"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

Miroku

Well-Known Member
не знаю, какие там крысы чем хотят воспользоваться, знаю одно: страна раскололась окончательно, от этого и больно - единения не видать :(
Страна едина,как бы это не нравилось ренеГАДАМ проросийским и 5 колонне.Вы еще в 2004 году кричали что Украина развалится,с тех пор прошло уже 10 лет :)
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
Здравствуйте. Я украинка, но живу в Питере. И то, как у нас передают новости, это ужасно. Новости звучат примерно так: - По всей Украине убивают русских, делают из них фарш и лепят памятники Бандере. Вокруг памятников обнявшись водят хороводы прибывшие из Сирии боевики Аль-Каиды и приехавшие из Европы геи. Они кричат аллах акбар, хайль гитлер и слава Украине. У нас есть в студии очевидец - тетя Клава которая чудом выкопалась из фарша и сбежала к нам в редакцию. Вы видите кусочки засохшего фарша на ее одежде. Более того, мы располагаем 5-секундной видеозаписью, на которой отчетливо слышен лозунг слава Украине, что несомненно подтверждает наличие и остальных указанных лозунгов.

- Барак Обама прилетел в Киев, приказал отнять всех детей и заставлять их становиться геями. На видеозаписи которую вы сейчас видите, отчетливо слышен из соседней комнаты детский плач и крики "не хочууу!". Какие вам еще нужны доказательства? А тех кто отказывается, одевают в костюмы Путина. Что будет с этими детьми дальше, расскажет наш специальный корреспондент Ирина Бергсет.

- К сожалению мы больше не можем вести трансляцию из Киева, потому что все дороги ведущие в Киев перекрыты баррикадами из тел безопасных спецназовцев, безоружных снайперов, безобидных военных и прочих святых праведников, которые были зверски убиты в ответ на просьбы дать им стакан воды. Видеозаписей у нас никаких нет, потому что приближаться к Киеву просто опасно. Но вы должны верить нам на слово, потому что мы предоставили неоспоримые аргументы к другим новостям.

- Верховная Рада, после того как из нее были изгнаны депутаты от партии регионов, намерена принять законы о запрете гетеросексуальности, об этом нам по секрету рассказал крымский депутат, располагающий тайными документами, которые ему вчера передал неизвестный грузин.

- Население под страхом смертной казни заставляют обменивать гривны на доллары. Наш журналист, притворившись геем и рискуя жизнью, сумел пробраться в обменный пункт и вот вы видите как он передает гривны и в обмен получает доллары. Теперь нет никаких сомнений кто стоит за переворотом.

п.с. у Киселева вже багато конкурентів
Чистая правда всё так и было ...

You must be registered for see images


есть скрин с прямой трянсляции по ,,правдивым,, вестям
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Жесть... Быдло вышло на дороги и качает права...

Согласен самое натуральное быдло. Могу понять недовольство работой гайцов, но все же так с ними общаться не стоит. Интересно кто герой сией эпопеи. Поймать и голову отбить
Про що ви кажете? Це навмисна постанова, щоб ментов накручувати. Я бачив там підбірку від російської пропоганди.
Щоб от такі мимрочки вірили і їм було чим аргументувати:
а тех всех судить будут. которые захватывали админздания. причиняли ущерб своими действиями, в т.ч. Киеву, бросали в живых людей коктейли молотова, убивали/избивали, парализовали экономику страны?
как по мне, то все за всё должны отвечать, а не только беркут и иже с ними, а то бандеровцы почувствуют вкус крови и будут себя вести поголовно как на том возмутительном ролике о "гайцах и быдле".
Пізніше, як час буде, пару роликів, з того, чим їх годують, скину сюди.
 
Останнє редагування:

CERBER

Active Member
Багато хто з вас не вірив і у перемогу майдану, тролили тут кожен день про те що розженуть майдан, що там купка бандерівців людожерів російськомовних, і все буде як і раніше, а воно он як вийшло, рано чи пізно доберемось до кожного хто "восхвалял" режим, допомогав йому, не вірив у силу народу. Таких не повинно бути серед громадян, бо ми своє право на свободу вибороли, а ви як криси хочете цим скористатись і б'єтесь у конвульсіях безпорадності.
Бо я повірив у світлі ідеї, а ваше виховання цього не дозволяє...звільніть розум від системи, в рамки якої ви хочете поставити кожного...
а майдан еще не "перемiг" ,потерпи еще немного,просто так все это не кончится основной цели майдан не достиг,гражданская война еще не разгорелась(хотя уже на грани)
типерь - после революцыи, все будут равны. у багатых все забирут - не взирая на причастнасть к партиям, и пшонку раскулачат и тимашенку. в особняках будут больницы, детские садики, школы - естественно все это будет бесплатно. вопщим заводы рабочим землю кристьянам, сменим памятники ленину на памятники СТЕПАНУ (написал все имя большими буквами потому што уважаю).
наивный, да тимошенко еще десяток особняков отстроит,по любому ж будет минимум премьер-министром
а Адольфу Гитлеру не хотите памятник поставить,а че он же тоже герой западенцев
 
Останнє редагування:

vsvhf

мимо проходила :)
Страна едина,как бы это не нравилось ренеГАДАМ проросийским и 5 колонне.Вы еще в 2004 году кричали что Украина развалится,с тех пор прошло уже 10 лет :)
Ваши слова да в Богу в уши, я родилась и живу в Украине, и я надеюсь и миллионы моих соотечественников, что такая страна останется на карте мира, что нас не сделают колонией ни ЕС, ни США, ни РФ.
немного не поняла: чего это я кричала в 2004 году? меня чума оранжевая обмынула, как и бандитский переворот 2014 года.
я в политике не участвую.
 

goool

Well-Known Member
Надо было люстрацию делать в начали 90-х ,как многие страны Восточное Европы,а теперь уже поздно...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
я в политике не участвую.
Мимрочка, як жеж ти не приймаєш участі у политиці, коли у цьому розділі вже повно твоїх повідомлень? Приймаєш, і активно. Не обманюйся. Бо, якщо ні, то навить не заглядуй до цього розділу.

До речі, повідомлення з лайкою, флудом, обговоренням дій модератора, я видаляю. Якщо в когось виникають питання - є окрема тема для обговорення. Якщо й цього замало, то буду видаляти з поясненнями, але, раз всеодно буду на це витрачати час, то буду ще разом з поясненням видавати штрафні бали. Дякую за поразуміння.
 
  • Like
Реакції: 21h

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

24 ЛЮТОГО 2014 10:43
Екс-президента Віктора Януковича оголошено у розшук

Про це йдеться у в.о. міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, повідомляє

"Порушено кримінальну справу за масових вбивств мирних громадян. Янукович і ряд інших посадових осіб оголошено в розшук", - заявив новопризначений в.о.міністра.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

24 ЛЮТОГО 2014 10:40
Командир дислокованого в Луцьку загону спецпідрозділу «Беркут» Дмитро Бєляєв заявив, що 18 лютого 12 його підлеглих постраждали від прицільного вогню зі снайперської гвинтівки

Він також стверджує, що перед тим його рота відмовилася брати на озброєння автомати Калашникова. Це зафіксовано в рапорті командира на ім’я тодішнього міністра Захарченка, повідомляє .

Натомість, розповів Бєляєв, «Беркут» зі східних областей 18 лютого озброїли саме автоматами Калашникова. Спецпризначенці підтвердили, що в Києві люди в чорному стріляли по мітингувальниках, а також те, що на Майдан періодично запускали «тітушок», розпізнавальними знаками яких були жовті стрічки на обох рукавах.

Через помічника неназваного Бєляєвим депутата від Партії регіонів «беркутівці» отримували в пакетах премії. Суми зростали залежно від ускладнення ситуації в столиці. Командир заявив, що хоче віддати свій столичний «заробіток» (близько 20 тисяч гривень) родинам загиблих волинян.

Півсотні волинських «беркутівців» у неділю пізно ввечері впродовж чотирьох годин публічно каялися на Театральному майдані Луцька.

Активістам «Правого сектора» ледь вдалося стримати людей від публічної розправи зі спецпризначенцями. Усі вони написали рапорти на звільнення.

Волинський «Беркут» виїжджав до Києва двічі – 23 листопада і 14 лютого. Їздив не весь особовий склад. Бійці розповіли, що мали при собі лише спецзасоби, дехто – пневматичну зброю та сім гранат «Терен». Волинян «тримали в резерві», бо не довіряли цілком.

Луцький Євромайдан також змусив подати у відставку начальника громадської безпеки Волинського УМВС Василя Поліщука. Причина – дії правоохоронців 19 лютого під час штурму активістами УМВС. Тоді назустріч мітингувальникам з міліції полетіли газові гранати.
 
Зверху