Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы

Тобто ви побічно визнаєте,що Путін,Медведев,як російські націоналісти-хворі люди?
Правильно! Украинские, российские и причие включая нигерийских националистов - больные люди! Особо ярых из которых для обеспечения безопасности общества надо изолировать!
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Предложения и пожелания по по

Правильно! Украинские, российские и причие включая нигерийских националистов - больные люди! Особо ярых из которых для обеспечения безопасности общества надо изолировать!
Я вас прошу конкретно написати,що Путін,Медведів-хворі люди,які потребують ізоляції від суспільства.А то ви все навкруги да навколо.
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Предложения и пожелания п

Я вас прошу конкретно написати,що Путін,Медведів-хворі люди,які потребують ізоляції від суспільства.А то ви все навкруги да навколо.
Провокация на уровне детского сада:lol:Ну,напишу я такое о Лукашенко и Обаме.И что?
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Предложения и

Провокация на уровне детского сада:lol:Ну,напишу я такое о Лукашенко и Обаме.И что?
Це ваше дитяче сприйняття написаного.А Путіна і Медведева я навів як приклад,тому що дописувачи Гімнаст і Зеніт,постійно посилаються на керівництво Росії,як на авторитетних лідерів,і усіляко обкладаючи фікаліями "націоналізм",тільки якщо це не стосується російського націоналізму.
 

lordъ

jerk it out
Провокация на уровне детского садаНу,напишу я такое о Лукашенко и Обаме.И что?
он просто слюной будет исходить пока ты не напишешь. а как напишешь, пофапает на пост и с чистой совестью пойдет спать. Такой вот заскок...
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

он просто слюной будет исходить пока ты не напишешь. а как напишешь, пофапает на пост и с чистой совестью пойдет спать. Такой вот заскок...
Це ви з власного досвіду написали?Бо за вами неодноразово помічалось,що залишите какашку і в кущі.
 

Agat

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Предложени

Це ваше дитяче сприйняття написаного.А Путіна і Медведева я навів як приклад,тому що дописувачи Гімнаст і Зеніт,постійно посилаються на керівництво Росії,як на авторитетних лідерів,і усіляко обкладаючи фікаліями "націоналізм",тільки якщо це не стосується російського націоналізму.
При чем тут Путин и Медведев? Мы говорим о конкретном форуме и конкретных людях гражданах Украины. Когда некая особь посылает своего оппонента "чемодан-вокзал-Москва" - это характеризует его, как лицо с больным восприятием своего сознания и хама.

Когда дама приходит в детский садик и оскорбляет детей только потому, что у тех имена Лиза, которое по свидомая тетя фарион ассоциирует только со словом "лизать" - то это либо оготелый шовинизм либо полный кретинизм. Другого здесь не дано.
 

mangust

патріот
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Agat, тобто,якщо людина поливає брудом Україну,то це нормально і адекватно,а якщо такій особистості пропонують шукати кращого життя в тій країні яка їй так імпанує,то це людина з хворим світоспийняттям і хам?Чи не здаєтся вам що це не те що подвійні стандарти,а справжне блюзнірство.
 

Agat

New Member
Re: Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Agat, тобто,якщо людина поливає брудом Україну,то це нормально і адекватно,а якщо такій особистості пропонують шукати кращого життя в тій країні яка їй так імпанує,то це людина з хворим світоспийняттям і хам?Чи не здаєтся вам що це не те що подвійні стандарти,а справжне блюзнірство.
Я не заметил, что оппонент перед тем, как вы отправили его с чемоданом в Москву "поливав брудом Україну". К тому же, если оппонент нахамил и оскорбил страну, для этого есть модератор. Зачем же уподобляться оппоненту и заниматься хамством с национальным привкусом?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Шановні!
Це загальний, а не спеціалізований форум. Тут є прихильники різних точок зору. Одні вважають націоналізм хворобою, інші відверто не поважають антіукраїнськи ( уточнюю, для тих хто не розуміє, антідержавні відносно України ) вислови проросійські налаштованих. Я, як модератор, у будь якому разі не можу догодити і тим і іншім, і саме так, як Ви і пропонуєте, намагаюсь відсторонено дивитись, не зважаючи на те, що особисто мене, багато чого ображає з того, що я залишаю без модераторського втручання. Але й Ви теж, коли намагаєтесь критикувати, спробуйте відсторонитись і прослідкувати за тим, що самі пишете. І не вимагайте від інших того, чого не дотримуєтесь самі. Якщо Ви самі не поважаєте співрозмовників, то не вимагайте поваги до себе. Якщо дозволяєте собі образливі вислови, то не підіймайте галас, коли і до Вашої адреси лунають адекватні відповіді.
Президентські вибори скінчились. Як я і обіцяв, лояльність з боку модераторів до різних висловів з образами закінчується. Незабаром займусь чисткою, або ще щось зроблю, з засміченими за час виборів темами.
 
Зверху