10:17 / 10 ноября 2020
You must be registered for see linksYou must be registered for see linksYou must be registered for see links
За минулу добу Covid—19 підтвердили у 434 осіб: Суми – 287, Конотоп – 1, Охтирка – 2, Глухів – 12, Лебедин – 12, Білопільський р-н – 4, Буринський р-н – 6, В. Писарівський р-н – 1, Глухівський р-н – 6, Конотопський р-н – 1, Кролевецький р-н – 50, Лебединський р-н – 7, Л. Долинський р-н – 1, Охтирський р-н – 11, Путивльський р-н – 1, С. Будський р-н – 3, Сумський р-н – 6, Тростянецький р-н – 14, Ямпільський р-н – 9.
Это кладбище под Москвой. Для Москвы это норма с ее то населением. Хватит уже все помои с инета сюда сливать. Зачем если это не несёт никакой пользы , только дезинформирование и нагнетание обстановки. И так этот ковид коснулся каждого на земленаглядная агитация:
You must be registered for see images attach
А имеет значение - где это кладбище ?? Имеет значение, что оно быстро заполняется.Это кладбище под Москвой. Для Москвы это норма с ее то населением. Хватит уже все помои с инета сюда сливать. Зачем если это не несёт никакой пользы , только дезинформирование и нагнетание обстановки. И так этот ковид коснулся каждого на земле
Препарат "Ремдесивір", який Україна закупила для лікування хворих на COVID-19, розпочали розподіляти по лікарнях.
Про цеYou must be registered for see linksпресслужба МОЗ.
"Сьогодні розпочався розподіл "Ремдесивіру" у регіони. Цей препарат входить до наших клінічних протоколів із надання медичної допомоги для лікування коронавірусної інфекції, а також широко застосовується для екстреного використання у багатьох інших країнах світу", — розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час робочого візиту до Дніпропетровської області.
"Ремдесивір" був створений американською фармацевтичною компанією Gilead для боротьби з вірусом Еболи. Втім, з початком пандемії COVID-19 компанія провела дослідження та виявила, що препарат допомагає пришвидшити одужання хворих на коронавірус.
У вересні МОЗ створило запит на закупівлю 18 тисяч флаконів "Ремдесивіру" в американського виробника. Очікуваний бюджет закупівлі - 46 мільйонів гривень або 96 доларів США порцію (2,7 тисячі гривень за флакон). За результатами фінальних перемовин вартість була зменшена до 24,25 долара за одиницю препарату. Як наслідок, вдалося зекономити 26,7 мільйона гривень і збільшити замовлення до 28 200 флаконів "Ремдесивіру". Перша партія поставок "Ремдесивіру" до України становить 14 тисяч флаконів.
Що відомо
- 3 липня Європейська комісія
You must be registered for see linksвикористання препарату "Ремдесивір" для лікування коронавірусної хвороби. Було підписано договір на закупівлю 500 мільйонів курсів лікування "Ремдесивіром".- У серпні МОЗ
You must be registered for see linksпідготовку до централізованої закупівлі за кордоном лікарського засобу "Ремдесивір" для лікування хворих на COVID-19.- На початку жовтня стало відомо, що Європейське агентство з лікарських засобів (EMA)
You must be registered for see linksповідомлення про побічний ефект препарату "Ремдесивір".- Всесвітня організація охорони здоров'я
You must be registered for see links, що противірусний препарат "Ремдесивір" практично не впливає як на шанси людини пережити хворобу на COVID-19, так і на тривалість лікування. Натомість єдиним препаратом, який показав свою ефективність у лікуванні пацієнтів зі складним перебігом хвороби, виявився "Дексаметазон".
А в суботу/неділю в нас навпаки традиційно вмирає менше хворих, та й хворіє значно менше. Вірус теж стомлюється, йому потрібен відпочинок. Гляньте статистику наЗа прошлые сутки, в Украине +191 умерший от коронавируса на 43,638,019 населения, в россии +368 умерший на 145,957,111 населения
Калькулятором умеете пользоваться ??
Я вже багато разів давав посилання на досвід Японії. Де ніхто не нав'язує носіння маски, але люди самі, в разі, якщо є ознаки захворювання - носять маски, щоб не заразити оточуючих. І це допомагає... Звісно, не тільки це, а й те, що люди, без всякого примусу, виконують карантинні вимоги.А в суботу/неділю в нас навпаки традиційно вмирає менше хворих, та й хворіє значно менше. Вірус теж стомлюється, йому потрібен відпочинок. Гляньте статистику наYou must be registered for see links
Ті циферки то до дупи, їх малюють як кому потрібно. Наприклад, вчора спілкувався з колегою з Чернігова - двостороння пневмонія, 32% ураження легенів. Сімейний лікар не дає направлення на тести: "у вас ніби-то немає ознак коронавірусу, лише звичайна пневмонія". От і статистика в них зараз в два рази краще.
Влада наразі на знає що робити, як та собака, яка в такому разі собі лиже яйця. Дивні заходи, типу "локдаун вихідного дня" - щоб люди в звичайні дні ще більше купчилися в певних магазинах.
Чи візьмемо місцевий приклад - ТЦ Мануфактура. Центральний вхід до ТЦ: стрічкою перекрито практично весь прохід, під стіночкою стоять чотири молодця охоронника (не скажу що однакових з лиця - лише один без маски) і самий перший з них тицяє кожного хто заходить термометром. Через цей же прохід намагаються вийти й люди з ТЦ, але же черга на вхід... От і стоять відвідувачі, дихають один на одного, скупчення...
На зауваження: "що ж ви робите? вас же четверо, зробіть групи два по два - одні на вхід, інші на вихід, розділіть потоки." Отримую відповідь: "вам що робити нічого? ви за нас штраф будете сплачувати?".
Дебільні рішення лише роблять гірше. Формально, якісь заходи робляться, але релізація заходів призводить до ще гірших наслідків.
А ви кажете про необхідність носіння масок... Які маски, якщо народ нарешті зрозумів, що вибравши клоуна наверх, всі вони стали цирковими тваринами? До цього можна серйозно відноситись?