Всем Частным предпринимателям на едином налоге посвящается

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Всем Частным предпринимателям на едином налоге посвящается

"Охорона праци" шерстит торговые точки,наверное впервые за последние 15 лет.
Тому, що її створили тільки в минулому році. А толку з того, що вона "шерстіт"?

А с другой стороны,Stein,це ж ваши кэрують.
"Наші" вже нічим не керують. У місцевого самоврядування забрали все що тільки можна. Воно вже нічого не може. Лише займати кабінети. Я останнім часом взагалі не розумію - навіщо потрібен мер, навіщо потрібна рада, коли їх ніхто не слухає, вони нічого не можуть і ні чим реально не керують. Якщо їх ліквідувати - місто не відчує. Як був безлад - так і лишиться.

Департамент перешерстил весь город и каждый его уголок,снесён не один ларёк.
Який ще "департамент"? У нас немає департаментів.

Но как всегда у кого есть бабло тот победил и ларьки стоят как и прежде.
Ларьки стоять, бо знести їх прямо по закону місто не може. Знесення ларьків насправді відбувається на межі правового поля. Це дуже складна процедура для влади. Не можна просто приїхати з краном і забрати все що стоїть.
Це так само як боротьба з торгівлею в неположених місцях: проходить Муніципальна охорона, складає протоколи, розганяє - через пів години знову стоять. А протоколи відбиваються в судах. Ібо протокол можна скласти лише на підприємця, а за лотком стоять реалізатори. От і все. І так по всім порушенням. І як боротись? Немає важелів. Просто немає. А ви кажете, що "бізнес душать".

P.S. І да, вчора пофарбували фасад на Соборній з боку площі Незалежності. І думаєте хто пофарбував? Власники магазинів, яким належать ті приміщення? Ага, щас! Фарбувало Сумижитло. А бізнес відмовився. Ось вона - вся суть українського менталітету: мати наймажорніше приміщення в місті, самий центр - і жити в лайні. Навіть не пофарбувати фасад - свій же фасад, свого ж власного магазину. :facepalm:
І як можна жити в цій країні і з цими людьми?
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Немного не так выразилась Департамент- Муниципалитет.
Знаете мой сын недавно был в МР,пришёл ошалевший.Смотрел как проходит заседание и голосование.Мало того,что присутствовало меньше чем было заявлено депутатов,но его очень поразило то,что Минаев был "один за всех".Голосует "за" 10 человек и Минаев говорит все "за" ,вопрос решён.И кто же в таком случае отобрал власть у местных?
Зажравшиеся владельцы магазинов.На них бы владельца рынка на девятке. Не только бы покрасили а и ромашички маникюрным лаком вырисовывали...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Всем Частным предпринимателям на едином налоге посвящается

Знаете мой сын недавно был в МР,пришёл ошалевший.Смотрел как проходит заседание и голосование.Мало того,что присутствовало меньше чем было заявлено депутатов,но его очень поразило то,что Минаев был "один за всех".Голосует "за" 10 человек и Минаев говорит все "за" ,вопрос решён.
:)
А ви думали що демократія виглядає інакше? Наївні.
Чи може ви думаєте, що у Верховній раді не так? Там померлі депутати воскресають на третій день і приходять голосувати.
Почитайте Майн Кампф, де Гітлер описує проведення сесій Австріського парламенту. А потім знову завітайте на сесію міськради. Ви здивуєтесь, що за сотню років в парламентаризмі нічого не змінилось.

И кто же в таком случае отобрал власть у местных?
Я маю на увазі повноваження. Наразі міська рада практично нічого не може.

Зажравшиеся владельцы магазинов.На них бы владельца рынка на девятке. Не только бы покрасили а и ромашички маникюрным лаком вырисовывали...
Ну от - там де є важелі впливу - та щось робиться, а виконком не може навіть зняти незаконно повішений рекламний щит в історичній частині міста. Просто не може - немає повноважень. Про що взагалі тоді можна говорити?
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Зажравшиеся владельцы магазинов.На них бы владельца рынка на девятке. Не только бы покрасили а и ромашички маникюрным лаком вырисовывали...
Не верю своим глазам, понимаешь!!
И это говорит "добрейшая из добрейших"??
Бери пример с меня, например. Я ж никого не грожусь порвать на мясо и разрисовать уважаемым людям, барыгам, задницы, понимаешь.
То-то...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Всем Частным предпринимателям на едином налоге посвящается


Я уезжаю, уплатив вам 85% налогов с заработанных мною денег.
Это кто тут ныл про непомерные налоги, про Европу, в которой все хорошо?
Дополнительные 200 грн. в пенсионный фонд вам много? А 85% отдать не хотите?
 

Tom d`Cat

Кот. Просто кот.
Модератор
Хочу!
Бедный, бедный актёр!
Заплатил 145 000 000 € налогов - и это с гонораров за свой каторжный труд!
Он даже не может купить приличное поместье - приходится перебиваться каким попало...
И почему мне хочется т а к страдать?

Франция
Уровень дохода (Евро) - Налоговые ставки на 2012

До 6,088 : 0%
6,089 - 12,146 : 5,5%
12,147 - 26,975 : 14%
26,976 - 72,317 : 30%
Свыше 72,317 : 41%


Вроде новая ставка подоходного налога 75% для тех, кто зарабатывает в год свыше 1 млн евро, утверждена парламентом Франции в сентябре.
Для зарабатывающих в год более 71 тыс. евро ставка вырасла с 41% до 44%.

P.S. Для сравнения: цифра годового дохода по этой табличке (в евро) приблизительно соответствует пересчету в гривни (но за месяц).
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Всем Частным предпринимателям на едином налоге посвящается

You must be registered for see images

Но ведь во всем виновато правительство, правда?
 
Зверху