"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

-=alchemist=-

Забанен
Русини наскільки я знаю, "неокласична" нація, про яку я не чув навіть, до певних подій... М"яко кажучі, дивну мову вони собі видумали. А ще гірше, то що hed1n.ru не може збагнути різниці між українською та русинською, при цьому має вищу освіту(та ще й на бюджеті вчився).
 

hed1n.ru

стебанутый
Русини наскільки я знаю, "неокласична" нація, про яку я не чув навіть, до певних подій... М"яко кажучі, дивну мову вони собі видумали. А ще гірше, то що hed1n.ru не може збагнути різниці між українською та русинською, при цьому має вищу освіту(та ще й на бюджеті вчився).
Вы книгу откройте, почитайте, а потом уже мелите чушь.
You must be registered for see images

это украинский словарь.
"Не читал, но осуждаю!" (с)
You must be registered for see images
 

Вкладення

O_____OZ_____Z

Impressionist
Спасибо hed1n.ru

Такого бреда никогда еще не видел.

Сейчас сижу в ступоре и по неимению слов написал вот этот коммент.
 

-=alchemist=-

Забанен
Мелять муку на млині, а виховані люди спілкуються. А по друге, гугл сказав що цей словник в основному на всіляких "файлопомиках", так "креативі гебні". І до речі, хто це такий С. Нечай ? І чи внесено його творіння до навчальної програми? А то на заборі самі знаєте що написано, а за ним дрОва лежать.
 

hed1n.ru

стебанутый
Вельмешановный пане, откройте книгу уже наконец.. Мне за вас всё читать? :)
P.S. кто сказал что эта книга должна быть в школьной \ университетской программе?
Автор - многократный глава Украинского Ликарсьского Товариства.
Стыдно за своих? :)
 

Вкладення

-=alchemist=-

Забанен
Вельмешановный пане, откройте книгу уже наконец.. Мне за вас всё читать? :)
P.S. кто сказал что эта книга должна быть в школьной \ университетской программе?
Автор - многократный глава Украинского Ликарсьского Товариства.
Стыдно за своих? :)
А те, що будучи "многократним" незрозуміло якого товариства (для мене легітимне тільки МОЗ, та АН), можна і накреативити таку нісенітницю, а дивлячись на те, в якому стані наша книжкова галузь є великі шанси що це таки потішить українофобів. Потім вони на форумах будуть "тельняшкі на брітанскій крест рвать", росказуючи що це офіційне джерело.
з.і. Я так розумію ви СумДУ добре знаєте, так от, один проффєсор (з 14 поверху) катав книжки, в яких цілі глави були передерті з журналу Хакєр :)lol:), а другий проффєсор взяв декілька книжок по фізиці, перекатав (звісно ж студенти набирали), і випустив три томи свого підручника. Ось так от.
 

hed1n.ru

стебанутый
Тираж 20 000 экземпляров...
По поводу СумГУ я вам и более могу рассказать )
You must be registered for see images

Все доктора наук...
 

Вкладення

Останнє редагування:

-=alchemist=-

Забанен
Ну не сприймаю я кг\ам-подібну творчість. Та й на рецензентів мені байдуже. У нас он перед виборами майже всі політики собі "справку про проффєссора" роблять (та й оптом дешевше) :).
 

O_____OZ_____Z

Impressionist
Тогда, возможно, вы и нашу Академию наук считаете сборищем кг/ам деятелей с сомнительным творчеством?
Странная позиция.
"Все, что мне не нравиться - написано идиотами с купленными званиями и заслугами."
 
Зверху