eRepublik. Війна з еРосією.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

зарегистрировался. разбираюсь
Вітаю! :)

Відразу хочу попередити усіх новачків, не створюйте по декілька аккаунтів - рудміни ( румунськи адміни ) стежать ( ІП адресу, браузер, який використовується, зміни логінів: один вийшов - інший зайшов ). Особливо за тими, хто починає раптом один одному передавати 5 голду. І відправляють до бану усіх, хто стояв поруч :).

І ще одна порада. Не влаштовуйтесь на роботу, де більше однієї зірки. Кожна зірка для вас означає, скільки здоров'я буде віднімати робота. З багато зірковою роботою доки допрацюєтесь до можливості приймати участь у війні і поновлювати велнес ( здоров'я ) на 50 у шпиталі, втратите здоров'я і воювати вже не зможете ( якщо буде менш 40 ). А хто не воює, того у шпиталі не лікують. Якщо влаштувались на таку, купуйте хліб к2, інакше доведеться ще більш витратити грошей на відновлення велнесу. І з роботи можна звільнитись через 3 доби після працевлаштування, і влаштуватись на іншу.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Вот я щашел потренировался и поработал)ЧТо еще можно зделать?)
Після досягнення 5-го рівня можна воювати ( якщо велнес більше 40). Якщо велнес менш 40, то треба купити якісного хлібу: 1 зірка = приблизно відновлення 1 одиниці здоров'я, а краще до такого не доводити, або рівномірно купувати к2 хліб, так дешевше, ніж їсти к1, а потім купити к5.
Якщо нічим зайнятись, можна почитати пресу, спробувати розібратись у міжнародній обстановці, у політичній боротьбі, економіці.
 

G-Man

...
Модератор
Re: Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Після досягнення 5-го рівня можна воювати ( якщо велнес більше 40). Якщо велнес менш 40, то треба купити якісного хлібу: 1 зірка = приблизно відновлення 1 одиниці здоров'я, а краще до такого не доводити, або рівномірно купувати к2 хліб, так дешевше, ніж їсти к1, а потім купити к5.
Якщо нічим зайнятись, можна почитати пресу, спробувати розібратись у міжнародній обстановці, у політичній боротьбі, економіці.
по поводу еды. после первого дня 48 здоровья осталось. и вот купил 2 батона по одной звезде. но на новый день здоровья 49,02. почему так? :x
п.с.: оказывается остался почему то один батон. почему?:)
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Re: Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Ну, еФранція, поки що, не зовсім розбита, хоча сьогодні схоже останні регіон таки захоплять. Німці теж зараз 2 регіона відновили. Угорці теж, поки що, нормально себе почувають. А до Росії і через Аляску можна дістатись - "Far Eastern Russia" не поганий регіон...
А вступ до ІДЕНу з нашого боку відразу б спровокував би еРосію на агресію.
Ну поживемо-побачимо. Може і справді до ІДЕНу вступимо, всеодно еРосія вже майже відверто від нас відвернулась - чого нема вже не втратиш.
Ну Германия восстановила 2 региона лишь потому, что она не представляет угроз для Польши. И ресурсов там никаких нету кроме зерна, но в Польше оно уже есть. А Венгрия цела пока еще только потому, что Польша на ее пока не обратила внимания. Через Аляску идти на Россию - слишком долго. Тут уже не ради ресурсов, а ради фана - взять Москву - это будет Эпик Вин=))
 

m@k@k@1987

New Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

1. А почему никто не строит госпиталь в регионе к которому Сумы относятса????
2. Я смотрю на работу нада устраиватса только на добыче железа, потому что там и зарплаты гуд, та и больше нигде нету предложений...
 

h0pper

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

А как переехать?
 

lion.ts

[deleted]
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

1. А почему никто не строит госпиталь в регионе к которому Сумы относятса????
2. Я смотрю на работу нада устраиватса только на добыче железа, потому что там и зарплаты гуд, та и больше нигде нету предложений...
Их и так слишком много. Получается, что население распорошенно по регионам.
 
Зверху