Вибори 2012 - результати

За яку партію ви проголосували?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    209

strategcap

Забанен
Re: Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

:facepalm:
Це боротьба з окупацією, а не дискримінація. Верховна Рада України, це теоретично має бути вище представництво народа України, нехай там і будуть представлені різні нацменшини, але це країна Україна, а не Росія і не Буркіна-Фасо. А коли депутати почнуть там розмовляти кожен на тій мові, яка йому подобається, то по-перше, це неповага до країни, яка називається Україна, по-друге, це саме і виглядає, як легалізація окупаційного режиму іншої країни, а це вже така справа, з якої нормальні люді мають боротися зі зброєю. І якщо таким колесніченкам по нормальному рота не закриють, то не за горами час, коли питання буде стояти, або тут живуть українці, або колесніченки, і тоді рота один одному вже будемо зброєю закривати. Вас такий розвиток подій влаштовує?
Какой там оккупационный режим? Ющенко - истинный "титульный" украинец не был разве президентом? Или украинцы были не представлены в депутатах, министрах и пр? Или только сплошь неукраинцы виноваты в том, что мы в такой ж... сейчас?
 

HelloMonstro

Забанен
Re: Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

"Или только сплошь неукраинцы виноваты в том, что мы в такой ж... сейчас?"

Именно "не украинцы" и виноваты.
 

Simpson

シンプソン
Модератор
Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

Потому что на русском разговаривает половина населения страны и он имеет значение не меньше украинского.
В Финляндии например всего 5% шведов, но шведский там сделали гос языком и не кричат почему-то, что это финский уничтожит.
Вот когда и если станет вторым государственным, тогда и поговорим о его использовании в ВРУ. Ну а пока у нас госс язык один, на нем пишут законы, постановления КМУ; и когда премьер страны (второе лицо) не может и двух слов связать, а в команде есть переводчик, который ему все бумаги переводит на русский для ознакомления, а затем с поправками на украинский для подписи - это бред, который существует благодаря таким как вы и на наши общие деньги.
Я бы посмотрел на то как бы отнеслись к депутатам госс думы РФ, если бы они начали выступать с трибуны на чеченском.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

Какой там оккупационный режим? Ющенко - истинный "титульный" украинец не был разве президентом? Или украинцы были не представлены в депутатах, министрах и пр? Или только сплошь неукраинцы виноваты в том, что мы в такой ж... сейчас?
strategcap, крім національності по народженню, є ще культурна приналежність. Якщо у США Обама президент, це не означає, що США окупована якоюсь африканською країною. А от якби він замість англійської спілкуватись з громадянами США якоюсь з африканських мов, і відмовлявся б спілкуватись англійською, це вже був би той самий діагноз, що й в нас. Якщо ви щось з того, що я написав, не зрозуміли, перепитайте, я спробую пояснити. Питання про "титульну" національність депутатів, чи Президентів, я тут не піднімав. Мова була лише про мову цієї країни.
І питання полягає в тому, що коли виникає конфлікт інтересів: українець зобов'язаний вчити російську, щоб вільно спілкуватись у країні Україна з іншими її громадянами і зокрема з представництвами влади, з одного боку, і росіянин, з іншого боку, який має вчити українську з тих самих причин, то, вибачте, це не дискримінація, у тому, що українець у своєму домі може обирати що йому робити, а ті, хто у гості приїхав, мають поважати господаря і спілкуватись тією мовою, яка йому зручніше. А якщо ні, то вони не в гості приїхали, і гнати їх треба.
 

strategcap

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

strategcap, крім національності по народженню, є ще культурна приналежність. Якщо у США Обама президент, це не означає, що США окупована якоюсь африканською країною. А от якби він замість англійської спілкуватись з громадянами США якоюсь з африканських мов, і відмовлявся б спілкуватись англійською, це вже був би той самий діагноз, що й в нас. Якщо ви щось з того, що я написав, не зрозуміли, перепитайте, я спробую пояснити. Питання про "титульну" національність депутатів, чи Президентів, я тут не піднімав. Мова була лише про мову цієї країни.
І питання полягає в тому, що коли виникає конфлікт інтересів: українець зобов'язаний вчити російську, щоб вільно спілкуватись у країні Україна з іншими її громадянами і зокрема з представництвами влади, з одного боку, і росіянин, з іншого боку, який має вчити українську з тих самих причин, то, вибачте, це не дискримінація, у тому, що українець у своєму домі може обирати що йому робити, а ті, хто у гості приїхав, мають поважати господаря і спілкуватись тією мовою, яка йому зручніше. А якщо ні, то вони не в гості приїхали, і гнати їх треба.
Кстати, между прочим в США государственного языка не существует как такового. Т.е такая категория в законах и конституции отсутствует.

Что касается украинского языка, то я с вами согласен, что знать его обязаны все. Но не все обязаны на нем разговаривать и выступать.
По поводу общения. У меня есть украиноязычные друзья. Я к ним прихожу иногда в гости, они ко мне. Я говорю по-русски, они - по-украински и мы отлично друг друга понимаем. Никаких проблем нет абсолютно.
Противостояние русско- и украиноязычных навязывается искусственно, в.т.ч благодаря свободовцам.
Я не против украинского, но считаю неприемлемым когда борьбу за украинский язык ведут ущемляя при этом русский.
Деятели украинской культуры в свое время были кровно причастны к формированию русского языка.
 

vadimv

Well-Known Member
Фарион говорит, что свобода сделает все, чтобы в стенах ВР не звучал русский язык.
А овощ тем временем подпишет в Москве вступление в ТС, после чего Украина как отдельная страна фактически перестанет существовать.
 

strategcap

Забанен
Re: Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

На этих выходных я был в Днепропетровске и прям недалеко от вокзала там обнаружил наклейки "Украина без нацизма", Я проти такої Свободи - "Свобода Fuck off", граффити ВО Свобода - это рабство.

You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Вибори 2012 - результати

Но не все обязаны на нем разговаривать и выступать.
Депутат країни Україна це не всі. Бо він депутат країни. Був би він депутатом якогось села, де всі розмовляють російською, питань у мене б не було.
По поводу общения. У меня есть украиноязычные друзья. Я к ним прихожу иногда в гости, они ко мне. Я говорю по-русски, они - по-украински и мы отлично друг друга понимаем. Никаких проблем нет абсолютно.
Це добре. А уявіть, що якийсь ваш друг російської не розуміє. Лише українську.
Або інше, вам потрібно спілкуватись з іншою людиною, не з другом, але він не розуміє російську. Ви його будите примушувати російську вивчити, чи самі з ним українською будете спілкуватись?
А от тепер повернемось до того що відбувається. Коли депутат ВР починає спілкуватись не українською, це означає, що решта має його розуміти, відповідно решта українців зобов'язана вивчити російську. Інакше ніяк...



Противостояние русско- и украиноязычных навязывается искусственно, в.т.ч благодаря свободовцам.
Я не против украинского, но считаю неприемлемым когда борьбу за украинский язык ведут ущемляя при этом русский.
Не було ніякого протистояння взагалі, доки колісніченко, ПР і їх сателіти його не розпочали. Я не пам'ятаю, щоб комусь заборонялось вільно спілкуватись мовою якою йому зручніше. За винятком тих, хто за посадою, або обранням, був зобов'язаний це робити. Але й тут, якщо вже маєш такий недолік, ніхто тебе не примушував приймати держпосаду, чи обиратись депутатом. І "Свобода" зараз просто намагається протистояти тому що зробили вищезгадані...
Деятели украинской культуры в свое время были кровно причастны к формированию русского языка
Ну от і добре, що хоч цього ви не заперечуєте. А от деякі свято вірять, що українська мова штучна, а на Русі розмовляли на "чистом русском язьіке".
 

Naarcolog

______________
Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

Потому что на русском разговаривает половина населения страны и он имеет значение не меньше украинского.
В Финляндии например всего 5% шведов, но шведский там сделали гос языком и не кричат почему-то, что это финский уничтожит.
В Финляндии шведский (язык оккупантов Финляндии) не "сделали", а. благодаря национальной борьбе финнов за свою национальную идентичнось, согласно Манифесту о языке от 1900 года, финский язык был полностью уравнен в правах со шведским и русским.
 
Зверху