Чини спротив українофобії!

Чи задоволені Ви складом нового уряду?

  • так

    Голосів: 29 27.1%
  • ні

    Голосів: 59 55.1%
  • не знаю

    Голосів: 7 6.5%
  • байдуже

    Голосів: 12 11.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    107

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

ну и причем здесь ета нечисть?
Це для прикладу. Можу навести інший: який історичний зміст має медаль "За отвагу" пичеплена до диску автомобіля, або до підошви кросівок?
 

Faradey

Живой
Да ну? Я вот тоже эту идиотскую акцию не поддерживаю, значит забыл про подвиг дедов?

А мне тошно смотреть на моральных уродов которые понацепляют ленточки на жопы, кросовки, машины, нажрутся до потери сознания на 9 мая, и орут как они уважают "подвиг своих дедов"... Ленточки достойны носить только ветераны...

Лучше бы вы организовали акцию помощи ветеранам материально, продуктами и т.д. а не своим этим популизмом.....
ну моральных уродов хватает везде. И то что ленточку цепляют на кровосвки и жопы, как вы выразились, это все равно что трусы из флага Украины сделать...
Цель же совсем не такая... Сейчас все больше начинают говорить о том, что СССР не так и повлиял на победу..И вообще союзники и сами справились бы... и сколько там той победы.. Всячески стараються стереть это событие из молодых голов... Зачем? Убрать гордость за своих предков? ЗАменить на новых героев?
Я ленточку ношу, потому что у меня дед воевал..И его с нами уже нет... И я помню что, возможно, я существую потому, что он тогда что то делал, а не языком чесал как мы тут...

Чем ты лучше их?Они тоже люди и имеют право на свою точку зрения.
ну да... с такой демократией и Чекатило можно оправдать...Он так видел мир..Что поделать...
Самовыражение бывает разное... Можно например, извините, испражняться на центарльной площади... Ведь так человек высвобождает свое Я... Тем не менее есть другие люди, которым твое самовыраженине не понравиться.
Так и тут... Цепляй что угодно, и куда угодно- пока это не затрагивает интересы других.
Так вот ленточка на ж... зантрагивает интересы других, и эту ж... могут начистить:))
 
Останнє редагування:

gimnast1981

мыслитель
ну моральных уродов хватает везде. И то что ленточку цепляют на кровосвки и жопы, как вы выразились, это все равно что трусы из флага Украины сделать...
Цель же совсем не такая... Сейчас все больше начинают говорить о том, что СССР не так и повлиял на победу..И вообще союзники и сами справились бы... и сколько там той победы.. Всячески стараються стереть это событие из молодых голов... Зачем? Убрать гордость за своих предков? ЗАменить на новых героев?
Я ленточку ношу, потому что у меня дед воевал..И его с нами уже нет... И я помню что, возможно, я существую потому, что он тогда что то делал, а не языком чесал как мы тут...
Золотые слова!!!
Так и тут... Цепляй что угодно, и куда угодно- пока это не затрагивает интересы других.
Так вот ленточка на ж... зантрагивает интересы других, и эту ж... могут начистить)
Начистить ето в лучшем случае!!!А могут и .......:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Чем ты лучше их?Они тоже люди и имеют право на свою точку зрения.
Один "художник" нещодавно вирішив зайнятись сексом посеред площі перед Верховною Радою. І педофіли в Артеку теж мають право на власну думку. Ну подобається комусь гвалтувати п'ятирічних діточок, ну що ж тепер з ним поробиш? Ну народився він таким, з "особливими потребами", проте ж він також людина, і також має право на життя, самовираження і задоволення власних "особливих потреб". Чим ми кращі за нього? ;)

Та ні, краще не треба, так ви йому лише приємне зробите... :lol:
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

І? І що з того?
Шановний, не варто підтасовувати факти. Те, що люди вважають мову рідною - зовсім не значить що вони виступають за надання їй державного статусу. Це різні речі.
Помнится мне необходимое число подписей для проведения референдума собрали. А воз и ныне там.
 

Burdalak

Забанен
Во Львове уже стреляют из ружья в Табачника.
Что следует ожидать дальше?

Подробности :
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Во Львове уже стреляют из ружья в Табачника.
Что следует ожидать дальше?
Пане Джугашвілі, це ви? "Я не узнаю вас в гриме!" (с)

Помнится мне необходимое число подписей для проведения референдума собрали.
Референдум в Україні має дорадчі, а не імперативні повноваження. За часів Кучми референдум теж проводили - проте результати його так і лишилися пачкою паперу.
 

Drajzer74

New Member
Слава богу, что Коханивского закрыли в следственном изоляторе на 2 месяца, я бы ему точно лет пятнадцать впаял за разжигание межнациональной розни. Высказывайте свои мнения друзья
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Особливості антинаціонального судочинства

Щось похитнулося в той момент, якесь підсвідоме відчуття безпеки. Відчуття, до якого вже так звикли, що воно стало аксіоматичним. Спочатку в моду увійшло «не боятися», потім – просто ігнорувати. А тепер апарат знов запрацював, і під ударом опинились всі, хто вже й забув, що таке боятись апарату.

- Не дратуй собак. Чуєш? Тепер все змінилось, - сказала мені людина, яка вже встигла мене перевершити в дратуванні голодних койотів так, що я й не намагалася дійти того рівня.

Все змінили три листки принтерного паперу А4. «Постановою Шевченківського суду м.Києва вирішено утримувати підозрюваного Миколу Коханівського під вартою, а себто два місяці в Лук’яніському СІЗО», «матеріали надані адвокатом залишити без розгляду», «матеріали слідства враховуються». А отже тепер саджають ні за що.

Це відчули всі: депутати, які от-от втратять свою недоторканість. Або ж їм просто знов доведеться контролювати себе контрольним пострілом в голову.

Журналісти, яким доведеться дістати з шухлядок темники. Адже політичні ведуть за собою зміни в редакційній політиці видань. Це так з першого погляду здається, що закон про мову один. Насправді ж він змінюється і підлаштовується під певну політичну ситуацію. А ситуація, що склалася передбачає штампування обезглавлених трупів в Таращанському лісі.

Зрештою вони почали відчувати це на день раніше, коли по країні прокотилася звістка про обшуки і конфіскації (які називають таким ніби безпечним словом «вилучення») і приписують до теми давно забутих кримінальних справ, і тим паче давно вже забутих репортажів.

А ще почуття співчуття тому, хто по той бік ґрат. І думка – у кожного одна й та сама. Це читалося на обличчях, з того як кожен обводив поглядом судову залу.

Прокурор, який будує свою кар’єру шляхом звинувачення всього, що під руку попадеться.

- Ви що, думаєте що ваша справа у мене тут головна? – кидає вона адвокатові, який намагається бодай щось дізнатися по суті справи.

А ні ж бо, сонечко, тут і зараз вирішується не тільки питання кар’єрних сходинок, а питання того, чи отримаєш ти врешті по шиї за це просування в харчовому ланцюзі судової системи. І для кого вирішується? Ти ж бо вже все знаєш. Конвойний щойно передав тобі рішення суду. Ти задоволено посміхаєшся. Ніякої інтриги. Зараз ти дочекаєшся вироку і підеш вершити неголовні справи, твоя робота – вимагати вищої міри – не приховуй, це ж правда.

Поруч так само задоволений слідчий, якому ніхто не подзвонить і не натякне, що спочатку постраждає його репутація, потім машина, і потім з рештою родина. Він не боїться. У нього з почуттям безпеки все в порядку.

Далі суддя – нудьгуючи зачитує вирок. Так само нудно їй буде читати вирок кожному з присутніх в цьому залі. Жодних виключень. Ось вона неупередженість судочинства.

Картину увінчує державний прапор, який чомусь зняли зі стіни і відклали на підвіконня, ще не вирішивши, що з ним робити.

Суддя, слідчий і прокурор лишились задоволені. Для них все похитнулось зовсім в протилежному напрямку – інститут судочинства, який так радикально змінився п’ять років тому – знов набирав свою бувалу силу. А отже можна починати з новим натхненням.

Почали.

Лишається невідомим, що в цей момент відчував сам засуджений. Яке воно відчуття того, що від сьогодні, все змінилось і точкою відліку став саме ти. Це те про що думали всі в залі. І те, про що ще не встигли подумати мітингуючі біля суду.

Перший дзвінок на вулицю: «Постановили утримувати під вартою». Те саме чую через вікно суду, далі чутно скандування…

Далі – сходова клітка, там всіх тримають, коли мають вести засудженого. Серед цього натовпу якимсь чином опинилась дуже красива молода дівчина.

- А что тут происходит?

- Тут щойно засудити людину, яка заступилась на акції за дівчину.

Їй стає цікаво і вона лишається подивитись на того, кого виводять. Міліції ледь вдається втримати журналістів, спалахи, галас…

А потім все стихає, всі розходяться. Надворі навпаки – счиняється галас, має виїжджати автозак.

- Давайте перекриємо дорогу автозаку!

Дорогу не перекривають навіть ті хто це щойно пропонував.

Автозак їде. Акцію закінчено. Згортання прапорів.

Далі – апеляція…
 
Зверху