Друга світова та ВВВ

hello moto

народный контроль
Stein, вроде ты сам подобные источники высмеивал?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Вибачте, а до чого тут ця репліка? Якось не зовсім зрозумів.
 

hello moto

народный контроль
Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Якось не зовсім зрозумів.
Разницу между Великой Отечественной и Второй мировой?
Попробую так: деды наши воевали на Великой Отечественной, по интерпритации "патриотов" украинцы воевали во вторую мировую с двумя империями ( Германией и СССР ), ну или против них.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Он Ви про що...
Коли Вам так хотілося згадати про дідів, то і я розкажу трохи про своїх. Правда розказувати особливо нічого, бо живими я їх не застав, на відміну від Вас. Обидва вони залишилися назавжди на берегах Дніпра - полягли під час битви за Київ (операції спланованої людожером Жуковим, який спирався не на тактичні та стратегічні розрахунки, а поставив собі за мету взяти столицю України за будь-яку ціну до річниці жовтневого заколоту). Вони походили із українських селянських родин, пережили жахи Голодомору. На фронт їх забрали на початку війни. Про одного діда знаю, що він буквально на якісь хвилини заскочити в рідну хату та побачив своїх рідних (я чув не раз, що то погана прикмета - ось так побувати вдома під час війни). Це було на початку вересня. Через три тижні він загинув.
Про другого знаю трішечки більше. В 1942 році він був під Харковом. Коли знаєте добре історію війни, то повинні знати і про Харківську операцію. Це коли два покидьки: Хрущов і Тимошенко не маючи хисту до керування військом (тільки так це можна пояснити) все "прощолкали є***ьниками", . Дід потрапив у полон. Німці, коли "просіювали" полонених, відпускали додому тих, в кого домівка була на окупованих територіях. Так дід опинився вдома. Вдруге вже був "призваний" польовим військоматом. Про цих "призовників" зараз можна прочитати багато - це їх вважали зрадниками, це їх не перевдягали і не перевзували, бо знали, що більшість їх поляже в першому ж бою, це їх озброювали однією ришницею на кількох, а то і просто палками та битою цеглою, це їх кидали в атакилише для того, щоби виявити вогневі точки, це ними були забиті дніпровські плавні. Мій дід був одним з тих 300 тисяч зібраних на "звільнених територіях", про долю яких . А в чому його провина? Він спокутував чужий гріх, розплатився своїм життям за бездарне командування Хрущова й Тимошенко, став жертвою тієї людиноненависницької українофобської політики комуняк. Загинув він через 22 дні після смерті мого першого діда.
Як Ви там кажете?
деды наши воевали на Великой Отечественной, по интерпритации "патриотов" украинцы воевали во вторую мировую с двумя империями ( Германией и СССР ), ну или против них.
Так ось, Вітчизна не заморює своїх людей голодом, Вітчизна не відправляє безвинних до Сибіру, Вітчизна не кидає солдат, що її боронять в безглузду м'ясорубку. Це робить лише чужа імперія-окупант.
Саме тому, на відміну від совкодрочерів, що базікають про "отєчєствєнную войну", я вважаю ту війну світовою, саме тому я ігнорую ті шоу, в які нас намагаються "по-старінкє" занурити кожного 9-го травня, саме тому я не приймаю участі в путінському флешмобі з колорадськими стрічками, що так щедро роздають напередодні "святкувань" атрофовані комуністи та члени всіляких "абсчін" за вказівкою своїх кремлівських патронів.
Сподіваюсь я досить повно розказав про свою позицію з цього питання.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Он Ви про що...
Коли Вам так хотілося згадати про дідів, то і я розкажу трохи про своїх. Правда розказувати особливо нічого, бо живими я їх не застав, на відміну від Вас. Обидва вони залишилися назавжди на берегах Дніпра - полягли під час битви за Київ (операції спланованої людожером Жуковим, який спирався не на тактичні та стратегічні розрахунки, а поставив собі за мету взяти столицю України за будь-яку ціну до річниці жовтневого заколоту). Вони походили із українських селянських родин, пережили жахи Голодомору. На фронт їх забрали на початку війни. Про одного діда знаю, що він буквально на якісь хвилини заскочити в рідну хату та побачив своїх рідних (я чув не раз, що то погана прикмета - ось так побувати вдома під час війни). Це було на початку вересня. Через три тижні він загинув.
Про другого знаю трішечки більше. В 1942 році він був під Харковом. Коли знаєте добре історію війни, то повинні знати і про Харківську операцію. Це коли два покидьки: Хрущов і Тимошенко не маючи хисту до керування військом (тільки так це можна пояснити) все "прощолкали є***ьниками", . Дід потрапив у полон. Німці, коли "просіювали" полонених, відпускали додому тих, в кого домівка була на окупованих територіях. Так дід опинився вдома. Вдруге вже був "призваний" польовим військоматом. Про цих "призовників" зараз можна прочитати багато - це їх вважали зрадниками, це їх не перевдягали і не перевзували, бо знали, що більшість їх поляже в першому ж бою, це їх озброювали однією ришницею на кількох, а то і просто палками та битою цеглою, це їх кидали в атакилише для того, щоби виявити вогневі точки, це ними були забиті дніпровські плавні. Мій дід був одним з тих 300 тисяч зібраних на "звільнених територіях", про долю яких . А в чому його провина? Він спокутував чужий гріх, розплатився своїм життям за бездарне командування Хрущова й Тимошенко, став жертвою тієї людиноненависницької українофобської політики комуняк. Загинув він через 22 дні після смерті мого першого діда.
Як Ви там кажете?

Так ось, Вітчизна не заморює своїх людей голодом, Вітчизна не відправляє безвинних до Сибіру, Вітчизна не кидає солдат, що її боронять в безглузду м'ясорубку. Це робить лише чужа імперія-окупант.
Саме тому, на відміну від совкодрочерів, що базікають про "отєчєствєнную войну", я вважаю ту війну світовою, саме тому я ігнорую ті шоу, в які нас намагаються "по-старінкє" занурити кожного 9-го травня, саме тому я не приймаю участі в путінському флешмобі з колорадськими стрічками, що так щедро роздають напередодні "святкувань" атрофовані комуністи та члени всіляких "абсчін" за вказівкою своїх кремлівських патронів.
Сподіваюсь я досить повно розказав про свою позицію з цього питання.
Ну ,на память одного вашего деда вы явно нагадили,и явно на того который погиб геройски защищая свою родину. Ну это на вашей совести.
То что в вашей голове ,это наверное самая большая месть этому деду за то что в этой войне они победили.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Ну ,на память одного вашего деда вы явно нагадили,и явно на того который погиб геройски защищая свою родину. Ну это на вашей совести.
То что в вашей голове ,это наверное самая большая месть этому деду за то что в этой войне они победили.
Лише один героїчно загинув? А другий? Заслужив собі таку кару? Очевидно товаріщь-совкофіл, цілком розділяє сталінсько-жукеовську думку про те, що хто опинився на окупованих територіях - той зрадник, який не заслуговує нічого іншого ніж бути потопленим в Дніпрі чи засланим до Сибіру? Хто б сумнівався! Слухайте, Ви... А чи не здається Вам, що Ви переходите межу? Хоча чого ще можна чекати від "гомосовєтікуса", що так безапеляційно вішає ярлики "запроданців" і "бидла" на інакодумців...
Знаєте, найбільшою зрадою пам'яті моїх дідів було б те, що я, обмотавшись колорадською стрічкою, став би як зазомбований повторювати мантри про славну перемогу, про мудре керівництво комуністичної партії та особисто товаріща Сталіна ... та інші пропагандистські гасла системи, яка фактично згубила моїх дідів.
 
Останнє редагування:
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

.. атрофовані комуністи ..
:D

Да, Жуков еще тот опарыш. Чего стоит хотя бы его приказ о расстреле семей сдавшихся. Рак мозга 5-ой стадии... благо он давно разложился вместе со своим хозяином.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

А другий? Заслужив собі таку кару?
Война есть война ,а что вы хотели? Или вы вините компартию в развязывании ВОВ?

Знаєте, найбільшою зрадою пам'яті моїх дідів було б те, що я, обмотавшись колорадською стрічкою, став би як зазомбований повторювати мантри про славну перемогу, про мудре керівництво комуністичної партії та особисто товаріща Сталіна ... та інші пропагандистські гасла системи, яка фактично згубила моїх дідів
Вы отделяйте то котлеты от мух. В ВОВ победил советский народ, это он с оружием в руках добивался этой победы.Если бы не эти люди ,то на месте Украины и России Были бы немецкие земли ,удобренные пеплом из кремоториев. И то что вы считаете героями людей воевавших на стороне немцев действительно обильное дерьмо на память погибших героев.
( А вы действительно думаете что после бы поражения СССР вся западная Украина не отправилась бы стройными рядами в крематории нацистов? Вот наивность. Или вы думаете что немцы такие тупые)
 

hello moto

народный контроль
Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

я ігнорую ті шоу, в які нас намагаються "по-старінкє" занурити кожного 9-го травня,
Для нас 9 Мая День Победы, день памяти воинам освободителям, для вас... день рухнувших надежд?
 
Зверху