Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: В чем заключается национальная идея Украины!?

...
Я не збираюся з цим миритися і здаватися кращим, ніж я є."

Дмитро Корчинський.
Теж ще мені взірець "справжнього українця". Щось я не пригадую якихось реальних справ Дмитра Корчинського, які б принесли моїй державі хочь якусь користь. Лише провокації і "жування соплів". А самоствержуватись, "гонючи біса" на свою націю - остання справа. І судячи по риториці проплатили йому за це, з тої ж кішені, що й Бузині.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

Скажіть мені, що такого видатного зробив для країни Хмельницький за що я маю шанувати його як національного героя? І чи перекрило б це головний його вчинок - те, що він на століття продав усю країну в рабство ворогові?
Хмель згуртував роздріблене козацтво проти польських військ. І пару раз добряче надавав полякам.
А стосовно Переясловської Ради, то угода була цілком нормальна. І не вбачаю помилки Хмеля у тому що він намагався її укласти. Можливо потрібно було спочатку засвідчитись у гарантіях дотримання Московією. Але якось не бачу щоб могло такими бути. Будь які угоди, враховуючи подальший історичний розвиток, про що Хмель не міг на той час ніяк знати, Московія всеодно б порушила. Ну і слід пригадати, що наприкінці життя він вже побачив чого були варти ті угоди з Московією, але нажаль повертати назад було пізно.
І ще. Які були альтернативи подальшого ходу подій крім Переясловський ради? Укладання союзу з татарами, які до того вже чимало разів зраджували ("кидали"), навить Хмеля під Берестечком у полон брали, завдяки чому було укладено мирну угоду з Польщею на гірших умовах ніж до того були? Зараз, при погляді у минуле, можна казати що, дійсно, краще б вже далі самі боролися. Але на той час, здається, більшості та війна вже достатньо набридла, і хотілось перепочинку і почати розбудовувати власну державу. Тому угода Хмеля з Московієї була найкращім рішенням. Дійсно, якщо б вона Московієї виконувалась.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

Скажіть мені, що такого видатного зробив для країни Хмельницький за що я маю шанувати його як національного героя? І чи перекрило б це головний його вчинок - те, що він на століття продав усю країну в рабство ворогові?
:) Занимательно. С учётом того, что все налоги оставались в Малороссии, а в Москву ни копейки не поступало? Свои же и гнобили простой люд. Как и сейчас.
P.S. "История Русов", книга - не по истории, а политический памфлет.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: В чем заключается национальная идея Украины!?

Лише провокації і "жування соплів". А самоствержуватись, "гонючи біса" на свою націю - остання справа. І судячи по риториці проплатили йому за це, з тої ж кішені, що й Бузині.
"Ви себе вважаєте патріотом, але вас усі сприймають і вважають провокатором…
А це одне й те саме. Усіх добрих патріотів у світі називали провокаторами. Наприклад, до ОУН з самого початку заснування було приклеєно ярлик провокатора. І більшість українських діячів 30-х років минулого століття дуже злилися на ОУН за провокативні дії..."
Дмитро Корчинський.

Хмель згуртував роздріблене козацтво проти польських військ. І пару раз добряче надавав полякам.
Після того, чим він закінчив ту війну - це вже не мало жодного значення. Згуртувати козацтво для того, щоб потім москалям зручніше було його нищити...

І ще. Які були альтернативи подальшого ходу подій крім Переясловський ради? ... Зараз, при погляді у минуле, можна казати що, дійсно, краще б вже далі самі боролися. Але на той час, здається, більшості та війна вже достатньо набридла, і хотілось перепочинку і почати розбудовувати власну державу. Тому угода Хмеля з Московієї була найкращім рішенням. Дійсно, якщо б вона Московієї виконувалась.
"Я постійно буваю на Близькому Сході. Дуже люблю цей регіон.

Якось їхав по Південному Лівану, якраз по тій території, яку контролює «Хезболла». На ліхтарних стовпах були розвішені чорно-білі портрети шахідів – людей, котрі загинули у війні, і кольорова реклама французьких сигарет...

Я побачив, що є люди, яким для того, щоб прославитися, потрібно загинути во ім’я Аллаха, а є люди, яким потрібно виграти кастинг. На кастингу на максимальні жертви, які можна піти, – переспати з кимсь.

От я собі тоді поставив питання: як би мені більше хотілося прославитися – через кастинг чи через самопідрив во ім’я Аллаха?

З одного боку, краще через кастинг, з другого, ... Був такий собі Рантіссі, який дуже коротко очолював “Хамас”, а попереднього очільника “Хамасу” шейха Ясіна вбила ізраїльська ракета з вертольота в його машині. Тоді Рантіссі на мітингу сказав, що кожен сам обирає, як йому померти: у власних фекаліях на лікарняному ліжку чи від ракети, випущеної з ізраїльського вертольота. «Я б хотів померти від ракети, випущеної з ізраїльського вертольота», – сказав Рантіссі. Через тиждень ракета була випущена в нього.

Знаєте, я б, мабуть, теж не хотів померти у власних фекаліях на лікарняному ліжку, а від якоїсь випущеної ракети. Можливо, не з ізраїльського вертольота, а з російського."

Дмитро Корчинський.

Хмель не схотів боротися. Можна загинути в бою, борячись за свою Батьківщину, а можна продатись "на вигідних умовах". Він обрав другий варіант. Тому 300 студентів під Крутами були б кращим взірцем для українського суспільства ніж Хмель. Проте, Хмель зручніший для демократів. Вони не хочуть боротьби, не хочуть щоб українці боролися. Продажні українці зручніше. Тому посеред Києва стоїть саме пам'ятник Хмелю...

Занимательно. С учётом того, что все налоги оставались в Малороссии, а в Москву ни копейки не поступало?
Це такий самий міф, як і те, що Москва дотримуваляся тих угод.
 
Останнє редагування:

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Ну якщо не хочете нічого робити...
Делать- не значить рваться к власти....
"Я научился ничего не ждать,
Вполне своей довольный в жизни ролью;
Когда власть обещает благодать,
Я запасаюсь спичками и солью."
Э. Севрус
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: В чем заключается национальная идея Украины!?

Хмель не схотів боротися. Можна загинути в бою, борячись за свою Батьківщину, а можна продатись "на вигідних умовах". Він обрав другий варіант. Тому 300 студентів під Крутами були б кращим взірцем для українського суспільства ніж Хмель. Проте, Хмель зручніший для демократів. Вони не хочуть боротьби, не хочуть щоб українці боролися. Продажні українці зручніше. Тому посеред Києва стоїть саме пам'ятник Хмелю...
Відносно Корчинського нема чого сказати, достатньо подивитись на його вчинки, а не на базикання. Тому, може когось і відішле помирати під ракети, але сам точно помре він таки у лікарні у купі лайна.
Хмель все ж таки боровся. Єдине, що можу визнати, що з ідеєю у нього трохи туговато було. Може тому що першою ідеєю було просто помститися за власний маєток, а створення держави вже під впливом обставин прийшло.
Стосовно студентів під Крутами, цілком згоден. Але, як це у Вас з Вашими ж висловами, кого вважати героями поєднується? Вони все ж таки війська Мурав'йова не зупинили, а лише затримали на пару діб.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: савик шустер и "свобода слова"


Тягныбок не при власти???? А Тернопольская область, разве это не власть???


Тягнибок не є депутатом Тернопільської обласної ради.
І ви не порівнюйте місцеве самоврядування з КМУ і ВРУ,бо з такім успіхом можна стверджувати,що Пупкін Микола Петрович,як депутат Пупівської сільської ради-теж при владі :lol:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: В чем заключается национальная идея Украины!?

Тому, може когось і відішле помирати під ракети, але сам точно помре він таки у лікарні у купі лайна.
Коли він "відсилав когось помирати від ракет" - то сам завжди ішов разом з ними.
Стосовно студентів під Крутами, цілком згоден. Але, як це у Вас з Вашими ж висловами, кого вважати героями поєднується? Вони все ж таки війська Мурав'йова не зупинили, а лише затримали на пару діб.
Коли шахід підриває себе а натовпі ворога в ім'я Аллаха - він теж гине, але стає героєм гідним наслідування. Під Крутами хлопці мали завдання затримати ворога і дати час захисникам Києва. І вони виконали завдання, заплативши за це своїм життям. І їх вчинок звісно є геройським що має бути прикладом для наслідування будь-якому солдатові. Проте, все це поодинокі випадки окремих особистостей. А я ж казав про визнання героями армій і загальних подій та їх вигляд у суспільній свідомості. Чи по-вашому річницю бою під Крутами можна зробити державним святом? І як вам подібне "святкуватиметься"?
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: В чем заключается национальная идея Украины!?

Це такий самий міф, як і те, що Москва дотримуваляся тих угод.
Каких угод? Что-то подписывали? Где можно увидеть оригинал? В истории Русов? Там где и тексты всем гетманам сочинил автор?
Какие "угоды" если всё решалось путем "челобитной"?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: В чем заключается национальная идея Украины!?

Чи по-вашому річницю бою під Крутами можна зробити державним святом? І як вам подібне "святкуватиметься"?
Ну свято захистника Вітчизни цілком логічно було б зробити у день річниці бою під Крутами. А не як зараз, відзначати у річницю створення армії - окупанта.
 
Зверху