eRepublik. Війна з еРосією.

sladkui

________
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

На войне можна пополнять здоровье на 50 мне говорили, я сам 1 раз токо пополнил на 1 войне и все... потом исчезла эта услуга...
 

h0pper

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

вот я

 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Та же глупость - создание Антанты. Кого и от кого она могла защитить?
От відносно Антанти, я її підримую. еУкраїна реально у такому стані, що сама надто слабка, щоб комусь на рівних диктувати умови. Поки що вдавалось якось викручуватись, хаваючись за спини більш сильніших, з одного боку за спинами Едену, з іншого - Феніксу. Створення альтернативного союзу, хоча поки що і дуже слабенького, все ж таки дозволяє якось більш впевненіше себе почувати. І хоч якась відповідь на питання, чому ми не можемо вступити у один з сильних альянсів.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Люди, подскажите пожалуйста, я иду на войну нажимаю На поле боя, а там нету госпиталя, хотя 1 раз токо был... 25 здоровья и пополнить немогу... Ведь есть право 1 раз в день востановить здоровье в Госпитале на войне...
так госпиталя-то нету. Госпиталь пополняет на 10*к процентов, где к - колличество звездочек у госпиталя. Считай, там где его нету - к=0
Шпиталь не на полі бою, шпиталь у регіоні у якому ти мешкаєш. Якщо там шпиталю нема, то і не полікуєшся. Якщо є, то після першого удару, коли відкриєш сторінку свого регіону, біля "Шпиталь" буде кнопки "Лікуватись"
10*к, тільки не процентів, а пунктів ;). Зазвичай найправильніше дострілювати до велнесу ( здоров'я ) 40+ і лікуватись. Шпиталі у нас к5, тому полікує 50 пунктів і стане 90+.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Я конечно могу ошибаться, но по-моему бесплатного лечения нет. Всё только за голд.
Саме так.

На войне можна пополнять здоровье на 50 мне говорили, я сам 1 раз токо пополнил на 1 войне и все... потом исчезла эта услуга...
Якщо був голд ( 5 голду за 6-й рівень дали ), то ти його спустив :). Краще б на щось корисніше витратив, до рівня генерала і сили 10+ відновлення здоров'я навіть з допомогою подарунків - марнотратство, 5, чи 6 разів вдарить малюк своїми 10 дамагами, мало як на хід битви вплине, якщо танки б'ють по 200-300 за раз. Краще за все голд на тренування +200% по 1.8 витрачати.
 

h0pper

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Вот я щашел потренировался и поработал)ЧТо еще можно зделать?)
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

От відносно Антанти, я її підримую. еУкраїна реально у такому стані, що сама надто слабка, щоб комусь на рівних диктувати умови. Поки що вдавалось якось викручуватись, хаваючись за спини більш сильніших, з одного боку за спинами Едену, з іншого - Феніксу. Створення альтернативного союзу, хоча поки що і дуже слабенького, все ж таки дозволяє якось більш впевненіше себе почувати. І хоч якась відповідь на питання, чому ми не можемо вступити у один з сильних альянсів.
Франция, Германия пали, Англия на грани. Следующая мишень - Венгрия. А вот Италии можно так сказать - повезло - она не лежит на пути к чему-то=)))) А вот после завоевания Иденом Венгрии - интересно, как они решат пойти на Москву: через Украину, или через Прибалтику. Но, если решат идти через Украину, что более вероятно, как мне кажется, то капец нам прийдет где-то дня через 2 после начала войны. Потому и говорю, что мы, будучи за шаг до вступления в Иден (еще во времена ПИСа), сами натолкнули себя на такого агрессора. Выводы - очевидны: пытаясь показать, что мы чего-то там можем (а реально - мы не можем ничего), мы натолкнули себя на очень большие неприятности. Будет чудо, если Иден пойдет в Москву через прибалтику..
 

G-Man

...
Модератор
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

зарегистрировался. разбираюсь
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Франция, Германия пали, Англия на грани. Следующая мишень - Венгрия. А вот Италии можно так сказать - повезло - она не лежит на пути к чему-то=)))) А вот после завоевания Иденом Венгрии - интересно, как они решат пойти на Москву: через Украину, или через Прибалтику. Но, если решат идти через Украину, что более вероятно, как мне кажется, то капец нам прийдет где-то дня через 2 после начала войны. Потому и говорю, что мы, будучи за шаг до вступления в Иден (еще во времена ПИСа), сами натолкнули себя на такого агрессора. Выводы - очевидны: пытаясь показать, что мы чего-то там можем (а реально - мы не можем ничего), мы натолкнули себя на очень большие неприятности. Будет чудо, если Иден пойдет в Москву через прибалтику..
Ну, еФранція, поки що, не зовсім розбита, хоча сьогодні схоже останні регіон таки захоплять. Німці теж зараз 2 регіона відновили. Угорці теж, поки що, нормально себе почувають. А до Росії і через Аляску можна дістатись - "Far Eastern Russia" не поганий регіон...
А вступ до ІДЕНу з нашого боку відразу б спровокував би еРосію на агресію.
Ну поживемо-побачимо. Може і справді до ІДЕНу вступимо, всеодно еРосія вже майже відверто від нас відвернулась - чого нема вже не втратиш.
 
Зверху