100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Кто такой Роман Шухевич?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    131

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Ответ: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Вот это ты хорошо сказал о народном герое многих тут на форуме, товарище Сталине.

Свято и беззаветно верящим в чистую непорочную партийную коммунистичекую идею, посвящается:
Хто підключений до мережі "Телесвіту", то з Солару може скачати . Частковотам розповідається і про спільні дії РККА та вермахту, а також про спільний парад.
 

Faradey

Живой
Уважаемый Малдер...
Мы с Вами по разному смотрим на историю.:) Это мне напоминает спор двух пьяных историков на слете.
-А я говорю- КИЕВСКАЯ русь..
-Ё-мое...Так РУСЬ же...
Вы говорите о миллионах жертв. А я говорю, о миллионах выживших, о промышленности, отстроенную после войны. О образовании, которое принесли в Западную Украину, медицине и т.п.
Когда стоят сложные задачи требуються сложные решения.
Еще не известно на каком бы вы языке говорили со мной повернись история другой стороной...
А Бандера... Что он принес Украине? Свободу?- нет... Благополучие?- нет...
У него была мечта- свободная Украина. И как всегда прекрасную мечту испоганило неудачное исполнение.
Как в общем-то и опошлили коммунизм:)
А сейчас его имя используется для сознательного раскола украинцев на западных и восточных, дабы не возникло глупой мысли что можно дефференцировать себя на богатых и бедных. И не было исторических повторов)
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Хто підключений до мережі "Телесвіту", то з Солару може скачати фільм про Брестську фортецю. Частковотам розповідається і про спільні дії РККА та вермахту, а також про спільний парад.
благодарствую.....а то раздел видео не часто просматриваю.
 
Когда стоят сложные задачи требуються сложные решения.
А на кой из себя туркменских комсомольцев было рисовать: самому находить себе трудности, а потом героически их преодолевать ?


А Бандера... Что он принес Украине? Свободу?- нет... Благополучие?- нет...
Всегда было потешно понаблюдать, как разного рода москвофилы пеной исходят при одном только упоминании С.Бендеры. Личность-то далеко не первой величины той эпохи, а столько внимания к себе притягивает, надо же.
 

Faradey

Живой
А на кой из себя туркменских комсомольцев было рисовать: самому находить себе трудности, а потом героически их преодолевать ?




Всегда было потешно понаблюдать, как разного рода москвофилы пеной исходят при одном только упоминании С.Бендеры. Личность-то далеко не первой величины той эпохи, а столько внимания к себе притягивает, надо же.
Мне как-то побоку И Бандера и Шухевич... Просто забавно наблюдать как москвофобы бесяться когда их кумиров смеют обижать...

А проблемы создавались по разным причинам, а не только своими силами.
Конечно, все в мире относительно, и любой факт можно трактовать по-разному. Собственно поэтому и споры тут идут. Всего лишь разная трактовка фактов.:))
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Вы говорите о миллионах жертв. А я говорю, о миллионах выживших, о промышленности, отстроенную после войны. О образовании, которое принесли в Западную Украину, медицине и т.п.
Когда стоят сложные задачи требуються сложные решения.
А навіщо розпливатися в глобальних масштабах? Поставлене конкретне питання: "Що б Ви сказали про людину, яка відбудовуючи країну (про форми та методи такої відбудови - тема окрема), піднімаючи промисловість та всякого такого поклала б в землю Ваших найближчих та найрідніших людей ?" Ви ж тут нещодавно писали, що все марнота, а ось вони лише мають для Вас цінність. То чи готові Ви закрити очі на втрату самого цінного через якийсь там підйом. Про себе скажу, що людське життя, на мою думку і є вища цінність, тому Сталіна, який думав інакше вважаю злочинцем не меншим за Гітлера.
Про відновлення промисловості та господарства. Знаєте, сидячи в офісі фірми, що займається виключно перепродажем якоїсь там техніки дуже легко говорити про підняте господарство. Цікаво, а що б таки Ви заспівали, коли б Ваших рідних прирівняли по статусу до рабів? Мені розповідали про те, як піднімали країну. Селяни не мали паспорта, а значить не могли виїхати кудись, змінити місце проживання. Тобто були фактично кріпаками - були закріплені за землею. Окрім того зарплатню їм не платили - працювали за трудодні. І було дуже добре, коли якась частина цих трудоднів наприкінці року буде оплачена натурально. Дуже часто все і залишалося цифрами на папері. Але ось податки збирати не забували - кожне дерево, кожен кущ був обкладений. Тому часто люди просто-напросто вирубували фруктові сади, щоби не платити за них, щоби хоч якось зменшити цей важкий тягар. Ну і зрозуміло, що чекало на тих, хто щось не виконав, хто щось не здав. Шкідник, з усіма наслідками. І таке становище існувало аж до смерті "вождя". Малєнков дещо полегшив долю селян, а паспорти їм стали видавати, якщо не помиляюся лише за Хрущова. Тому чи варто аплодувати ось таким звершенням - не знаю.
Еще не известно на каком бы вы языке говорили со мной повернись история другой стороной...
Не зрозумів. Про що йдеться?
А Бандера... Что он принес Украине? Свободу?- нет... Благополучие?- нет...
У него была мечта- свободная Украина. И как всегда прекрасную мечту испоганило неудачное исполнение.
Якщо Ви не знаєте, то скажу, що Бандера - нічого не приніс Україні, бо програв у тій битві. А історію пишуть переможці, і на переможених при цьому "вішаються всі собаки", що ми мали можливість і спостерігати...
А сейчас его имя используется для сознательного раскола украинцев на западных и восточных, дабы не возникло глупой мысли что можно дефференцировать себя на богатых и бедных. И не было исторических повторов)
Браво! Важко з Вами не погодитися. А може ще й нагадаєте про тих, хто ділив Україну? Я Вам одного такого підкажу - екс-гуманітарій в уряді Януковича, Дімон Табачник. Заявляв, що Галичина, це така собі "недоукраїна", антиросійський проект і взагалі Україною її можна назвати з натяжкою (його висловлювання публікували колись на цьому форумі). Це вже не кажучи про розподіл України на 3 сорти в передвиборних агітках проФФесора 2004 року. Ви про це говорили?
 
Останнє редагування:

Faradey

Живой
Поставлене конкретне питання: "Що б Ви сказали про людину, яка відбудовуючи країну (про форми та методи такої відбудови - тема окрема), піднімаючи промисловість та всякого такого поклала б в землю Ваших найближчих та найрідніших людей ?" Ви ж тут нещодавно писали, що все марнота, а ось вони лише мають для Вас цінність. То чи готові Ви закрити очі на втрату самого цінного через якийсь там підйом. Про себе скажу, що людське життя, на мою думку і є вища цінність, тому Сталіна, який думав інакше вважаю злочинцем не меншим за Гітлера.
Я бы сделал все возможное, чтоб мои близкие не ушли... Вплоть до собственного ухода. Потому что в ином случаем, смысла жить дальше нет. Достаточно полно ответил?
С точки зрения человека позиция именно такая. Есть просто и другие точки зрения...
Про відновлення промисловості та господарства. Знаєте, сидячи в офісі фірми, що займається виключно перепродажем якоїсь там техніки дуже легко говорити про підняте господарство.
До того как сидеть в офисе фирмы я учился. И много читал книжек:)) И вполне могу судить о некторых исторических событиях, у которых не существует однозначной оценки. Я просто даю свою оценку. А вы свою:) Все честно...
На счет обездоленых крестьян могу сказать- это плохо. И даже не буду говорить, что было хорошего в тот же период. Не вижу смысла. Рассматривая отдельные фрагменты той эпохи, сложно прийти к какому-то выводу. Спорить нет смысла.


Важко з Вами не погодитися. А може ще й нагадаєте про тих, хто ділив Україну? Я Вам одного такого підкажу - екс-гуманітарій в уряді Януковича, Дімон Табачник. Заявляв, що Галичина, це така собі "недоукраїна", антиросійський проект і взагалі Україною її можна назвати з натяжкою
Что я могу сказать? Табачник, как и Березовский со своими "окраинными украинцами" сволочи редкие. Два еврея делят Украину. Про три сорта не слышал. Расскажете потом.


Еще не известно на каком бы вы языке говорили со мной повернись история другой стороной...
Не зрозумів. Про що йдеться?
Я говорю о том, что мы могли вполне говорить по польски, по немецки... Сложись обстоятельства развала Рос. Империи по другому.
 
Мне как-то побоку И Бандера и Шухевич...
Были бы побоку - тут бы не постил.



А проблемы создавались по разным причинам, а не только своими силами.
Например ?

Конечно, все в мире относительно, и любой факт можно трактовать по-разному. Собственно поэтому и споры тут идут. Всего лишь разная трактовка фактов.:))
Мнений миллион - объективность одна.
 

Merime

New Member
Мне как-то побоку И Бандера и Шухевич... Просто забавно наблюдать как москвофобы бесяться когда их кумиров смеют обижать...
Об'єктивності ради зазначу, що ви також хворобливо реагуєте на образливі, як вам здається, випади проти тих, кого позиціонуєте для себе як виразників близької вам ідеології. Для цієї ж об'єктивності варто було або 1) оголосити повний мораторій на згадування/вшанування будь-яких суперечливих постатей з обох боків (що в принципі не можливо) і 2) урівняти до паритету пропорції згадування/вшанування цих постатей, бо нині явний дисбаланс на користь комуністичних і імперських російських ватажків, а слабенькі спроби українських націоналістів-патріотів хоч трохи просунути "своїх" викликають хворобливу реакцію і протидію. Що в принципі, як на мене, виглядає маразматично - у країні шанують більше ідеологію окупантів (напр. відзначення 23 лютого дня РККА, яка придушила українську державність), ніж ідеологію визволителів.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Я бы сделал все возможное, чтоб мои близкие не ушли... Вплоть до собственного ухода. Потому что в ином случаем, смысла жить дальше нет. Достаточно полно ответил?
Більш ніж достатньо. Відповіли просто чудово. А тепер скажіть, чому про людей, що брали в руки зброю та йшли в ліси, тобто робили все, навіть ціною власної загибелі (зауважте, прямо так, як Ви сказали) щоби не допустити повернення тих, хто нищив їх близьких і рідних отримують з ваших вуст лише саркастичні жартики зі смайликами, а то й відверту зневагу?

До того как сидеть в офисе фирмы я учился. И много читал книжек:)) И вполне могу судить о некторых исторических событиях, у которых не существует однозначной оценки. Я просто даю свою оценку. А вы свою:) Все честно...
На счет обездоленых крестьян могу сказать- это плохо. И даже не буду говорить, что было хорошего в тот же период. Не вижу смысла. Рассматривая отдельные фрагменты той эпохи, сложно прийти к какому-то выводу. Спорить нет смысла.
Оцінки однозначної не існує лише для тих, хто дивиться на історію з висоти через кілька прожитих поколінь, і не може "вкусити" всього того, що відчували люди в ті часи. А для тих, хто переживав ті події особисто - все досить таки однозначно.

Что я могу сказать? Табачник, как и Березовский со своими "окраинными украинцами" сволочи редкие. Два еврея делят Украину. Про три сорта не слышал. Расскажете потом.
Ось Ви лише чомусь забуваєте, що Березовський - громадянин іншої країни, впливає на нашу політику опосередковано. А Табачник - громадянин України, безпосередньо. Як на Вашу думку, різниця є? І те що він ось так цинічно її розвалює із середини, лише поглиблює його провину в порівнянні з тим же Березовським. Плюс до того, ви чомусь замовчуєте, що він "регіонал", і непросто якийсь там рядовий песик для блокування трибуни. Він був віце-прем'єром з гуманітарних питань в уряді Януковича. Отже він представляє гуманітарну політику проФФесора. Нагадаю, це того чувака, якому Ви поставили вищий бал. І оскільки ніхто цього Табачника не покарав, ніхто не заткнув, то виходить, що всі в ПР з ним згодні, в тому числі і Янукович. Тобто маємо президента, який замість того, щоби об'єднувати Україну, дозволяє своїм речникам її ось так запросто розколювати. І Ви після цього заявляєте про помаранчеву загрозу та помаранчеву деспотію?
Щодо сортів України... Дивно, що Ви не пам'ятаєте цього рекламного ролика 2004 року від політтехнологів Януковича. На екрані глядачі бачили карту нашої держави поділену на три сорти, і голос за кадром говорив, що ось такою вони (помаранчеві) уявляють Україну. і чи хотіли б люди в ній жити?. Тобто класичний приклад "чорного піару". Ролик цей я не знайшов, але результатів пошуку в інеті - більш ніж достатньо. Маєте бажання - можете пошукати. Ось одна із згадок:
На основе оценок политических экспертов мы составили рейтинг наиболее успешных примеров черного пиара.

1. Три сорта украинцев - 33 балла

Первое место в рейтинге самых успешных примеров черного пиара на Украине занял креатив политтехнологов. Во время президентской кампании 2004 года на телеэкранах избиратели могли видеть ролик, в котором карта Украины схематически делилась на три части: западные регионы - 1 сорт, центральная и северная часть - 2 сорт и юго-восточные регионы - 3 сорт. Голос за кадром спрашивал: «А вы хотите жить на Украине третьего сорта?» Обычный, казалось бы, ролик, каких перед выборами много, дал поразительный эффект. Украинцы вдруг осознали, что кто-то из них живет на третьесортной территории и является третьесортным гражданином. Электорат разделился по принципу «свой - чужой», что на первом этапе сыграло на руку и Виктору Януковичу, и Виктору Ющенко, поскольку помогло обозначить регионы влияния. Со временем кандидаты поняли, что разделение было не самым правильным решением и попытались дать обратный ход - объединить Украину.

Деление электората по региональному принципу все больше теряет популярность среди политиков. Однако и поныне ни одному из политических лидеров не удалось исправить сделанное политтехнологами.
Я говорю о том, что мы могли вполне говорить по польски, по немецки... Сложись обстоятельства развала Рос. Империи по другому.
Нажаль, історія не знає умовного способу. Хтозна, як би говорили б зараз наші сусіди, коли б Сагайдачний все таки довершив свій похід з польським королевичем Сірко не завадив би Виговському закріпити успіх та переслідувати розбиту армію московитів до самої їх столиці.
 
Зверху