Відповідь: Re: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.
Я бы сделал все возможное, чтоб мои близкие не ушли... Вплоть до собственного ухода. Потому что в ином случаем, смысла жить дальше нет. Достаточно полно ответил?
Більш ніж достатньо. Відповіли просто чудово. А тепер скажіть, чому про людей, що брали в руки зброю та йшли в ліси, тобто робили все, навіть ціною власної загибелі (зауважте, прямо так, як Ви сказали) щоби не допустити повернення тих, хто нищив їх близьких і рідних отримують з ваших вуст лише саркастичні жартики зі смайликами, а то й відверту зневагу?
До того как сидеть в офисе фирмы я учился. И много читал книжек
) И вполне могу судить о некторых исторических событиях, у которых не существует однозначной оценки. Я просто даю свою оценку. А вы свою
Все честно...
На счет обездоленых крестьян могу сказать- это плохо. И даже не буду говорить, что было хорошего в тот же период. Не вижу смысла. Рассматривая отдельные фрагменты той эпохи, сложно прийти к какому-то выводу. Спорить нет смысла.
Оцінки однозначної не існує лише для тих, хто дивиться на історію з висоти через кілька прожитих поколінь, і не може "вкусити" всього того, що відчували люди в ті часи. А для тих, хто переживав ті події особисто - все досить таки однозначно.
Что я могу сказать? Табачник, как и Березовский со своими "окраинными украинцами" сволочи редкие. Два еврея делят Украину. Про три сорта не слышал. Расскажете потом.
Ось Ви лише чомусь забуваєте, що Березовський - громадянин іншої країни, впливає на нашу політику опосередковано. А Табачник - громадянин України, безпосередньо. Як на Вашу думку, різниця є? І те що він ось так цинічно її розвалює із середини, лише поглиблює його провину в порівнянні з тим же Березовським. Плюс до того, ви чомусь замовчуєте, що він "регіонал", і непросто якийсь там рядовий песик для блокування трибуни.
Він був віце-прем'єром з гуманітарних питань в уряді Януковича. Отже він представляє гуманітарну політику проФФесора. Нагадаю, це того чувака, якому Ви поставили вищий бал. І оскільки ніхто цього Табачника не покарав, ніхто не заткнув, то виходить, що всі в ПР з ним згодні, в тому числі і Янукович. Тобто маємо президента, який замість того, щоби об'єднувати Україну, дозволяє своїм речникам її ось так запросто розколювати. І Ви після цього заявляєте про помаранчеву загрозу та помаранчеву деспотію?
Щодо сортів України... Дивно, що Ви не пам'ятаєте цього рекламного ролика 2004 року від політтехнологів Януковича. На екрані глядачі бачили карту нашої держави поділену на три сорти, і голос за кадром говорив, що ось такою вони (помаранчеві) уявляють Україну. і чи хотіли б люди в ній жити?. Тобто класичний приклад "чорного піару". Ролик цей я не знайшов, але результатів пошуку в інеті - більш ніж достатньо. Маєте бажання - можете пошукати. Ось одна із згадок:
На основе оценок политических экспертов мы составили рейтинг наиболее успешных примеров черного пиара.
1. Три сорта украинцев - 33 балла
Первое место в рейтинге самых успешных примеров черного пиара на Украине занял креатив политтехнологов. Во время президентской кампании 2004 года на телеэкранах избиратели могли видеть ролик, в котором карта Украины схематически делилась на три части: западные регионы - 1 сорт, центральная и северная часть - 2 сорт и юго-восточные регионы - 3 сорт. Голос за кадром спрашивал: «А вы хотите жить на Украине третьего сорта?» Обычный, казалось бы, ролик, каких перед выборами много, дал поразительный эффект. Украинцы вдруг осознали, что кто-то из них живет на третьесортной территории и является третьесортным гражданином. Электорат разделился по принципу «свой - чужой», что на первом этапе сыграло на руку и Виктору Януковичу, и Виктору Ющенко, поскольку помогло обозначить регионы влияния. Со временем кандидаты поняли, что разделение было не самым правильным решением и попытались дать обратный ход - объединить Украину.
Деление электората по региональному принципу все больше теряет популярность среди политиков. Однако и поныне ни одному из политических лидеров не удалось исправить сделанное политтехнологами.
You must be registered for see links
Я говорю о том, что мы могли вполне говорить по польски, по немецки... Сложись обстоятельства развала Рос. Империи по другому.
Нажаль, історія не знає умовного способу. Хтозна, як би говорили б зараз наші сусіди, коли б Сагайдачний все таки довершив свій похід з польським королевичем Сірко не завадив би Виговському закріпити успіх та переслідувати розбиту армію московитів до самої їх столиці.