Выборы-2012

За какую политическую партию Вы проголосуете во время Выборов-2012?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    184
  • Опитування закрито .
Статус
Закрита.
"Райони" у 90-х займались рекетом, КАМАЗАми хоронили підприємців (забираючи у них все (кіоски в тому числі). Потім почали поширювати свої сфери впливу на чиновників. Непокірних - трамбували в терікони. Потім почали дарувати собі підприємства (за рахунок банкруцтва), потім подарунки з бюджету. Закріпили за собою області і регіони. Полізли в політику. Дерибан бюджету-50%+, дерібан надр-100%... Голосувати за них -це мазохізм. Я хочу подивтись на ваші заплакані (або відірвані осколком міни) обличчя, коли Україна буде ізольована від світового суспільства завдяки вашим "голосам", і порине у казковий світ громадянської війни.
 

Skel

42
Ваши попытки бессмысленны. Свобода никуда не пройдет. Хотя нет, пройдет. Куда не скажу, не люблю нецензурно выражаться
А это не важно, важно что я свой выбор сделал, а головать за того кто пройдет или не пройдет - это глупо...
 

Glucker

Здесь был статус
Я из предложенных вариантов поддерживаю только УДАР и Свободу. В отличие от остальных запятнать себя не успели, знаю кандидата от УДАРА по мажоритрке в другом городе, порядочный человек, сумские "Свободовцы" с кем я общался вполне адекватные и порядочные люди. И в "Свободе" достаточно крепкая дисциплина, поэтому их и выбираю.
 
Я из предложенных вариантов поддерживаю только УДАР и Свободу. В отличие от остальных запятнать себя не успели, знаю кандидата от УДАРА по мажоритрке в другом городе, порядочный человек, сумские "Свободовцы" с кем я общался вполне адекватные и порядочные люди. И в "Свободе" достаточно крепкая дисциплина, поэтому их и выбираю.
Про рядових УДАРівців нічого поганого сказати не можу, але їхній лідер - це натуральний барига, нічім не гребує. Погодьтеся, що для людини, яка вболіває за долю своєї країни і нації, зніматися в рекламі алкогольних напоїв - моветон.

You must be registered for see images
 

FEOFAN

http://feofan.com
krasivuy_umnuy, ты вот может и красивый, но вот после фразы "ля людини, яка вболіває за долю своєї країни і нації, зніматися в рекламі алкогольних напоїв - моветон". Может ему еще сексом нельзя заниматься, а родиться он должен от непорочно зачатия?
Америкосовские презеденты сигареты рекламировали в прошлом веке. и что? Хуже америка стала жить?
От опиши КЕМ должен быть кандидат, чтобы он ну вот всех устраивал.
 

Skel

42
Приятно видеть что ВО "Свобода" набирает рейтинг и в восточных областях Украины, вчера общались с друзьми, они все дружно сказали что будут голосовать именно за "Свободу" что радует )
 

just_name

Active Member
Приятно видеть что ВО "Свобода" набирает рейтинг и в восточных областях Украины, вчера общались с друзьми, они все дружно сказали что будут голосовать именно за "Свободу" что радует )
Сильно радовались потом те, кто голосовал за Ющенка? :mrgreen: Я смотрю, наши люди любят когда их в лоб бьют одни и те же грабли. Решили с друзьями устроить стране дежа вю?
 
krasivuy_umnuy, ты вот может и красивый, но вот после фразы "ля людини, яка вболіває за долю своєї країни і нації, зніматися в рекламі алкогольних напоїв - моветон". Может ему еще сексом нельзя заниматься, а родиться он должен от непорочно зачатия?
Америкосовские презеденты сигареты рекламировали в прошлом веке. и что? Хуже америка стала жить?
От опиши КЕМ должен быть кандидат, чтобы он ну вот всех устраивал.
Не зрозумів до чого тут секс (інтимна справа), і для чого він ставиться в одну ланку з рекламою алкоголю. А на ваше питання пропоную, вам самим і відповісти, задайте його собі: "чи може лідер партії, кандидат у депутати займатися рекламою алкоголю, чи може існують рамки, за які не варто виходити?". Дякую.
 
Статус
Закрита.
Зверху