Оффтопики.

Sim$Dim

бесконечная жесть
KOCTa, чи можете зробити посилання на документ чи нормативно-правовий акт, згідно якого РА вважається за таку, що була окупаційною?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

Ну свято захистника Вітчизни цілком логічно було б зробити у день річниці бою під Крутами. А не як зараз, відзначати у річницю створення армії - окупанта.
Для того, аби святкувати "день захисника вітчизни" - непогано б було мати армію, якою б можна було пишатися, а не таку, від якої тільки і мріють як би "відмазатись".

KOCTa, чи можете зробити посилання на документ чи нормативно-правовий акт, згідно якого РА вважається за таку, що була окупаційною?
А як УНР потрапила до складу СРСР? Хіба не шляхом окупаціїї її території військами Червоної армії?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: В чем заключается национальная идея Украины!?

Каких угод? Что-то подписывали? Где можно увидеть оригинал? В истории Русов? Там где и тексты всем гетманам сочинил автор?
Какие "угоды" если всё решалось путем "челобитной"?

Зміст там є.
"1 --- збір податків на користь царської скарбниці доручалось вести українським урядникам; ...."
Тож не треба про те, що податки лишались в Україні.

Хто підписав:
"Більшість статей було затверджено. Решту після обговорення, з деякими змінами, підтверджено царськими грамотами 27 березня (5 квітня) 1654 р."
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

А як УНР потрапила до складу СРСР? Хіба не шляхом окупаціїї її території військами Червоної армії?

А ви документ покажіть, що РА візнається окупаційною. Тут майже всі державники-законники, мають розуміти, що навішувати "ярлика" не маючи на це підстав не можна. Окрім того, наскількі мені відомо, тимчасовий уряд Росії так і не визнав ані широку автономію України, ані створення УНР.
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
KOCTa, чи можете зробити посилання на документ чи нормативно-правовий акт, згідно якого РА вважається за таку, що була окупаційною?
1939 года 17 сентября войска красной армии вторглись на територию Польши и окупировали до 26 сентября почти всю часть отведенных им земель по дополнительным догворенностям, что были подписаны во время подписания пакта Молотов Риббентроп.
В 1940 году в Котыни красной армией были растреляны более 300 тысяч польских солдат офицеров и командиров.
Что потом на судебном процесе в Нюрнберге пытались выдать за немецкие растрелы, но не удалось...
Так кто такая красная армия?
Захват Латвии, Литвы, Эстонии?
Война с Финляндией в том же 1939 году. И тогда же СССР была признана Лигой наций агресором и ее армия акупационной.
Документы пока показать не могу, поскольку не помню где я их находил. Но скоро найду и предоставлю.
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ви мені покажіть документ, згідно якого РА на державному рівні визнається за таку, що була окупаційною
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
Ви мені покажіть документ, згідно якого РА на державному рівні визнається за таку, що була окупаційною
Зайдіть на офиційний сайт парламенту Латвії чи Литви, і там на офіційному рівні РА була визнана окупаційною, та і у Фінляндії теж. Тільк от у нас нажаль ні...
А чим Ліга націй вам не на державному рівні?
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Як "сумлінний громадянин" я можу сприймати висновки лише власної держави :)
З.Ы. Виходить, що твердження про те, що РА була окупаційною є особистою думкою деяких громадян і не може визнаватися за істину?
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Оффтопики.

Ви мені покажіть документ, згідно якого РА на державному рівні визнається за таку, що була окупаційною
Для того щоб з'явивься такий закон, треба, по-перше, провести люстрацію і засудити комуністичну ідеологію,разом з комуністичним режимом,що панував на теренах колишнього СРСР.

ОКУПАЦІЯ, -ї, ж. Тимчасове захоплення частини або всієї території однієї держави збройними силами іншої держави.

Я гадаю,що не має заперечень того,що після перемоги в ІІ світовій війні,збройні сили СРСР ще протягом 45 років знаходились на територіях "звільнених" під-час війни.Чи ви вважаєте це не окупацією?
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Мова йде про Україну. Якою є РА для інших країн, то це справа їхня і вони вже визначилися.
 
Зверху