Оффтопики.

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська

і кому ж це він не зрозумілий? вам? найміть репетитора.
Может вам лучше огород пойти скопать старенькой бабушке хоть какая то польза от вас будет.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Ви висловили свою точку зору, Вам відповіли теж без бла-бла. Але ж починалось з того, що Ви, якщо не помиляюсь, сказали, що тому що всі жили у СРСР і знають російську мову, то і спілкуватись мають на ній, і українська нікому не потрібна.

А стосовно поваги, тут і я згоден. Народу і країни ніколи не буде, якщо, маючи власну мову, зневажати її і спілкуватись між собою мовою іншої держави. Мені особисто поки що, теж зручніше у побуті російською спілкуватись, але ж я рідною все одно вважаю українську. А російська це лише пережиток радянської епохи. І якщо дітям ще ці пережитки якось будуть заважати, то вже у онуків не буде таких проблем. А протягувати у часі цей перехід до природнього спілкування на рідній мові, і перекладати усі ці проблеми на наступні покоління, це, крім зневаги до пращурів, які цією мовою спілкувались, ще й нехтування нащадками, які за нас все одно будуть вимушені ці проблеми вирішувати. Чи Вам подобається те, що зараз відбувається, коли під час економічного спаду, політики поділилися на різні табори за проросійськими чи проукраїнськими ознаками? Мені якось більш корисним вважається обирати владу не за ціма ознаками, а за програмами розвитку країни і покращанням життєвого рівня громади. А таке може відбутись лише коли кількість громадян неіснуючої країни стане мізерно мала, на стільки що не можна буде спекулювати на їх прагненнях, обіцянки здійснення яких все одно ніхто не буде виконувати, але навіть для них це майже не має значення, бо люді які живуть у неіснуючий країні будуть їм вірити знову і знову.

Я не говорил что они должны говорить на Русском. Просто так получилось что в восточной Украине говорят на Русском. А по поводу должны так это им решать на каком им говорить. Почему мы разделились на 2 лагеря так это работа политиков они закидывают одним украинскую утку другим русскую. Мне вот не понятно когда мы Россией стали врагами? Если мы поссоримся с Россией окончательно то попа нам будет.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

Может вам лучше огород пойти скопать старенькой бабушке хоть какая то польза от вас будет.
якщо ви не здатні заробити стільки, щоб принаймні на городи не витрачати час, то сучасні жінки на це здатні.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

якщо ви не здатні заробити стільки, щоб принаймні на городи не витрачати час, то сучасні жінки на це здатні.
Я по то что помогите бабушке одинокой огород лучше скопать.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

ідіть і копайте. у мене своїх завдань висточає.
тільки не починайте пісню: ось такі у нас патріоти - не хочуть городи копать. це шантаж.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Оффтопики.

ідіть і копайте. у мене своїх завдань висточає.
тільки не починайте пісню: ось такі у нас патріоти - не хочуть городи копать. це шантаж.
Знаю я ваши задачи лялякать на форуме. А от пользы от вас не какой..... C вами всё ясно
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

таким як ви не вийде скористатись мною.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Оффтопики.

таким як ви не вийде скористатись мною.
Да все с вами ясно пустой звон а действий от вас не каких нету! Я и не собирался с вами пользоваться))))))) По вашему пусть работают рабочие а у вас миссия святая нужно рассказывать как любить Украину и жить за счёт трудяг? Прям Тимошенко какая-то)))
Кстати я общался тут вчера со своим другом который был одним из организаторов студенческого движения против объединения Университетов так он мне сказал что он вас вообще не знает? Как вы это объясните? Вас в реальной жизни как называют? Может я не так спросил....
 
Зверху