ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Путін починає торгуватися з Україною щодо Криму (світова преса)
Москва «промацує» Порошенка щодо відведення військ із Донбасу в обмін на визнання російської влади у Криму


07.07.2015

Вперше Москва подає сигнали, що прагне «з гідністю» вийти з ситуації в Україні та досягти всеосяжного врегулювання конфлікту, пише журналіст Moscow Times. Тим часом, у Newsweek науковий співробітник Атлантичної ради Андерс Ослунд наполягає, що війна російського президента Володимира Путіна в Україні є важливішою за грецький борг. А науковий співробітник Міжнародного центру Вудро Вільсона Ян Каліцький пише на сайті Reuters, що для зміцнення України Захід має побудувати дружні відносини з Росією.

Вперше Москва подає сигнали, що прагне «з гідністю» вийти з ситуації в Україні та досягти всеосяжного врегулювання конфлікту, пише журналіст російської англомовної газети Володимир Фролов.
«Українські джерела повідомляють, що Москва через бізнес-канали, які включають у себе генерального директора великої державної нафтової компанії, «промацує» президента України Петра Порошенко щодо великої операції, яка складатиметься з повного виходу Росії з Донбасу та визнання Україною суверенітету Росії у Криму в обмін на списання боргу у приблизно 100 мільярдів доларів, знижки на газ й інших фінансових стимулів. Якщо ця інформація підтвердиться, це буде розумним кроком, про що ця колонка неодноразово писала», – повідомляє журналіст.

Росія також начебто розглядає ймовірність проведення другого «референдуму» в Криму під наглядом ОБСЄ.

Moscow Times: «Москва має вирішити, чого хоче більше – всеосяжного врегулювання та гідного виходу (з ситуації) чи ж нової української Конституції, щоб закріпити свій контроль над Україною»

Війна російського президента Володимира Путіна в Україні є важливішою за грецький борг, пише економіст Андерс Ослунд у статті для американського часопису .
Перший серйозний, здібний український уряд зміг швидко запровадити реформи, яких вимагав Захід, пише експерт. Зокрема, влада підвищила ціни на газ, при цьому не викликавши масштабних протестів громадськості.
Тобто, Київ робить те, що має, але Європа не відповідає належним чином, вважає Ослунд. ЄС пообіцяв Україні 5 мільярдів євро, а Греції – 220 мільярдів.
«У цьому немає сенсу. Україна проводить усі реформи, у той час, як Греція роками ігнорувала схожі вимоги, а тепер відкрито виступає проти них. Україна має вчетверо більше громадян, ніж Греція, і є набагато більш важливою стратегічно для Європи», – пише експерт.
Ослунд вважає, що втративши Грецію, Європейському союзові необхідна історія успіху. Україна є очевидним вибором, однак ЄС має працювати активніше. Зокрема, якщо Європа не допоможе Україні у військовому плані, принаймні, вона мала б надати їй необхідну фінансову допомогу.
Newsweek: «Точка зору: Війна Путіна в Україні важливіша за грецький борг»
Щоб відновити територіальну цілісність України, потрібно вдатись до низки кроків, які б зміцнили українську економіку та безпеку, а також залучили Росію до ширших відносин із Заходом, пише науковий співробітник Міжнародного центру Вудро Вільсона Ян Каліцький на сайті міжнародної агенції новин .
«В основі цієї стратегії – можливість України мати життєздатне майбутнє в якості територіально недоторканної держави між Росією та Європою», – пише експерт.
Для цього український президент Петро Порошенко потребує масштабнішої міжнародної допомоги для запровадження владних реформ, вважає експерт. Чим більшою буде допомога Заходу, тим інтенсивнішими мають бути реформи в Україні.
«У той же час, ефективна стратегія міжнародної спільноти може продуктивно залучити Росію до співпраці. Відправною точкою було б розробити програми, які будуть запроваджені, коли цілісність України буде відновлена, а саме – співпрацю з Москвою задля створення відносин у царинах безпеки й економіки на основі поваги та взаємної вигоди», – пише експерт.
Україна, на думку Каліцького, мала би скористатися позицією, схожою на австрійську – не ставати членом НАТО, але мати право на асоціацію і, можливо, врешті-решт, на членство у ЄС. У той же час, Україна може продовжувати вести торговельні й інвестиційні зв’язки з Росією.
«Третій термін президента Володимира Путіна супроводжувався різкою критикою Заходу, кроками до співпраці зі Сходом і невиконанням Мінських угод, себто небажанням відновлювати територіальну цілісність України. Санкції не були спроможні змінити ситуацію. Лише стратегія з потенційними позитивними наслідками для обох сторін може мати інший результат», – підсумовує експерт.
 

Loner

Well-Known Member

В Пекине паника, Китайская фондовая биржа рухнула: потери составили три триллиона долларов – Financial Times
7.07.2015

Сотни китайских компаний остановили котировки своих ценных бумаг из-за резкого обвала йфондовых бирж КНР. Тем временем Пекин пытается остановить самый большой спад стоимости акций за последние двадцать лет.
Об этом сообщает Financial Times, напоминая, что еще несколько месяцев назад китайский фондовый рынок был мировым лидером в росте. Однако теперь фондовые биржи КНР страдают от резкого обвала из-за маржинальной торговли, или использования долгов для покупки ценных бумаг. Она породила опасения появления “экономического пузыря”.
Официальный Пекин пытается стабилизировать основные показатели, скупая акции компаний с высокой рыночной капитализацией, сокращая первичное публичное предложение и уменьшая торговые сборы. Но все это пока не сработало.
“Началась паника. Не имеет значения, что сделает власть, это падение просто так не остановится”, – сказал экономист Credit Suisse Дон Тао.
Издание пишет, что падение китайского фондового рынка началось сегодня во время четвертой сессии. Индекс Шанхайской биржи сократился на 1,3%, в то время как Шэньчжэнь потерял 5,3%. Таким образом, рост обеих китайских бирж в этом году составляет 36%, хотя еще месяц назад этот показатель составлял 122%. Таким образом, за период с 12 июня Шанхай и Шэньчжэнь вместе обвалиться на треть. Это наиболее масштабное сокращение в Китае с 1992 года.


К чему бы это?
 

Loner

Well-Known Member
Mikheil Saakashvili

Колишній Голова Державіаслужи подав на мене позов, заявивши, що я йому заподіяв збитків на 1 мільйон гривень через його незнаходженні на посаді, з заробітньою платнею в 5 тис гривень. Він як відомий одеський літературний герой Паніковський, вимагає у мене мільйон. Мене тільки цікавить, цей збиток він поніс за хвилину, за день, за тиждень, за місяць або за рік?
 

Loner

Well-Known Member
Широкино. Русни здесь больше нет. Но от Широкино тож мало что осталось.
You must be registered for see images

You must be registered for see images

You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
Глава Пентагона поддерживает предоставление Украине оружия

Министр обороны США Эштон Картер не исключает возможности предоставления Украине вооружения. Об этом он заявил во вторник во время слушаний в Комитете по вооруженным силам Сената США.
«Мы рассматриваем это, однако мы пока не приняли такого решения», - ответил Картер на вопрос главы сенатского комитета Джона Маккейна, планирует ли администрация США поставлять Украине летальное оружие.
Хотя слушания касались исключительно стратегии США по противодействию группировке «Исламское государство», Маккейн все же поставил ряд вопросов по Украине. «Вы все еще поддерживаете вооружение Украины или нет? Это простой вопрос», - спросил Маккейн.
«Да, я не изменил своих взглядов», - ответил министр Картер.
Напомним, во время слушаний о назначении на должность главы Пентагона в феврале 2015 Картер подтвердил, что считает необходимым найти «пути предоставления Украине оружия, в том числе, летального».
 

Loner

Well-Known Member
Прес-центр АТО: Інформація станом на вечір 07.07.2015

Ситуація в зоні проведення АТО протягом 7 липня, загострилася. Станом на 18.00 загалом зафіксовано 29 обстрілів позицій сил АТО.
Проросійські бандити нахабно обстрілюють зі 152-мм артилерії та 120-мм мінометів позиції захисників України.
З початку доби бойовики вели обстріли зі 120-мм мінометів позицій сил АТО поблизу н.п. Новгородське та Павлопіль, що на Донеччині. О 4.10 бойовики застосували під Павлополем танк.
О 12.40 проросійські злочинці вели артилерійський обстріл з калібру 152 мм по позиціях сил АТО в районі н.п. Гранітне. За годину по цьому ж населеному пункту розпочався мінометний обстріл калібру 82 мм.
Одразу з початком переговорів контактної групи у Мінську, бандформування, наче за чиїмсь наказом, почали обстріл зі 120-мм мінометів позицій сил АТО: о 15.20 поблизу н.п. Новгородське, о 16.00 обстрілу зазнали наші позиції поблизу н.п. Луганське, о 16.50 – н.п. Опитне, з 17.20 – Водяне.
Турбуючий вогонь зі стрілецької зброї з боку проросійських злочинців вівся по позиціях сил АТО в напрямку н.п. Мар’їнка, Піски, Золоте, Майорськ, Станиця Луганська та Лозове.
В небі над Луганщиною зафіксовано 2 прольоти ворожих безпілотників.
Завдяки своєчасним та професійним діям українських воїнів спроби російсько-терористичних бандформувань знайти прогалини в нашій обороні залишаються марними.
Ситуація в зоні проведення АТО перебуває під контролем українських військових.
 
Зверху