Грузино-Осетинский конфликт

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Вы это знаете совершенно точно и способны назвать фамилии?
Я знаю це абсолютно точно. А навіщо вам прізвища? Щоб цих людей потім посадили? Чи ви не знаєте що за подібні дії у нас передбачена стаття?
Сия територия находилась под юрисдикцией непризнаной републики Абхазия. Под поводом операции МВД Грузии были введены войска, которые вскоре потом в привычной им манере бежали. В то время имел место такой казус как "Верхний Кадори" Для непросвещенных Кадор - река которая разделяет Грузию и Абхазию.
До 2008 року не існувало ніякої "Абхазії". Як і не існувало жодної "юрисдикції" неіснуючої "республіки". Існувала лише Грузія. І всі дії на території Грузії є виключно її внутрішньою справою. Навіть зараз легітимність незалежності Абхазії, визнана лише кількома "банановими республіками", викликає величезні сумніви.
Знаете, говорить можно что угодно, где ссылка на то что Абхахия имеет именно тот упомянутый вами международный статус?
Вона має цей статус згідно з Карним кодексом Грузії.
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Я знаю це абсолютно точно. А навіщо вам прізвища? Щоб цих людей потім посадили? Чи ви не знаєте що за подібні дії у нас передбачена стаття?
Смело! А вы знаете что покрывательство это статья. Вот вы сейчас заявляете тут во всеуслышанье, что точно знаете кто воевал, а что вы скажете на допросе?
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

До 2008 року не існувало ніякої "Абхазії". Як і не існувало жодної "юрисдикції" неіснуючої "республіки". Існувала лише Грузія. І всі дії на території Грузії є виключно її внутрішньою справою. Навіть зараз легітимність незалежності Абхазії, визнана лише кількома "банановими республіками", викликає величезні сумніви.

.
Я не помню чтобы я спрашивал вашего мнения, ваших мыслей, вашего виденья проблемы! Вы не покажите где в моем достаточно простом вопросе просьба о изложении вашей субьективной позиции на данный вопрос?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Ну в таком случае напомню что Украине дает кредиты МВФ основным донором которого является США, не является ли ваша позиция позицией продавшегося.
:lol::lol::lol:Як казали раніше Ви
согласно устаявшемся нормам, в цивилизованном мире коем является Европа, принято считать
...
Так ось, цивілізована Європа не визнає ні самопроголошеної Абхазії, ні самопроголошеної Осетії, на відміну від нецивілізованої Росії.
Потім, наскільки я розумію, Ви закидаєте Україні взяття кредитів від МВФ за факт невизнання цих територій незалежними. Юля набралася позапланових кредитів (за що її і звинувачують опоненти) в 2009 році, а оголосили про незалежність ці території ще в 2008 році. Так довго торгувалися?
А ось з тією острівною державою навпаки - отримали кредит і визнали водночас.

Чечня после первой компании имела независимость, но построение ее государственности наносило колосальный вред окружающим териториям
"Вред окружающим териториям" був лише один - то був би стартовий сигнал для інших складових РФ. І провина Ічкерії була там не більша, ніж в того ягняти перед Вовком: "Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать"...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Смело! А вы знаете что покрывательство это статья. Вот вы сейчас заявляете тут во всеуслышанье, что точно знаете кто воевал, а что вы скажете на допросе?
А ви викличете мене на допит? Чи просто побіжете "стучати"? ;)
Я не помню чтобы я спрашивал вашего мнения, ваших мыслей, вашего виденья проблемы! Вы не покажите где в моем достаточно простом вопросе просьба о изложении вашей субьективной позиции на данный вопрос?
Я кажу те, що є на основі офіційних документів. Був вже один "товаріщ" який намагався розповісти що Абхазія то незалежна держава, я наводив йому посалиння на офіційні міжнародні документи підтвердження того, що до 2008го року не існувало ніякої держави "Абхазії", а існувала лише Грузія, а Абхазія була її складовою частиною і відповідно знаходилася під її юрисдикцією. Почитайте уважно попередні повідомлення в темі.
А от ваше твердження про існування "юрисдикції Абхазії" за відсутності існування самої "Абхазії" і є нічим іншим як власною суб'єктивною уявою.
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Я кажу те, що є на основі офіційних документів.
Я еще раз лично вам повторяю, дайте ссылку или покажите копию документа где за Абхазией закреплен обозначенный вами статус. Мне не интересно кто что говорил и что вы думаете!
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

А ви викличете мене на допит? Чи просто побіжете "стучати"? ;)
Мне не обязательно стучать. А вот вы говоря лишнее не наносите вред тем товарищам о которых шла реч в контексте? Скажите, вы хвастун или болтун?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Мне не обязательно стучать. А вот вы говоря лишнее не наносите вред тем товарищам о которых шла реч в контексте?
Я кажу рівно стільки, скільки маю повноваження казати.

Я еще раз лично вам повторяю, дайте ссылку или покажите копию документа где за Абхазией закреплен обозначенный вами статус. Мне не интересно кто что говорил и что вы думаете!
Читайте тему, шановний, там все є. Я не збираюся тут викладати по 20 разів одне і те саме. Як ви кажете: "поважайте роботу адміністрації форуму".
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Я кажу рівно стільки, скільки маю повноваження казати.
Ну это вы льстите себе. Врятли люди учавствовавшие в упомятух боевых действиях обрадуются обнародованию возможности стать перед скамьей подсудимых. Даже если вы чего-то знаете, гараздо разумнее было бы не давать повода известным органам и просто промолчать.
 
Зверху