступление Украины в НАТО

Satori

Кардинально не согласен со всем написанным. Логика получается следующая: давайте делать для Украины как можно хуже, что бы было хуже Украинским олигархам. Абсурд.
Пенсионеры... Тебе не кажется что эти люди могли бы и отдохнуть вместо того, чтобы бороться, тем более за свои жалкие пенсии.
Не абсурд.
Пенсионеры если будут отдыхать вообще перемрут скоро. За свои жалкие пенсии.
Жить на подачки - не самый лучший удел в конце жизни-то.
Я говорю только о том что нужны СДВИГИ в сознании - нечего жить по совковским меркам до сих пор и ждать от власти.
А НАТО - это КАТАЛИЗАТОР ПЕРЕМЕН!
Хоть какой-то.
Но если общество найдет нечто иное - тоже неплохо будет. Но что?!
15 лет ничего не нашли все толчемся вокруг ""национальных идей" - то вокруг мовы, то вокруг нелюбви к России, то еще кучи каких то разделяющих фикций.
 
Re: Вступление Украины в НАТО

Satory

Не абсурд.
Пенсионеры если будут отдыхать вообще перемрут скоро. За свои жалкие пенсии.
Жить на подачки - не самый лучший удел в конце жизни-то.
Я говорю только о том что нужны СДВИГИ в сознании - нечего жить по совковским меркам до сих пор и ждать от власти.
А НАТО - это КАТАЛИЗАТОР ПЕРЕМЕН!
Хоть какой-то.
Но если общество найдет нечто иное - тоже неплохо будет. Но что?!
15 лет ничего не нашли все толчемся вокруг ""национальных идей" - то вокруг мовы, то вокруг нелюбви к России, то еще кучи каких то разделяющих фикций.
Чудные рассуждения. Вы что не любите людей? Как это перемрут? Какие подачки? Они работали на благо страны в тяжелейших условиях. Они заслужили чтоб их жалкие пенсии не называли подачками.
Сдвиги в сознании нужны не пенсионерам, они отработали свое, от них мало что зависит. Эстафетную палочку переняли следующие поколения и показали свое "сдвинутое сознание".
По поводу НАТО: давайте остановимсяна том, что вы не можете привести сколько нибудь весомые доводы по поводу вступления в НАТО, кроме поиска хоть какого-то катализатора перемен.
 
Re: Вступление Украины в НАТО

Зверюга

Как там "совэцкие танки самолеты и калаши" на службе НАТО? Так же как и флот Петра Симоненко?
Как обычно навешал(и) людям лапши и в кусты
 

cem

gott mit uns
Re: Вступление Украины в НАТО

Зверюга

Как там "совэцкие танки самолеты и калаши" на службе НАТО? Так же как и флот Петра Симоненко?
Как обычно навешал(и) людям лапши и в кусты
чому ти так говориш? воно так і є радянська зброя на озброєнні деяких країн НАТО і ці країни не відсталі. Я за НАТО, тому що не хочу служити в армії в якій в мирні часи помирають люди від рук своїх співвітчизників, а хочу служити в нормальній, цивілізованій армії - НАТО. У нашій країні люди дуже мало знають про північний блок, а говорять"ні" через пережитки минулого.

З.ю. Во Росії буде облом коли біля її кордону буде натівська країна.
урядовці проти тому що В договорах з Нато йдеться декілька цікавих пунктів про організовану злочинність.
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Вступление Украины в НАТО

ЯСНИК: Вступ до НАТО позитивно вплине
на розвиток військово-промислового комплексу України

Вступ до НАТО означає нові можливості для конкурентоздатних оборонних виробництв. Конкурентною перевагою України є високотехнологічний ВПК, а також здатність України до створення в замкнутих циклах виробництва деяких конкурентоздатних на світовому ринку зразків озброєння. Зокрема в таких галузях, як ракетобудування, літакобудування, танкобудування, суднобудування, а також системи протиповітряної та протиракетної оборони. НАТО має дуже потужні науково-дослідницькі підрозділи і можливості їх фінансування. Тому не викликає сумніву, що потужний науковий потенціал України буде задіяний у разі вступу до НАТО.
Вступ до НАТО є сигналом іноземним інвесторам для приходу в Україну. Після вступу до НАТО відбудеться різке збільшення іноземних інвестицій в Україну, оскільки безпека пов’язана з економікою (наприклад, приплив іноземних інвестицій до Польщі, Чехії й Угорщини за рік після оголошення про вступ до НАТО збільшився у 3,5 раза, до Румунії – на 141%).
НАТО не вимагала масового переозброєння східноєвропейських армій. НАТО також не вимагає від своїх членів закупівлі озброєння виробництва країн – членів НАТО. Кожна країна має право на власний розсуд вирішувати, яке озброєння і чийого виробництва купувати для своїх збройних сил.
Українське озброєння радянського виробництва не становить проблеми при вступі до НАТО. Не лише нові члени НАТО, але й розвинена Німеччина півтора десятиліття використовувала колишнє радянське озброєння (наприклад, літаки МіГ-29, які були на озброєнні ще в армії НДР).
Україна вже має певний досвід успішних відносин з НАТО у військово-технологічний сфері, зокрема у сфері створення суден на повітряній подушці для Греції, співпраці в галузі артилерійських систем із Чехією.
Крім того, співпраця з НАТО дала змогу зберегти у використанні української армії найбільший у Європі полігон „Яворів”, на обслуговуванні якого задіяно тисячі громадян.
Країни НАТО дедалі більше усвідомлюють недоцільність орієнтації на національне виробництво повного переліку основних озброєнь і змушені створювати загальноєвропейські структури ВПК.
Український ВПК у його сучасному вигляді утворився на базі частини колишнього ВПК СРСР, що зумовлює наявність тісних коопераційних зв’язків та технологічних циклів у межах держав СНД. Євроатлантична інтеграція є процесом інтеграції України з одними з найпередовішими держави світу. Потужності України у галузі ВПК можуть бути використані цими країнами. Насамперед це стосується держав Європи, які потребують оновлення свого оборонного потенціалу та на початку 2000-х рр. почали реалізувати Європейську політику безпеки і оборони. Так, нині у Великої Британії є лише 4 військово-транспортних літаки далекого радіусу дії, у решти європейських членів НАТО – 9, у США – 250.
Однак країни НАТО досить обережно ставляться до співпраці в цій сфері, і насамперед з не – членами НАТО. Україна має перспективу щодо розробки і реалізації таких проектів з НАТО: спільні дослідження і розробка зразків сучасного озброєння і військової техніки, модернізація та ремонт техніки й озброєння радянського виробництва для армій нових членів НАТО. Від вступу до НАТО виграв оборонний комплекс тих країн Східної і Центральної Європи, який мав конкурентноздатне сучасне виробництво (насамперед, Польщі і Чехії). Водночас, тим країнам, які не мали конкурентноздатних оборонних технологій, вступ до НАТО не допоміг, і їхні оборонні виробництва, які почали занепадати одразу після розвалу Варшавського договору 1990 р., не були реанімовані. Це стосується, насамперед, Словаччини, військово-промислові підприємства якої орієнтувалися на виготовлення мільйонних кількостей низькотехнологічних зразків стрілецької зброї, значної кількості бронетехніки тощо.
Паралельно з євроатлантичною інтеграцією відбувається втрата вигідних для України кооперативних зв’язків з Росією. Однак це має місце з 1991 року і прямо не зумовлено курсом України на вступ до НАТО. Така логіка поведінки великої держави: Росія поступово налагоджує "замкнені цикли" виробництва озброєнь на своїй території і така тенденція дуже віддалено стосується українського курсу до НАТО. Крім того, Росія сама почала застосовувати натівські стандарти, уклавши Угоду про приєднання до системи кодифікації НАТО. Співпраця з Росією на ринках третіх країн є малоперспективною, оскільки може бути масштабною лише щодо ринку модернізації бронетехніки радянського виробництва для країн "третього світу". Цей ринок характерний тим, що постійно зменшується внаслідок природного виходу з ладу такого роду продукції. Внаслідок об‘єктивних обставин відбувається втрата вигідних для України кооперативних зв‘язків з Росією. Ці зв‘язки можуть бути значною мірою компенсовані поступовим налагодженням співпраці з країнами НАТО.
Вступ до НАТО пов‘язаний із покращенням клімату для здійснення підприємницької діяльності в Україні, зокрема й з покращенням міжнародного інвестиційного іміджу України. Безпека і інвестиційна привабливість прямо пов‘язані між собою.
Україна цілком може очікувати після вступу до НАТО аналогічного ефекту — різкого зростання іноземних інвестицій у свою економіку, в тому числі у ВПК.
Ключові поставки військової техніки до нових членів НАТО з боку старих членів здійснюються за пільговими цінами, а частину озброєнь країна отримує задарма. Так, у квітні 2003 року Польща і США уклали контракт на закупівлю Польщею 48 військових літаків F-16 на суму в 3,5 мільярда доларів США. За умовами угоди США інвестують в оборонну промисловість Польщі 12 мільярдів доларів США. Ця угода стала найкрупнішим військовим контрактом, укладеним країною колишнього Варшавського договору від закінчення “холодної війни" і до 2003 року. Нові члени НАТО Польща і Чехія ухвалили закони, якими зобов’язали іноземні компанії, які продають цим країнам військову техніку та матеріали, здійснювати інвестиції в економіки цих держав на суму, в 3,5 раза більшу від вартості закупленого.
Отже, вступ України до НАТО, найімовірніше, збільшить привабливість українських оборонних підприємств для країн Заходу, підтвердить надійність військово-технічної співпраці країн НАТО з Україною та знизить фінансові та політичні ризики в галузі оборонної промисловості України, що, вочевидь, позитивно позначилося б на обсягах інвестицій до ВПК України.
Підготовлено робочою групою експертів Фонду „Демократичні ініціативи” та Інституту зовнішньої політики. Керівник експертної групи – кандидат політичних наук Олександр Палій.
 
Зверху