Російсько-Українськи відносини.

loyer_1

той самий Otto
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

Я не хочу с вами спорить - вижу это бесполезно. Просто проконсультируйтесь с юристами. По сути вообще не может быть незаконного двойного гражданства по определению. Ибо статус двойного гражданства определяется специальным соглашением между двумя странами. Между РФ и Украиной такого соглашения нет. На счет того что мой статус может заинтересовать СБУ очень вряд ли - закон я не нарушаю. Кроме того, я украинскую сторону официально уведомил, что имею второе российское гр-во. Что-то меня пока не арестовали.)))
Товарисч, я бы на вашем месте не был столь категоричен. Ведь полную чушь же пишите. Статус двойного гражданства действительно определяется специальным соглашением между двумя странами. Между РФ и Украиной такого соглашения действительно нет. И соглашения такого между РФ и Украиной и быть не может, поскольку оно противоречило бы нашей украинской Конституции, где черным по белому написано о "единственности гражданства". Вот на основании этого и не может быть у гражданина Украины никакого легитимного иностранного паспорта.
Поэтому, находясь на территории РФ, вы можете иметь, помимо российского, еще хоть паспорт Новой Зеландии, хоть Папуа-Новой Гвинеи. Это проблемы российских властей: как с вами поступать в этом случае. Но если вы находитесь на территории Украины с двумя паспортами (российским и украинским), то это означает, что какой-то один из ваших паспортов приобретает статус "фиктивного документа" и поэтому подлежит изъятию у вас.

А что это за ахинея: "не может быть незаконного гражданства по определению"? Во многих демократических странах с визовым режимом, где двойное гражданство не предусмотрено, при обнаружении у вас двух паспортов вы бы были немедленно помещены в изолятор временного содержания до выяснения факта "откуда у вас второй паспорт" и гражданином какого именно государства являетесь. В случае вашего пояснения типа "я - здешний", второй паспорт у вас бы изъяли и отправили бы (после кучи проверок) в соответстующее посольство, а вас бы после уплаты в казну огромадного штрафа отправили бы на общественные работы.
А если бы вы заявили, что вы иностранец, то паспорт страны пребывания у вас изъяли бы (после кучи тех же проверок), а вас бы (в наиблагоприятном для вас исходе) - депортировали без права въезда в эту страну.
И если бы между нами и РФ существовал бы визовый режим, то такой бы точно порядок дейстововал и у нас, в Украине. И в этом случае было бы немного желающих иметь два паспорта. А сейчас вас депортировать не могут, а вправе лишь изъять один из паспортов.
Хотя я слышал, что насегодня в нашем парламенте то ли подготовлен, то ли уже принят в первом чтении закон о внесении измненений в УК и в КоАП, устанавливающих ответственность для подобных "двойников". Думаю, рано или поздно порядок в этой сфере будет наведен.:shock:
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

ви повинні здати український паспорт!!! В Україні заборонене подвійне громадянство!!! саме через таких і виникає загроза... Чи не таких же як ви Росія минулого року захищала в Осетії???...

"Правильно було б мати єдине громадянство. Оскільки ти живеш в Україні, то маєш бути громадянином цієї держави. Якщо ж хочеш мати інше громадянство, то приїжджай сюди, як іноземець."
 

ruslua

Member
Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

ви повинні здати український паспорт!!! В Україні заборонене подвійне громадянство!!! саме через таких і виникає загроза... Чи не таких же як ви Росія минулого року захищала в Осетії???...

"Правильно було б мати єдине громадянство. Оскільки ти живеш в Україні, то маєш бути громадянином цієї держави. Якщо ж хочеш мати інше громадянство, то приїжджай сюди, як іноземець."
Всеж в Осетії там інша ситуація була. В першу чергу був напад на російських миротворців. Здавати свій український паспорт я поки що нікому не зобов'язаний, на цей рахунок немає відповідного положення. Якщо навіть у законодавчому порядку Україна й зобов'яже зробити вибір на користь одного громадянства - буде дуже складно відмовитися від українського громадянства. На жаль, процедура по виходу з українського громадянства - це дуже складна й тривала процедура, що вимагає збору купи документів і сплати piзних мит. Жодна нормальна людина не прагне добровільно вплутуватися в цю справу, витрачати гроші й нерви, чекати рiшення близько двох років, щоб вийти із громадянства України. Для початку потрібно спростити процедуру по виходу із громадянства, а потім ухвалювати закон, що передбачає відповідальність за друге громадянство.
 

ruslua

Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

Товарисч, я бы на вашем месте не был столь категоричен. Ведь полную чушь же пишите. Статус двойного гражданства действительно определяется специальным соглашением между двумя странами. Между РФ и Украиной такого соглашения действительно нет. И соглашения такого между РФ и Украиной и быть не может, поскольку оно противоречило бы нашей украинской Конституции, где черным по белому написано о "единственности гражданства". Вот на основании этого и не может быть у гражданина Украины никакого легитимного иностранного паспорта.
Поэтому, находясь на территории РФ, вы можете иметь, помимо российского, еще хоть паспорт Новой Зеландии, хоть Папуа-Новой Гвинеи. Это проблемы российских властей: как с вами поступать в этом случае. Но если вы находитесь на территории Украины с двумя паспортами (российским и украинским), то это означает, что какой-то один из ваших паспортов приобретает статус "фиктивного документа" и поэтому подлежит изъятию у вас.

А что это за ахинея: "не может быть незаконного гражданства по определению"? Во многих демократических странах с визовым режимом, где двойное гражданство не предусмотрено, при обнаружении у вас двух паспортов вы бы были немедленно помещены в изолятор временного содержания до выяснения факта "откуда у вас второй паспорт" и гражданином какого именно государства являетесь. В случае вашего пояснения типа "я - здешний", второй паспорт у вас бы изъяли и отправили бы (после кучи проверок) в соответстующее посольство, а вас бы после уплаты в казну огромадного штрафа отправили бы на общественные работы.
А если бы вы заявили, что вы иностранец, то паспорт страны пребывания у вас изъяли бы (после кучи тех же проверок), а вас бы (в наиблагоприятном для вас исходе) - депортировали без права въезда в эту страну.
И если бы между нами и РФ существовал бы визовый режим, то такой бы точно порядок дейстововал и у нас, в Украине. И в этом случае было бы немного желающих иметь два паспорта. А сейчас вас депортировать не могут, а вправе лишь изъять один из паспортов.
Хотя я слышал, что насегодня в нашем парламенте то ли подготовлен, то ли уже принят в первом чтении закон о внесении измненений в УК и в КоАП, устанавливающих ответственность для подобных "двойников". Думаю, рано или поздно порядок в этой сфере будет наведен.:shock:
Законопроект такой принят, но еще не утвержден. Изъять у меня российский паспорт не могут, так как он является собственностью РФ. Поскольку между Украиной и РФ нет соглашения о двойном гражданстве - просто на территории Украины я признаюсь, только как гражданин Украины и все. Российский паспорт не может быть признан фиктивным, так он настоящий, не фальшивый. На счет других стран (в частности стран Евросоюза), там лояльно относятся к второму гражданству. При пересечении ряда европейских стран у таких как я, пограничник вежливо интересуется гражданином какой страны человек предпочитает находится в их стране (это я видел лично сам). И наконец, я не пишу чушь - я держу на контроле вопрос о втором гражданстве в Украине. И постоянно советуюсь с украинскими юристами по этому вопросу. Так что тогда уже чушь несу не я, а профессиональные украинские юристы.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: В чем заключается национальная идея Укра

А очевидцам и их детям вы принцыпиально не верите.Или для вас это вопрос слепой веры?Или вам это нужно для карьеры?
Якої там кар'єри? Я взагалі програмуванням займаюсь. Мойому роботодавцю, якщо я звісно не почну його цім напружувати, до одного місця мої політичні уподобання.
А стосовно віри, ось що я Вам скажу. УПА переважно діяло на заході України. І на Заході їх шанують і чули лише про звірства НКВС. А от на Сході чомусь ніхто того УПА не бачив, але свято віре у те, що про нього радянська пропоганда писала. Тож хто перекручує? Народ, який годував і підтримував на протязі всього існування УПА, чи радянська пропоганда, яка з ним боролась?
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

Всеж в Осетії там інша ситуація була...
А якщо подивитися на ситуацію відкинувши свої емоції…. Невже не зрозуміло що весь цей конфлікт був спланованою акцією… Атака на миротворців була проведена коли російські війська були в ущелині… це вам нічого не говорить? А те що всі російські змі зараз трубять що Україна постачає зброю у Нігерію? І навіть ще до того як приземлився український літак у Нігерії для дозаправки… Росія навмисне дискредитує своїх сусідів… в даному випадку як конкурента на ринку зброї (а вона однотипна, бо розроблялася ще за часів СССР)… Росія зі своєю шовіністкою політикою вже давно переступила межу… невже не зрозуміло що на території колишніх республік що межують з країнами які співпрацюють з НАТО або США після розвалу СССР було створено зони такі як Осетія, Абхазія, Нагорний Карабах, Придністров’я лише з однією ціллю… створення буферних зон на зразок початку 20 ст… зона якою була Польща .. інша історія і прорахунки Керівництва при підписанні пакту Молотова-Рібентропа … але прорахувались… не врахували, навіть не могли подумати, що такі республіки як Україна та Білорусь вийдуть з під контролю Кремля… (Білорусь то й понині, лише іноді зуби показує.. такий менталітет… як в анекдоті про експеримент зі стільцем…. Забили гвіздок садять росіянина… той вскакує і лається, мати гоне, стілець об підлогу, ламає…. Садять українця… той вскакує.. раз-два щось там крутиться, витягнув гвіздок… в карман « в господарстві пригодиться»… садять білоруса.. той встає подивився…. Подумав… « а напевне так і треба.. і знову сів… тому Білорусь окрема тема.. завжди була покірна Кремлю)… але Україна в 2004 році, можливо не без допомоги Америки все ж таки змінила вектор влади… і всі плани про створені так звані зони и лише відкритий можливий північний фронт просто рухнули… Почалася активна пропагандистка діяльність на Україні… Спочатку намагання поділу України по Дніпру в 2004 році… не вийшло... Далі Крим… зрозуміли що це проблематично бо там татар більше ніж росіян і українців разом взятих… а татари не дуже то й дружелюбно ставляться до Росії з якої ще недавно тікали… Тепер якісь Русичі… все це кимось сплановані проплачені акції… ким і навіщо… зрозуміло… Стосовно Придністров’я.. там також миротворці РФ… і на незаконному референдумі в 2006 році більше 90% жителів висловили бажання приєднатися до складу Російської Федерації… и лише декілька % бажають залишитися в складі Молдавії… це вам про щось говорить??? Мині наприклад зрозуміло що Росія проводила там досить активно пропагандистку діяльність… проводила на чужій території.. з якою цілю??? Чи не нагадує вам ситуацію з Осетією??? В Осетії миротворці захищали російських громадян.. якщо б їх не було нічого б було захищати і вводити миротворчі сили… не було б конфлікту … не було б у Росії підстав визнавати незалежність… А де взялися ті громадяни? Так само як і вам вручили паспорт.. незаконно….
Так дійсно по закону не передбачено покарання за подвійне громадянство… але в законі зазначено що громадянин України має право лише на одне громадянство… або навпаки лише людина з одним паспортом вважаться громадянам України…. Ви порушуєте цю норму… і як це можна розцінити невідомо… наприклад незаконне отримання громадянства… а за це можна отримати і термін…
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

Законопроект такой принят, но еще не утвержден. Изъять у меня российский паспорт не могут, так как он является собственностью РФ. Поскольку между Украиной и РФ нет соглашения о двойном гражданстве - просто на территории Украины я признаюсь, только как гражданин Украины и все. Российский паспорт не может быть признан фиктивным, так он настоящий, не фальшивый. На счет других стран (в частности стран Евросоюза), там лояльно относятся к второму гражданству. При пересечении ряда европейских стран у таких как я, пограничник вежливо интересуется гражданином какой страны человек предпочитает находится в их стране (это я видел лично сам). И наконец, я не пишу чушь - я держу на контроле вопрос о втором гражданстве в Украине. И постоянно советуюсь с украинскими юристами по этому вопросу. Так что тогда уже чушь несу не я, а профессиональные украинские юристы.
Так, у ст. 4 Конституції України чітко визначено, що в Україні існує єдине громадянство.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про громадянство України» у разі, якщо громадянин України набув громадянство іншої держави або держав, у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.

Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він також визнається лише громадянином України.

І ось ще:

Верховна Рада має намір посилити вимоги для отримання українського громадянства представниками інших держав. За прийняття в першому читанні законопроекту 2752 «Про внесення змін до закону «Про громадянство України» проголосували 233 депутати, передають «Українські новини».

Таким чином, парламент має намір усунути з закону колізії, які роблять можливим подвійне громадянство, і посилити вимоги для отримання українського громадянства.

Зокрема, парламент має намір додати до переліку підстав для втрати громадянства добровільне отримання і використання громадянином України документів, що підтверджують громадянство іншої держави.

Крім того, прийнятий закон передбачає, що рішення про надання громадянства України може бути скасоване у випадку, якщо іноземці не подали документ про припинення іноземного громадянства протягом 2 років з моменту набирання громадянства України.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: В чем заключается национальная идея

Киевская русь - книжный термин. Его выдумали историки. Киев не российский город. А мать городов русских, согласно летописей.
Як це так? Що ж це Ви говорите? А в екранізованій історії государства російського Карамзіна Шевчук повідав, що воїни з дружини Святослава були росіяни, а до цього, ще за Олега, Київ називався "матерью городов российских". І, наскільки я пам'ятаю, це все замовлено міністерством культури РФ, та ще й САМ гном , мабуть, згоду дав та резолюцію написав. А Ви так ось необережно, не узгодивши з "центром"...
"Нєхорошо, пєрєд пацанамі нє удобно"...
А Московия - вообще желчь поляка Духинского.
О, а я думав, то кляті українські націоналісти вигадали. А виявляється, ще й поляки зуб мають на Росію. Невдячні! А вона ж їх так доброзичливо в своє лоно пригорнула...
А "країна московитів" та "Московія" ще до того ж і жовч араба .
 

ruslua

Member
Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

Чи не нагадує вам ситуацію з Осетією??? В Осетії миротворці захищали російських громадян.. якщо б їх не було нічого б було захищати і вводити миротворчі сили… не було б конфлікту … не було б у Росії підстав визнавати незалежність… А де взялися ті громадяни? Так само як і вам вручили паспорт.. незаконно….
Так дійсно по закону не передбачено покарання за подвійне громадянство… але в законі зазначено що громадянин України має право лише на одне громадянство… або навпаки лише людина з одним паспортом вважаться громадянам України…. Ви порушуєте цю норму… і як це можна розцінити невідомо… наприклад незаконне отримання громадянства… а за це можна отримати і термін…
Навіщо ви говорите, що менi вручили російський паспорт незаконно? Ви ж мене зовсiм не знаєте. Я не один рік поетапно проходив процедуру одержання російського громадянства. Про що я в офіційному порядку повідомив українське консульство в Москві. Так само про це повідомив військкомат і паспортний стіл у Сумах. Не в кого до мене поки претензій не виникло, крім як у деяких націоналістично настроєних українців. На рахунок Осетії я до кінця не вірю ні українським ЗМІ, не російським. Особисто моя точка зору відрізняється від вашої, але сперечатися не прагну - давайте почекаємо поки спеціальна єврокомісія опублікує результати розслідування відносно грузинско - осетинського конфлікту…
 
Зверху