Оффтопики.

setty

Граф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська

і кому ж це він не зрозумілий? вам? найміть репетитора.
с появлением в языке всяких новых дибильных словечек он становится действительно трудно понимаемый, а ваша язвительность весьма некместу.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

єдине, що ви можете без кінця людей поливати брудом. як черговий дощик, так у вас і зброя.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Оффтопики.

На счёт Нины узнал.... была там такая принимала участие но всегда была на вторых ролях. О ней отзываются как о не адекватной личности.
і справді були люди, які там рутинно працювали, а не лізли у телеекран, як деякі із свойм невмінням 2 слова до купи зв"язати. не всім же іневміло нтерв"ю роздавати... треба було комусь займатись іншим, зокрема роботою містечка, організацією.
це ж ваша парафія всюди бути безпідставно першим. я на неї не претендую. самі писали, що у видаленій темі про жінок, що вона не має займатись чоловічими справами, тепер самі собі протиречите. і хто неадекватний в такому разі? :lol:
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

і справді були люди, які там рутинно працювали, а не лізли у телеекран, як деякі із свойм невмінням 2 слова до купи зв"язати. не всім же іневміло нтерв"ю роздавати... треба було комусь займатись іншим, зокрема роботою містечка, організацією.
це ж ваша парафія всюди бути безпідставно першим. я на неї не претендую. самі писали, що у видаленій темі про жінок, що вона не має займатись чоловічими справами, тепер самі собі протиречите. і хто неадекватний в такому разі? :lol:
Ну я под второй ролью имел не то что красовались на экране а то что вы не подставляли себя под огонь особых ваших действий там небыло ....хотя говорили что вы там были в косяке))))))
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

косячок це ваша парафія, як раз в самі гостійші моменти, коли чепіки вдома телевізор дивились я то ментовках сиділа, то за паспортом бігала по усьому місту, то на наради.
чому ваша нахабність дозволяє собі висловлюватись про те, що знає лише за чутками? дуже проста відповідь: ви рядовий демагог, зброя якого лише підібрані із підлоги чутки, а до високих вам немає діла.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Оффтопики.

косячок це ваша парафія, як раз в самі гостійші моменти, коли чепіки вдома телевізор дивились я то ментовках сиділа, то за паспортом бігала по усьому місту, то на наради.
чому ваша нахабність дозволяє собі висловлюватись про те, що знає лише за чутками? дуже проста відповідь: ви рядовий демагог, зброя якого лише підібрані із підлоги чутки, а до високих вам немає діла.
Я сказал от куда у меня эта информация от человека который был одним из организаторов этого движения он мой друг та что это не сплетни а информация от первого лица!
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

отмазки та прикриття - техніка п"ятої колони.
а ви і братія, окрім безглуздих закидів, поки не можете нічого протиставити.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Оффтопики.

отмазки та прикриття - техніка п"ятої колони.
а ви і братія, окрім безглуздих закидів, поки не можете нічого протиставити.
У уже как политик говорите.... Аля Тимошенко вам говоришь вот так было а вы не это сплетни.....ну не хохма? Не напоминает дебаты наших политиков?
 
Зверху