Всем Частным предпринимателям на едином налоге посвящается

Bizsumy

Общественная Организация
Я вас умоляю! В нашем городе можно успешно влезать и работать абсолютно в любую нишу рынка. Серьезной, адекватной конкуренции вы нигде не встретите (естественно нужно иметь хоть чуточку мозгов). Большинство "крупных" предприятий держатся на кумовстве и взяточничестве. Управляются старперами, которым лень зад оторвать ради развития.
к сожалению так и есть. но я говорил о том, как с нуля, а если еще и кредит взяв, и имея арендные помещения, начать что-то новое. поверьте, конкуренция есть, смотря в какой сфере. а особенно, если нет кумовства.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Всем Частным предпринимателям на едином налоге посвящается

к сожалению так и есть. но я говорил о том, как с нуля, а если еще и кредит взяв, и имея арендные помещения, начать что-то новое. поверьте, конкуренция есть, смотря в какой сфере. а особенно, если нет кумовства.
Отож: щось серйозне, повноцінне почати - треба гроші. А щоб гроші не прогоріли - треба думати. А більшість "підприємців" у нас - думати не хоче і не вміє. Тому і штампують, як імпотенти, одні "курятники" та палатки на ринку - на це ані грошей, ані інтелектуальних здібностей особливих не треба.
 
Введение Налогового кодекса привело к уходу в "теневой" сектор более 30% малого бизнеса страны, сообщил глава Совета предпринимателей при Кабинете министров Украины Леонид Козаченко в ходе заседания Экономического совета общественных объединений, ассоциаций промышленников, предпринимателей и работодателей в четверг.
"Более 30% малого бизнеса Украины ушло в тень из-за невозможности приспособиться к Налоговому кодексу и обеспечить выполнение предусмотренных им требований. Малому бизнесу очень тяжело приспособится к такому тяжелому налоговому законодательству, поскольку даже большой бизнес считает Налоговый кодекс очень сложным", - сказал он.
По словам Л.Козаченко, существующее налоговое законодательство очень трудное, в нем содержатся сложные нормы, с которыми не могут до конца разобраться сами налоговики.
Кроме того, глава Украинского союза промышленников и предпринимателей Анатолий Кинах в ходе заседания сообщил, что во втором квартале 2011 года количество физических лиц-предпринимателей сократилось более чем в 2,5 раза по сравнению с аналогичным периодом 2010 года - с 83 тыс. до 31 тыс.
"На всю Национальную программу содействия развитию малому предпринимательству в государственном бюджете на 2012 год предусмотрено 3,5 млн грн, плюс еще 10,3 млн грн на микрокредитирование субъектов малого предпринимательства. Этого не достаточно даже на администрирование, то есть для выплаты заработной платы", - подчеркнул он.

источник
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
(доречі, інформація з сайту, що належить секті, до якої належить Штайн )))

Не повірите, якщо в нас 135 податкових платежів, то у Швеції — лише два! У Гонконгу, Катарі й на Мальдівах — по три.

Поки українські підприємці намагаються щось довести владі, аналітики Світового банку оприлюднили свіжу глобальну доповідь „Податкові платежі — 2011”.

Ці висновки вражають невідповідністю, доведеною фактами, того, куди рухається у податкових реформах світ, а куди — наша держава.

За даними Світового банку, кількість платежів українських підприємств і громадян до бюджету є найбільшою у світі!

Звіт охоплює 183 країни і дає можливість порівняти податкові умови провадження бізнесу в цілому світі. Ми спеціально розшукали цю понад стосторінкову доповідь у базі даних Світового банку.

„Попри економічний спад, процедура сплати податків стає дедалі легшою у цілому світі. З 2006 року 60% країн внесли значні зміни, щоб платити податки стало простіше. Притім 40 економік домоглися значних реформ торік”, — стверджується у доповіді.

З 2006 року податкові платежі зменшилися в середньому на 5%, час, необхідний для провадження звітності, — на тиждень, а кількість платежів майже на чотири, — підрахували аналітики Світового банку.

Порівняння України щодо конкретних показників із більшістю країн просто вражають. За простотою процедур сплати податків ми на 181 місці серед 183 вивчених СБ держав!

Вище від нас в останній десятці латиноамериканські й африканські Ямайка, Панама, Гамбія, Болівія, Венесуела, Чад, Конго, а нижче тільки Центральноафриканська Республіка та Білорусь.

У першій же десятці за простотою сплати Мальдіви, Катар, китайський тепер Гонконг, Сингапур, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Ірландія, Оман, Кувейт та Канада.

Інші показники теж свідчать: поширене у світі уявлення про процвітання арабо-мусульманських країн тільки завдяки нафті є надто поверховим. Не тільки природа, а уряди цих держав роблять дуже багато для того, аби світовий капітал ішов туди зі своїми проектами. На відміну, скажімо, від України, яка дожилася до світового рекорду за кількістю податків і зборів — 135! За цим показником знущання з підприємців наша держава „заслужено” посіла останнє, 183-тє місце.

А хто ж зовсім не морочить людям голову „розмаїттям” способів узяти їхні гроші? Не повірите, якщо в нас 135 податкових платежів, то у Швеції — лише два!!! У Гонконгу, Катарі й на Мальдівах — по три. У Норвегії є чотири такі канали викачування грошей до державного й місцевих бюджетів, у Сингапурі — п’ять, Мексиці та Східному Тіморі — по шість, по сім — у Китаї, Естонії, Латвії, Франції та екзотичних країнах Маврикію і Кірибаті.

За часом, який підприємства і підприємці в середньому витрачають на провадження податкової звітності та сплату податків, ми виявилися на 174-му місці — 657 годин на рік! Отже, у цьому пункті в України „прогрес”: десятку найгірших у світі ми не замикаємо, а очолюємо. Нижче від нас Мавританія (696 годин), Чад (732), Білорусь (798), Венесуела (864), Нігерія (938), В’єтнам (941), Болівія (1080) і Бразилія (2600).

Натомість зовсім не відбирає у підприємців час податкове адміністрування на Мальдівах. Інші члени клубу найкращих у цій номінації держав такі: Об’єднані Арабські Емірати (12 годин на рік — у 55 разів менше часу, аніж в Україні), Катар і Бахрейн (по 36 годин на рік), Багами і Люксембург (58 і 59 годин, відповідно), Оман (62), Швейцарія (63), Ірландія (76), Сейшели (76) і Саудівська Аравія (79).
 
Останнє редагування:

hello moto

народный контроль
Не повірите, якщо в нас 135 податкових платежів, то у Швеції — лише два!
Роман, не дай бог власти прочитают и сделают как у них - "шведы отдают государству больше, чем каждую вторую заработанную крону". Объясняй потом нашим бизнесменам что это на пользу Родине :mrgreen:
 

Elk_Polite

+38О6З7бЗЗ85О my phone
Роман, не дай бог власти прочитают и сделают как у них - "шведы отдают государству больше, чем каждую вторую заработанную крону". Объясняй потом нашим бизнесменам что это на пользу Родине :mrgreen:
А Вы подсчитайте как сейчас:
Продал за 100 грн:
15 гривен налог на прибыль
35 Пенсионный
А когда Вы попробуете что то себе купить - (например хлеб), то еще 20 процентов это налог на потребление - НДС.
Т.е. на свои нужды я реально трачу 30% от заработанного - на этом фоне всякие швеции, нервно курят в сторонке...:mrgreen:

Проснитесь! У нас налоги уже выше швеции, а жизнь хуже нигерии, а почему? А потому что все эти деньги РАЗВОРОВЫВАЮТ из бюджета!!!

Почему то в Король Швеции может ездить на работу на Volvo С-30, а Янукович только на последней версии Мерседеса или на самом дорогом в мире вертолете...

Вот где все эти налоги!!!
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Всем Частным предпринимателям на едином налоге посвящается

Не повірите, якщо в нас 135 податкових платежів, то у Швеції — лише два!
Хочете платити як в Швеції? Так ні хто ж не проти!
корпоративный налог в Швеции составляет 28 процентов. Но годовой доход от любого вида бизнеса, в том числе совместного, не превышающий 209 тысяч 100 крон, облагается еще и единым муниципальным налогом по ставке в 32 процента. А доход выше упомянутой суммы подпадает под специальный национальный налог в 25 процентов. Таким образом, максимальная ставка подоходного налога (муниципального и национального) составляет 57 процентов.
Стандартная ставка НДС -25 процентов
...і хто там волав про "придушення бізнесу"?
 
Зверху