Оффтопики.

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Ви колись писали,що ви слов'янської національності.Дивовижна така національність і ви,як один єдиний у світі її представник.
Не надо из себя идиота корчить вы поняли про что я говорил :blush: Славяне все одинаковы! Вам реально нечего мне сказать так вы копаетесь …… в чём только можете. Лишь бы что написать))))))
 

mangust

патріот
Якщо всі слов'яни однакові,то чому слов'яни російської національності кращі за слов'ян польської,словацької,чешської,хорватської національностей.
 

Modd

Очень Важная персона
Якщо всі слов'яни однакові,то чому слов'яни російської національності кращі за слов'ян польської,словацької,чешської,хорватської національностей.
А кто такое сказал?:eek: У всех только примеси есть разные в нашем краю их больше всего:? У нас чистоты расы особой нет:shaun:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Ви колись писали,що ви слов'янської національності.Дивовижна така національність і ви,як один єдиний у світі її представник.
Очевидно, він представник малих народностей (одиничний контрольний примірник). На нього розповсюджується програма зберігання, та діє захист від самої ООН! :lol::lol::lol:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Не надо из себя идиота корчить вы поняли про что я говорил :blush: Славяне все одинаковы! Вам реально нечего мне сказать так вы копаетесь …… в чём только можете. Лишь бы что написать))))))
Не порушуйте авторського права! Тут у одного добродія дивіз такий: "Все животные равны, а свиньи равнее всех остальных".
Ось так і Ви - всі слов'яни однакові, але тримаємо рівняння лише на одних :).
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Очевидно, він представник малих народностей (одиничний контрольний примірник). На нього розповсюджується програма зберігання, та діє захист від самої ООН! :lol::lol::lol:
Опять 25 ужас:x
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Не порушуйте авторського права! Тут у одного добродія дивіз такий: "Все животные равны, а свиньи равнее всех остальных".
Ось так і Ви - всі слов'яни однакові, але тримаємо рівняння лише на одних :).
Вы все высасываете из пальца не надоело?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Російська Федерація

Дайте 2000 тоны я уеду с радостью а то в наших Сумах сколько за год не заработаешь.:lol: Когда в России подсобник 1000 у.е получает:greedy:
:) От дивний руський(політкоректно) менталітет. "Давайте я вас так дістану, щоб ви мені зібрали грошей на квіток і випровадили".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Знаете что в Гугле на запрос Украинец выдаёт альтернативу поиска ХОхол:)
А до бану на пару діб є бажання потрапити?
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська Федерація

:) От дивний руський(політкоректно) менталітет. "Давайте я вас так дістану, щоб ви мені зібрали грошей на квіток і випровадили".
Та я их вообще не трогал....они как стая гиен налетают и давай бомбить своими сообщениями. Типа Ганьба не знать Украинский язык, Русских в Сибирь. В Украине все герои))))) Все кто говорит на Русском бандиты или отсидели 2 ходки...и так далее.....
После такого что-то любовь нашизму ещё больше уменьшается.
 
Зверху