Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

За кого на посаду Президента Ви зараз віддали б свій голос?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    250
Статус
Закрита.

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

...Хто знає, до якого числа регістрація кандидатів?...
Выдвижение кандидатов на пост президента Украины начинается за 89 дней и заканчивается за 71 день до дня выборов, то есть с 20 октября до 6 ноября 2009 г. включительно.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

О, дякую.
Тож 7 листопада дивимось хто там зареєструвався, знову тут пишему свої +, а я потім створюю опитування.
А поки що можу пару лінків на інши онлайн-опитування дати:



ЗІ: Ще, як варіант який мені цікавий, хочу запропонувати створити окрему тему з опитуванням в якому не буде трійки: Ющенко-Янукович-Тимошенко, на яких зосередиться зараз мозкопромивна агитаційна машина.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

І Яценюка туди ж до них.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

І Яценюка туди ж до них.
Я б з радістю, ще й Литвина викинути, але якась альтернатива на підтримку трійці все ж повинна бути.
 

mangust

патріот
Відповідь: Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

59,8% прихильників Ю.Тимошенко і 43,3% - прихильників В.Януковича переконані, що їхні лідери не визнають власної поразки на виборах.

Найбільш оптимістично налаштовані щодо виборів президента України 2010 року прихильники Юлії Тимошенко, найменше – прихильники Віктора Януковича. Такі результати соціологічного опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 3-12 жовтня 2009 року.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі соціологічної групи «Рейтинг», стосовно Віктора Ющенка думки опитаних розділилися навпіл – однакова кількість респондентів (43%) вважають, що він визнає свою поразку і стільки ж – що не визнає. Натомість стосовно А. Яценюка тих, хто вважає, що він визнає свою поразку є дещо більше, аніж тих, хто вважає, що не визнає (40,2% і 34,4% відповідно).

82% українців вважають, що на цих виборах президента 2010 року будуть масові фальсифікації. 83% опитаних впевнені, що після виборів політики будуть оскаржувати їх результати. У вибори без фальсифікацій та судової тяганини вірять лише 8,5% громадян. Такі результати соціологічного опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 3-12 жовтня 2009 року.

Попри відверто песимістичні очікування щодо перебігу виборчого процесу тільки 12,6% опитаних допускають повторення подій 2004 року, коли люди масово виступили проти фальсифікації результатів президентських виборів.

Варто зазначити, що мешканці Півдня та особливо Донбасу значно більше за інших побоюються фальсифікацій, оскаржень та повторення подій 2004 року.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

Ще один інет-опрос на обирання Президента України:
 

AngelicEyes

VANDAL
Проти всіх ! За життя без "Я" та "Ю" !!
Кому интересно посмотрите очень смешное видео про Витю Яныка ))
 

@ndrik

vet.sumy.ua
Модератор
Тигипко +1, жаль что нет в войте.
Адекватный политик который многое смог сам, рад что знаю лично :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

наскільки мені відомо, регистрація кандидатів повинна завершитися до 13, а не 7 листопада...
Так. Я це чув в новинах. А 6-го був останній день подачи заяви про участь. В усякому разі на сайті ЦВК так написано. А згодом виявилось що вони цилий тиждень ще можуть ті заяви розглядати. Тож почекаємо п'ятницу 13-го і я створю нову тему, де знову будемо навішувати по 10 балів.
 
Статус
Закрита.
Зверху