Легализация оружия!

Ваше отношение к легализации огнестрельного оружия.

  • За!

    Голосів: 72 64.3%
  • Против!

    Голосів: 34 30.4%
  • Не могу определиться

    Голосів: 6 5.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    112

Bug

New Member
ага тут мы все герои.
только в нашей стране и гопоты хватает, а то ещё и с пистолетами ездить стрелять с машин будут. в нормальных странах и то не знают как с этим боротся, а у нас так и говорить нечего.

я выхожу не с личных выводах о том как я бы обращался с пмстолетом, а в глобальном масштабе, что с этого может получится на улицах.вы что каждй день отбиваетесь от хулиганов. а если когда прийдется то того же пневмата или травмата хватит с головой.
и скажите что я не прав.
 

Andy

Well-Known Member
Bug, Вы не правы. Пневмат это не оружие. Это игрушка для развлекательной стрельбы. Травмат вы вопервых не купите, а во вторых он не так эфективен как о нем пишут в газетах. Можете посмотреть на YouTube испытание травматов с ЧЕРНОЙ (запрещеной) резиной на добровольцах. будете разочарованы.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Теперь немного экскурса в закон.

- зброя - пристрої, прилади і предмети, спеціально виготовлені, конструктивно призначені і технічно придатні для ураження живої або іншої цілі і які не мають іншого виробничого чи господарсько-побутового призначення;
Это г-ну Стейну про вилки и ложки
- вогнепальна зброя - зброя, призначена для ураження цілі на віддалі метальним снарядом, що приводиться в рух миттєвим вивільненням хімічної енергії заряду пороху чи іншої речовини;
Стаття 2. Класифікація зброї

Залежно від тактико-технічних даних, призначення і способу виготовлення вся зброя поділяється на такі види:
1. Військова
2. Службово-штатна
3. Цивільна:
а) мисливська
б) спортивна
в) нагородна
г) самооборони
д) сигнальна
є) колекційна
4. Холодна
5. Учбова (імітаційна)
6.Саморобна.
Далее нам по закону интересно
- службово-штатна зброя - службово-штатною зброєю вважається короткоствольна нарізна (крім автоматичної), довгоствольна нарізна (крім автоматичної), гладкоствольна довгоствольна зброя, нарізна мисливська, придбана в порядку встановленому цим Законом та іншими законодавчими актами України, міністерствами, іншими центральними органами державної влади, підприємствами, установами й організаціями незалежно від форм власності, що мають особливі статутні завдання, для озброєння особового складу охорони, своїх працівників, посадових осіб, яким згідно із законодавством та видом діяльності дозволено користуватися зброєю;
- цивільна зброя - зброя, призначена для використання громадянами з метою індивідуального захисту, полювання і зайняття спортом;
- несучасна зброя - знята з виробництва та озброєння Збройних Сил України та інших військових формувань зброя, до якої не виготовляються боєприпаси, а також зброя зазначеного вище типу, виготовлена в сучасних умовах в одиничних екземплярах та малих партіях спеціально для виставок (експозицій) та колекціонування;
- газова зброя - вид ствольної зброї (пістолети і револьвери калібром до 12 мм), призначеної для тимчасового ураження живої цілі на обмеженій відстані або площі речовинами сльозоточивої та подразнюючої дії;
- саморобна зброя - зброя, повністю або частково виготовлена в кустарних умовах без відповідного дозволу;
- перероблена зброя - зброя заводського виготовлення, яка внаслідок внесення технічних змін в кустарних умовах без відповідного дозволу, набула нові якості (менші розміри, придатність до автоматичної стрільби тощо);
Далее основные важные ограничения
10) носіння зброї громадянами під час проведення масових публічних заходів;

11) носіння з метою особистого захисту холодної і вогнепальної довгоствольної зброї за винятком осіб, яким таке право надане чинним законодавством;

12) придбання, зберігання і використання громадянами бойових припасів з кулями бронебійної, запалювальної чи розривної дії, куль зі зміщеним центром ваги, зі шротовими зарядами до пістолетів і револьверів, а також патронів споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, недопущених Міністерством охорони здоров'я України до використання;

13) перебування у власності громадян, об'єднань громадян військової та службово-штатної зброї.
А теперь, а что у нас можно для самообороны
Стаття 11. Придбання зброї самооборони

Громадяни України набувають право на придбання зброї самооборони та боєприпасів до неї за наявності дозволу на зброю, передбаченого статтею 11 цього Закону, що видається окремо на кожен з наступних видів зброї:

- на вогнепальну гладкоствольну мисливську зброю і боєприпаси до неї, газові пістолети і револьвери, патрони до яких заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, пістолети і револьвери вітчизняного виробництва для відстрілу патронів споряджених гумовими або іншими аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії - громадянам України, які досягли 18 - річного віку;

- на вогнепальну комбіновану і нарізну мисливську зброю. При цьому право на придбання короткоствольної вогнепальної зброї індивідуального захисту та боєприпасів до неї мають лише громадяни України з 25 річного віку, які є народними депутатами України, та депутатами органів місцевого самоврядування, державними службовцями, посади яких віднесені до першої-шостої категорії, членами Кабінету міністрів України, суддями, працівниками правоохоронних органів або пенсіонерами таких органів, попередня робота яких була пов'язана з підвищеним ризиком (оперативно-розшукова діяльність, дізнання або досудове слідство).

Придбання і зберігання громадянами холодної зброї, обіг якої не заборонений цим Законом, дозволу на зброю і реєстрації не потребує.

Громадяни, які бажають придбати зброю, повинні пройти курси з вивчення основ законодавства України щодо зброї, її технічної конструкції та правил безпечного поводження зі зброєю, а також практичної стрільби. Організація відповідних курсів покладається на органи внутрішніх справ.

Для отримання дозволу на зброю громадяни подають органу внутрішніх справ за місцем проживання заяву встановленої форми, довідку про закінчення відповідних курсів, проходять медичний огляд, перевірку органів внутрішніх справ та складають залік з основ чинного законодавства та правил поводження зі зброєю і навичок щодо її застосування.

Дозвіл на зброю видається на кожну одиницю зброї відповідного виду. Заява громадянина про отримання дозволу на кілька одиниць зброї повинна містити обґрунтування такої необхідності.

Бойові припаси та патрони до цивільної зброї придбаваються громадянами на підставі дозволів на зберігання і носіння зброї, в порядку, що визначається нормативними актами Міністерства внутрішніх справ України.
Далее как и где применять
Стаття 19. Користування зброєю та її застосування

Державні органи, підприємства, установи, організації, посадові особи та громадяни користуються зброєю відповідно до її цільового призначення на підставі дозволу на зброю.

Громадяни мають право застосовувати зброю для необхідної оборони від злочинних та інших протиправних посягань, затримання злочинців та в разі крайньої необхідності у випадках, передбачених статтями 36 і 39 Кримінального кодексу України.

Зброя застосовується громадянами як крайній захід для:

захисту від злочинних посягань на життя і здоров'я, житло та майно, своє власне чи інших громадян;

захисту від нападу на приміщення організації, установи чи суб'єкта підприємницької діяльності, де вони працюють;
затримання особи, яка скоїла злочин і намагається втекти або вчинити опір, з наступною передачею її працівникам органів внутрішніх справ.
Забороняється застосовувати зброю самооборони щодо жінок з явними ознаками вагітності та неповнолітніх, крім випадків скоєння ними збройного чи групового нападу, а також проти працівників правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків.
Відповідальність за незаконне застосування зброї самооборони встановлюється законодавством України.

При враженні нападаючого внаслідок застосування вогнепальної зброї, особа повинна негайно викликати швидку медичну допомогу для пораненого, вжити заходів щодо забезпечення охорони місця події, сповістити органи прокуратури та міліції про застосування зброї.
Далее о хранении
Зброя повинна зберігатись в умовах, що забезпечують її збереження та виключають доступ до неї сторонніх осіб. Цивільна зброя при зберіганні повинна знаходитись у стані, що виключає можливість її миттєвого застосування, за винятком зброї індивідуального захисту.
Есть еще интересная статья о коллекционерах
Стаття 22. Колекціонування зброї

Право на колекціонування зброї надається юридичним та фізичним особам, які раніше отримали у встановленому порядку ліцензію на виробництво, ремонт чи реалізацію зброї, дозвіл на відкриття та функціонування стрілецьких тирів, стрільбищ, мисливських стендів або дозвіл на зброю.
Стаття 32. Мисливська зброя

Мисливська зброя - вид цивільної зброї, (мисливські карабіни, гладкоствольні рушниці, гладкоствольні рушниці із свердловиною парадокс з нарізами 100 - 140 мм на початку або в кінці ствола, мисливські рушниці з свердловиною "сюпра", комбіновані рушниці, що мають нарівні з гладкими і нарізні стволи та мисливські малокаліберні гвинтівки), яка використовується громадянами, підприємствами і організаціями всіх форм власності для промислового, спортивного та любительського полювання.

Мисливські гладкоствольні рушниці можуть також використовуватися як спортивна зброя та для охоронної діяльності.

Стаття 33. Зброя самооборони

Зброя самооборони - це вид цивільної зброї, яка за своїми конструктивними та тактико-технічними даними може використовуватись для самозахисту, захисту інших громадян, майна тощо від злочинних та інших протиправних посягань: вогнепальна гладкоствольна довгоствольна зброя, яка не являється мисливською, мисливська гладкоствольна зброя, в тому числі патрони несмертельної дії, що відповідають вимогам Міністерства охорони здоров'я України;
газові пістолети і револьвери калібру до 12 міліметрів, патрони до яких заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії. Для зарядження зазначеної зброї самооборони допускаються рецептури, розроблені на основі речовин сльозоточивої та дратівної дії, які пройшли токсиколого - гігієнічні випробування і відповідають вимогам Міністерства охорони здоров'я України;
пістолети і револьвери вітчизняного виробництва калібру до 12 міліметрів, патрони до яких споряджені гумовими або іншими аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії відповідають вимогам МОЗ України і допущені до використання.
До зброї самооборони не належать спеціальні засоби індивідуального захисту (упаковки з аерозолями сльозоточивої та дратівної дії - газові балончики, механічні розпилювачі).
Власники зброї самооборони зобов'язані один раз на три роки з метою перевірки наявності та технічного стану представити зброю до органу внутрішніх справ за місцем реєстрації.
Вот и те главные пункты которые на данный момент должны сббюдаться при обращении с оружием.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Bug, Вы не правы. Пневмат это не оружие. Это игрушка для развлекательной стрельбы. Травмат вы вопервых не купите, а во вторых он не так эфективен как о нем пишут в газетах. Можете посмотреть на YouTube испытание травматов с ЧЕРНОЙ (запрещеной) резиной на добровольцах. будете разочарованы.
По закону травмат нельзя применять ближе чем четыре метра. Плюмс нельзя целится в голову. А вот Удар акого ограничения не имеет и тот же ютуб краснословно говорит о его эффективности. Вообще на ютуб практически все CR оружие хвалит.
Забыл сказать, что много видео видел, но там "доюровольцы" были как капуста. Тем не менее некоторые образцы делали, и через бушлаты с куртками вместе, больно и оставляли синяк.
 
Останнє редагування:

Jagger

Повелитель Зерга
Вот у вас много, вам и не дадим. А нам нужно.
Энди, конкретно вам то точно ненадо!;)

А травмат человека вообще не останавливает, разве что хлюпика-очкарика-компьютерщика. О чем вы бредите?
Ну не такое уж оно и слабое. Хотя некоторых и сломаный нос не останавливает, но это не повод убивать человека.
 

=Alexander=

Демократ
Я за легализацию травматического и огнестрельного оружия для населения после: проходжения медкомисии (особенно что касается психики), реальных курсов обучения стрельбы (чтоб владелец сам не застрелился случайно) и дополнительных мер которые в основном будут исключать попадание оружия к тем кому его лучше не иметь, только вот эти процедуры организовать надо нормально, а не так как у нас все делается или на бумаге или через ...

Считаю аргумент против легализации оружия: "что после легализации вся гопота и хулиганье будет бегать с огнестрельным оружием и стрелять на лево направо" неуместным, так как при продаже оружия ценой выше 5000 грн "гопота" которая по по рублю собирает себе на пиво не сможет его себе позволить.

Спорить и обсуждать можно до бесконечности, упражняясь в красноречии, правда у каждого своя, но в голосовании по теме проголосовал за легализацию.
 

hello moto

народный контроль
"гопота" которая по по рублю собирает себе на пиво не сможет его себе позволить.
Дык гопота просто отбирать его будет вместо телефонов, выше уже писАл:
Кстати, если будет хоть один из них со стволом в руках, то ты своим воспользоваться уже не успеешь, разве что придётся палить на упреждение во всех подозрительных.

только вот эти процедуры организовать надо нормально
Утопия...

Да и вообще 72% убийств в стране на бытовой почве, тяжких повреждений ещё бОльший процент. Только не надо говорить что малоадекватным, пьяницам и наркошам ни оружия, ни автомобилей продавать нельзя!
 
Останнє редагування:

vadimv

Well-Known Member
Что косаемо темы разговора, давайте опредилимся, а в каких случаях и при каких условиях предполагается использование огнестрельного оружия? Ведь не будем же мы искренне верить и брать за правду то, что гопов надо мочить, именно мочить насмерть, и с дистанции 50 метров?
Например, просыпаешься ты ночью от шума, а у тебя в частном дворе некие личности пытаются вытолкать машину на улицу. Будем пулять в них ударом, кидаться баллончиками или пугать милицией?
Теперь немного экскурса в закон.
Это замечательно, что закон предусматривает применение оружия для "захисту майна". Только фишка в том, что применив его и уходокав вора в своем дворе, применивший сядет за умышленное убийство. Тут вам не Дикий Запад, где ступивший без разрешения на чужую землю уже юридически труп. У нас закон строго защищает жизнь воров и грабителей.
 
Останнє редагування:

Z3RG

Забанен
У нас закон строго защищает жизнь воров и грабителей.
Это точно :))
То Джаггер. Ты опять все перекрутил и передемагоги:x У тебя какое то извращенное понимание моих слов. Я имел в виду что при разных ситуациях необходима дальность до 50 м. Это НЕ ЗНАЧИТ, что оружие (спецсредства) надо ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО применять с 50 м и желательно целясь в толпу с беременными женщинами и детьми. Ты уже начинаешь напрягать своими попытками перевернуть все с ног на голову.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Считаю аргумент против легализации оружия: "что после легализации вся гопота и хулиганье будет бегать с огнестрельным оружием и стрелять на лево направо" неуместным, так как при продаже оружия ценой выше 5000 грн "гопота" которая по по рублю собирает себе на пиво не сможет его себе позволить.
Эти как раз и не страшны! У нас ведь нападают на народ организованные преступники у который уже вполне приличный орсенал армейского оружия.
Гопник - это не то, чего надо боятся до мокры штанов.
 
Зверху