Оффтопики.

Merime

New Member
Re: ВО "Свобода"

Т Коли свободівці їздять по області і розповідають, які ми рухівці погані, то мені їм оди складати?
Якщо це так, то з їх боку це свинство. Не можна лізти до влади по спинам собіподібних.

я жил в однои большои и могучеи стране ,ссср ,трескал булочки по 3 коп ,икру красную ,икру черную и заморскую баклажанную, и был всем доволен как слон!!!
Рідко кому так везло тоді, як Вам, або у Вас, 1981 р.нар., дуже туманні спогади про дитинство, бо я крім булочок по 3 коп. і баклажанної ікри іншого не бачив.
 
Останнє редагування:

Jagger

Повелитель Зерга
Re: ВО "Свобода"

да ти і є василь!а чомуб тобі регіоналу самому не піти і непідмисти місто?Вас там багато!от ідіть і підмітайте!і нетреба зі мною розмовляти в такому тоні я тобі не хлопчик,і нічого росказувати що мені робити!я вже у свої 24 де тількі небув і в росії теж і не болтом там махав а заробляв гроші поки ти тут імбіцил росказуєшь який ти кацап!і працюю,заробляю руками а ні на чужому горбу!бо вмене нема вже ні батьків нікого і ніхто мені недопоможе тому я вирішив допомогти Україні зрозуміло!мені з цієї партії і копійки недав і це не перша партія де я був і усюди я бачив жидів і козлів як небуду казати хто!такщо нетреба мені тут байки розказувати і за таких ми живемо і будемо жити у лайні!бо твої кацапські лідери при владі і що вони зробили для тебе?да нічого тому і є ми!
Кожному своє і несвоє кожному!
Антисимитик! В таком случае будешь Абрамчиком, ибо, Абраша, нет большего антисимита чем выкрест. Вот прожил 24, а только наверно плитку ложить и умеешь, а я ездил потому что учился в свое время и не деньги зарабатывать, а наукой заниматься. И разговариваю я с тобой, Абраша, поверь мягко ибо с неудачниками с амбициями я говорю еще жеще. И подьезд мету и не краснею от стыда от этого, и газон почистить иногда не ленюсь. Ибо в гавне жить не собираюсь и сам достигаю этой цели а не вступаю в фекалии и в партии. Если болтом не болтаел, чего тут, Абраша, этим занимаешься? Кстати опиши тогда что Олежка соизволил окончить и в каких работах полезных для общества засветился...
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: ВО "Свобода"

Якщо це так, то з їх боку це свинство. Не можна лізти до влади по спинам собіподібних.


Або це гіперпола (себто гоніво ), або Ваші батьки були партноменклатурою, або у Вас, 1981 р.нар., дуже туманні спогади про дитинство, бо я крім булочок по 3 коп. і баклажанної ікри іншого не бачив.
Стало быть твои родители были либо туниядцами, либо алканавтами. Я например на самолете летал по союзу и ГДРовские вещи носил. А булочек было много и вкусных и дешевых. Были правда проблемы с мясом, но то легко покупалось в Сакартвелле, т.к их душили так, чтоснабжали в первую очередь. Были еще бесплатные квартиры- однокомнатные при женитьбе и при рождении детей розширение. Были проблемы с телеками и видиками. Но интересно то, что при покупке издания Дж. Лондона Дикенс на украинском впаривался в нагрузку. Кстати и Леся Украинка есть у меня на украинском 1972 года издания. Вот такие времена били
 

Merime

New Member
Re: ВО "Свобода"

я ездил потому что учился в свое время и не деньги зарабатывать, а наукой заниматься. .
Результати науки явно простежуються: антисимит, плитку ложить, жеще і т.п. Якщо хочете когось вразити своєю вченістю - спробуйте почати з правопису. Або просто не піднімайте цю тему - некоректно. Справді вчені люди не пишаються своєю вченістю, адже розуміють, що вона відносна. Пам'ятаєте, що з цього приводу сказав Сократ?
P.S. І з приводу "болтання болтом" - пора б якусь нову ідіому освоїти. І козирнути нею.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: ВО "Свобода"

Результати науки явно простежуються: антисимит, плитку ложить, жеще і т.п. Якщо хочете когось вразити своєю вченістю - спробуйте почати з правопису. Або просто не піднімайте цю тему - некоректно. Справді вчені люди не пишаються своєю вченістю, адже розуміють, що вона відносна. Пам'ятаєте, що з цього приводу сказав Сократ?
P.S. І з приводу "болтання болтом" - пора б якусь нову ідіому освоїти. І козирнути нею.
Кстати болтать эта ИДЕОМА и к тебе относится. Где заслуги тягныбока?
 

Merime

New Member
Re: ВО "Свобода"

Стало быть твои родители были либо туниядцами, либо алканавтами. Я например на самолете летал по союзу и ГДРовские вещи носил. А булочек было много и вкусных и дешевых. Были правда проблемы с мясом, но то легко покупалось в Сакартвелле, т.к их душили так, чтоснабжали в первую очередь. Были еще бесплатные квартиры- однокомнатные при женитьбе и при рождении детей розширение. Были проблемы с телеками и видиками. Но интересно то, что при покупке издания Дж. Лондона Дикенс на украинском впаривался в нагрузку. Кстати и Леся Украинка есть у меня на украинском 1972 года издания. Вот такие времена били
Я заробляв сам. Батьків чіпати - верх хамства. Ось за це реально я бив би тобі харю, якби ти не ховався за віртуальними ніками.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: ВО "Свобода"

Я уверен что не гнида и не вша. Конечно с вашей точки зрения может и так, да только ваша точка зрения меня мало интересует
Ну так і вам ніхто не давав права ображати своїх опонентів.
Тим більше що ви ж ВЧЕНИЙ.
 
Останнє редагування:

МАХ

Active Member
Re: ВО "Свобода"

Про ваш героїзм та заслуги так смішно слухати… а по суті ж вихвалятися нічим… взял нож – реж, сказал – делай… а так розводити балаканину типу а я ж такий, а я ж вас,… одним словом вихвалятися не варто… особливо це стосується в підмітанні під’їзду… це робить практично кожна людина і старається для себе… от як би ви пішли б і по прибирали сміття коло річки чи допомогли б якомусь пенсіонерові по прибирати в дворі це інша справа… хоча я б ніколи б привселюдно цим би не вихвалявся, до в цьому жодного геройства чи подвигу немає… Ви носили ГДРівські речі, а я там народився і що? Це дає привід мені вихвалятися? Не думаю… обурює коли ви опускаєтесь до образ та погроз… адекватна людина, людина що відповідає за свої слова ніколи не буде пред’являти своїх претензій привселюдно, а тим паче ховатись за ніками… а в реальності ви ж просто слимак котрий ні на що не здатний..
 
Зверху