Ищем Девственицу!!??

  • Автор теми iva
  • Дата створення

Кукла

juste une poupée*
У каждого свои убеждения. Если для krabsterа это важно, то, поверьте, он найдет такую девушку, которая отдастся ему и будет ему верной. Да, есть еще такие.
А если для вас это большой ценности не представляет, вы и относитесь к девственницам как-то дико..
 

Кукла

juste une poupée*
2setty
Это само собой. Но знаешь, когда девушка видит, что для парня это важно и он не уйдет от нее на следующий день после первого секса, она доверится ему.
 

-=UN=-

Инспектор GUI
У каждого свои убеждения. Если для krabsterа это важно, то, поверьте, он найдет такую девушку
Вся справа в тому, що у дівчини окрім цноти є й інші характеристики. І якщо знайшов цнотливу то не факт, що вона задовольнить за іншими характеристиками.
которая отдастся ему
Коли? Через рік після весілля? Якщо до цього моменту ще доживуть відносини. Що ж, в цьому випадку хлопцю (та й дівчині теж) можна тільки поспівчувати.
и будет ему верной.
А от тут питання суперечливе. Може цю дівчину її чоловік не буде задовольняти. Вона ж цього не знає бо ще цим ніколи не займалася ні з ним ні взаглі ні з ким. От позустрічалися рік, одружилися, а потім виявляється, що комусь потрібно більне ніж може інша половинка запропонувати. Де буде задовольнятись "недостача"? Правильно, на стороні...
А если для вас это большой ценности не представляет, вы и относитесь к девственницам как-то дико..
Просто дивно, коли з цього культ починають робити. Декого як послухаєш так складаєтсья враження - хай аби-яка тільки щоб цнотлива. Тут дійсно не здивуватись неможливо. А стосовно цінності, так не у цнотливості щастя. Цінність - це коли ти маєш такі відносини, про які все життя мріяв. Оце дійсно цінність. І цнота до таких чудових відношень ніяким боком не торкається.
 

-=UN=-

Инспектор GUI
2setty
Это само собой. Но знаешь, когда девушка видит, что для парня это важно и он не уйдет от нее на следующий день после первого секса, она доверится ему.
Схоже на думку цнотливої дівчини яка має "цінність" і думає:"А що якщо хлопець після першого сексу піде..., таку "цінність" віддала, а він взяв і пішов, не оцінив...":lol:.
А якщо через два місяці хлопець від неї піде, це щось змінює?
Ну а стосовно того, що вона щось "баче", так тут достатньо навкруги подивитись на тих які "бачили" и виявилось, що бачили вони зовсім не те що треба, а звичайну "локшину на вуха". Ну як у приказці - Любовь зла, а козлы этим пользуются...
 

krabster

New Member
Скоро нашему обществу прийдет конец!
Большенство людей основой отношений между мущиной и женщиной видят секс, ведь секс это всего лишь приятное дополнение в союзе двух людей но не самое главное, почему ни кто не говорит о детях. В итоге все эти ваши отношения можно назвать (сношения), жажда получить удовольсвие удволитворить свой животный инстинкт.
 

Кукла

juste une poupée*
Коли? Через рік після весілля? Якщо до цього моменту ще доживуть відносини. Що ж, в цьому випадку хлопцю (та й дівчині теж) можна тільки поспівчувати.
Почему через год? А первую брачную ночь кто придумал?
А от тут питання суперечливе. Може цю дівчину її чоловік не буде задовольняти. Вона ж цього не знає бо ще цим ніколи не займалася ні з ним ні взаглі ні з ким. От позустрічалися рік, одружилися, а потім виявляється, що комусь потрібно більне ніж може інша половинка запропонувати. Де буде задовольнятись "недостача"? Правильно, на стороні...
Я с вами согласна, у меня такие же убеждения по этому поводу. Но я лишь ответила на сообщение krabsterа и поддержала его в том, что он имеет собственную точку зрения. И если она его устраивает, зачем ее так критиковать?
 

Кукла

juste une poupée*
Схоже на думку цнотливої дівчини яка має "цінність" і думає:"А що якщо хлопець після першого сексу піде..., таку "цінність" віддала, а він взяв і пішов, не оцінив...":lol:.
А якщо через два місяці хлопець від неї піде, це щось змінює?
Ну а стосовно того, що вона щось "баче", так тут достатньо навкруги подивитись на тих які "бачили" и виявилось, що бачили вони зовсім не те що треба, а звичайну "локшину на вуха". Ну як у приказці - Любовь зла, а козлы этим пользуются...
Да ладно, я думаю, вы поняли, о чем я говорила. Бывают серьезные отношения, а бывает "на одну ночь". Девушка способна понять, как парень к ней относиться. Ну а на счет "козлов" - это я называю исключениями..
P.S. На счет моей "ценности" я промолчу..
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Почему через год? А первую брачную ночь кто придумал?
Позустрічалися рік, а після року відношень одружилися, от тільки тоді й буде перша шлюбна ніч, тобто через рік.
Я с вами согласна, у меня такие же убеждения по этому поводу. Но я лишь ответила на сообщение krabsterа и поддержала его в том, что он имеет собственную точку зрения. И если она его устраивает, зачем ее так критиковать?
А де тут критика? Я просто висловив свою думку (так як і він до речі), що не все так просто у цьому питанні. Для цього й існує форум. Кожен висловлює свої думки.
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Да ладно, я думаю, вы поняли, о чем я говорила. Бывают серьезные отношения, а бывает "на одну ночь". Девушка способна понять, как парень к ней относиться.
Подивіться на статистику - кожен другий шлюб закінчується розлученням. З огляду на ці факти хочеться Вас запитати:"Де ж Ваша хвалена "розуміючисть" дівчат?". Ви можете сказати, що: "це ж шлюб, побутові проблеми, велике навантаження тощо...". Так, звичайно, але цей вибір дівчина робила свідомо. А якщо вона "бачила", що щось не те, так чого було виходити заміж? Може тому, що "бачила" одне а реалії зовсім інші?
Ну а на счет "козлов" - это я называю исключениями...
Залежить від дівчини/жінки, для деяких - виключення, для деяких правило.
 
Зверху