"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
нет, не в курсе, расскажите.

20.02.2014, 16:26
Керівник Правого сектору по Західній Україні Олександр Музичко

Керівник Правого сектору по Західній Україні Олександр Музичко прийшов на віче у Рівному з автоматом Калашникова і закликав усіх рівнян взятися за зброю.

- Але попереджаю, якщо хтось у цьому місті, цій області, на святій волинській землі займатиметься "беспрєдєлом", мародерством, загони Правого сектора і самооборони будуть розстрілювати усіх "сволочей" на місці, - попереджає Олександр Музичко. - Тоді буде порядок і дисципліна. Коли ця наволоч не захоче піти з нашої української землі, ми їх знищимо. Україна понад усе!
Дата і місце співпадають з Києвом 19-го лютого? Події відбувались у Рівному, вже після спроби зброєю придушити майдан.
Максімум, що тоді на майдані було, це пневмати і мисливська зброя.
Чекаю кліпа з депутатом і оптичною гвинтівкою.
ПС. Ще, що до цього.
You must be registered for see medias

И это быдло будет нами руководить? Я б стрелял 100%!

Ради этого вы ходили на майдан?
ДАЇшників настращали добряче. Але, особисто я б нічого не мав проти, якщо вони б тих уродів, які під майданівців косять там би і поклали. І чомусь в мене впевненість, що майданівці теж мали б таку саму думку.
Що автори-головні актори цього кліпу ніякого відношення до майдану не мають мене переконує їх лексіка, така ж сама, як у того хто бійню у маріїнському паркі знімав. І те, що кліп цей з'явився в рунеті відразу як доказ, відразу з назвами "Украина. Новая власть строит ГАИ шников 24.02.14." і "Украина. Патрули боевиков новой кошерной власти" і його посилено почали "розкручувати" усіляки "антімайдани".
 
Останнє редагування:

abyrvalg

Well-Known Member
О выборах 2010 "О сколько нам открытий чудных готовит просвещенья дух ..."
В тячівському офісі регіоналів самооборона знайшла печатки усіх місцевих дільничних комісій.
 

Вкладення

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
И Медведев и Путин не однократно заявляли, что у России нет никаких территориальных претензий к Украине и никто на Крым не претендует. Я сам лично это слышал не раз. Так что все разговоры о том, что Россия будет воевать за Крым – это бред и не имеет под собой никакой почвы. Кто-то здесь вспомнил Грузию. На сколько я знаю Россия впряглась в этот кипишь из-за того что войска Грузии особо не разбираясь с дури постреляли находившиеся там части российских миротворцев. Может кто-то считает это неправдой, но у моих знакомых там среди миротворцев служил сын. И оснований доверять ему у меня больше чем всяким СМИ. (кстати говоря западные войска не сильно вступились за Грузию, но это отдельный разговор). Думаю, что если никто на черноморский флот РФ нападать не будет, то в никакие военные конфликты с Украиной Россия вступать не будет. Уж кому кому а нашим странам это точно не нужно. У половины населения родственники проживают в обоих странах. Это тоже самое, что воевать с самим собою.
ruslua, казати вони можуть все що завгодно. І привід знайдуть. Зараз підставлять своїх казачків під своїх жеж перевдягнутих, або під тітушок, які з ними жорстоко зі зброєї і голосінням "Слава Україні! Сдохніть москалі!" жорстоко розправляться. Все це випадково і не дуже якісно, засніме оператор, яких від важких поранень помре у лікарні.
 

Andy

Well-Known Member


Дата і місце співпадають з Києвом 19-го лютого? Події відбувались у Рівному, вже після спроби зброєю придушити майдан.
Максімум, що тоді на майдані було, це пневмати і мисливська зброя.
и?
 

Firefly

Оптимист
Cегодня на похоронах СВОИ ЖЕ забросали яйцами и оплевали мера Геннадия Минаева с женой. Я не разделяю его политические взгляды, он мне даже и не приятен во многом, но было его очень жаль.... Опять убеждаюсь в том, что Сумы город БЫДЛА...



P.S. Для КОСТа вопрос. Может это тоже титушки и антимайдановцы сделали????
 
Останнє редагування:

lordъ

jerk it out
ruslua, казати вони можуть все що завгодно. І привід знайдуть. Зараз підставлять своїх казачків під своїх жеж перевдягнутих, або під тітушок, які з ними жорстоко зі зброєї і голосінням "Слава Україні! Сдохніть москалі!" жорстоко розправляться. Все це випадково і не дуже якісно, засніме оператор, яких від важких поранень помре у лікарні.
но пока мы видем не очень качественные видео не очень качественных "людей". Кугутской западенское быдло повылазило из всех щелей
You must be registered for see medias
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
но пока мы видем не очень качественные видео не очень качественных "людей". Кугутской западенское быдло повылазило из всех щелей
You must be registered for see medias
lordъ, ну втреттє по цьому відео мені відповідати? Подивиться будьласка попередню сторінку. Це фейк, який до майданівців ніякого відношення не має. Якщо б даїшники там би і пристрелили тих дебілів, я б не мав нічого проти.
Тільки це не "Кугутской западенское быдло", а скоріше за все харківська гопота, озброєная гопою-депою, яка під майданівців косить.
 

igorlev

Active Member
Мимрочка, як жеж ти не приймаєш участі у политиці, коли у цьому розділі вже повно твоїх повідомлень? Приймаєш, і активно. Не обманюйся. Бо, якщо ні, то навить не заглядуй до цього розділу.
В этом разделе пользователи высказывают свое мнение о майдане и ситуации в стране. Но уж никак не принимают участие в политике!
Не путайте праведное с грешным!!!
 
Останнє редагування:

Smirnov

New Member
Модератор не стесняеться вводить всех в заблуждения, мягко говоря.

Этот храбрец с "дорожного контроля" и "правого сектора" Юрий Ларченко

Моб. телефон:0984554659
Доп. телефон:0935404357

Сегодня утром на канале 112 он подтвердил, что это видео не фейк и не постановка. Он гордится своей деятельностью.

В контакте:

Его героическая борьба с гаишниками, снятая им лично:


А вот его видео о "захваченном снайпере". Как выяснилось парень был ни при чём, но машину разбили, кредитную карточку стырили да ещё и пытали на майдане. Испуганные опера слились втихую.

You must be registered for see medias
 
Зверху