Російська інтервенція в україну. березень 2014.

_007_

Member
Ага,выкидывать российскую заразу из Украины.
запроданцев Добкина,Кернеса,проплаченых Путином организаторов сепаратистов Луганской.Одессской,Донецкой области уже обезвредили,и остальную пятую колонну добьем :)
Ого вас понесло :) Не ну можете и это делать:) Но я имел ввиду не предпринимать никаких действий (касательно контекста моей фразы)
 

SEPHORA

Member
Меня другое интересует,почему на Юго-Востоке не вылавливают гопников из рашки? Это надо делать срочно!! Экстренно!! Точечно и быстро. И отправить варианты: 1) Чернобыль 2) Западная Украина.
 
Меня другое интересует,почему на Юго-Востоке не вылавливают гопников из рашки? Это надо делать срочно!! Экстренно!! Точечно и быстро. И отправить варианты: 1) Чернобыль 2) Западная Украина.
Точечно вже не вийде, Мустафа написав що там вже майже вся державна інфраструктура налаштована проросійсько як і в Харкові...толерантність влади бісить, це як трохи придушити гадюку, а потім її відпустити...і вона починає кусати з усіх боків...
Я б сказав так, готуйтесь до найгіршого, без жартів, або просто чекати поки стаду змінять пастухів...я не знаю скільки влада зможе ще протримати військових в Криму, якщо їх уже починають відстрілювати...їх краще вивести поки ще є час... бо давати відсіч в уже окупованому військами РФ Криму безглуздо, рятувати тих хто залишився, це не моя думка, а думка вже не одного військового експерта, нічого не лишати після себе ворогу (в частинах і базах Криму) хоча б склади зі зброєю повивозити щоб не дістались ворогу поки ще можливо дипломатично...
Не слухати росіян, по типу "та все нормально" "никому вы не нужны" "а вот здесь не нападут"...
Не чекати на ману небесну НАТО США Великобританію, (владу/чи дядю який за Вас щось зробить), як вже всі зрозуміли договори підписані державами не коштують і бумаги на якій це написано...
Готуватись до найгіршого, поки є час.
хоч про ПС і нічого не чути, долучайтесь...вони на відміну від влади не чекають мани небесної...готуються, по серйозному...
 
Останнє редагування:

SEPHORA

Member
Украинцы ждут реакции Запада,США они нам помогут.... нация отвечает за свои ошибки

Надо Крым оставить,вывести войска, остыть, а потом подпольно вооружить татаров -Чечня 2 для путлера. Он этого боится, мусульмане - его горе и конец
 
Останнє редагування:
Крым оставить,войска усилить.Народ здравомыслящий дал огромный кредит доверия.Провести вторую волну мобилизации.Зарываться в землю.Слабая власть,не хотят принимать судьбоносных решений.
 

Whisper

Well-Known Member
KOCTa сказал(а): ↑
Українським військовим у Криму дозволено застосування зброї
На мою думку , всьому цьому передовав дозвіл Путлера своїм шавкам - декількома часами раніше.
 
Зверху