Оффтопики.

hed1n.ru

стебанутый
Какой сепаратизм, вы что?!
Сейчас любое предательство оправдывается не хитрыми словами: "боротьба за незалежнiсть", "за самостiйнiсть" и т.п. ЛЮБОЕ...
Можно татар натравить на люд православный, можно своих же резать и жечь.. да что угодно! Это же за независимость... Даже если когда человек творя это, преследует не идеологические цели, а прагматические \ материальные. Все равно он герой.
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: Герои УПА

Це ж якими треба бути вил....ми, щоб офіційний сайт представництва країни (в якому, до речі людина отримує першу інформацію про країну як таку) для України був по замовчуванню НА РОСІЙСЬКІЙ мові, потім на англійській, ну і нарешті (як якесь виключення, чи непорозуміння) на українській. Хамло неосвічене!!! Може й нам до них звертатись виключно на німецькій, використовуючи терміни 30-х років?

П.с. Одразу зрозуміло яку позицію вони прийняли, і як вони замовчують свої "грішки". Раджу почитати Гоголя "Тарас Бульба", щоб зрозуміти про що я натякаю.
 

МАХ

Active Member
Re: Герои УПА

Це ж якими треба бути вил...
Виберіть українську, і вона одразу стане першою… а от чому сайт відкривається одразу на російській, точно не можу сказати, але у більшості це залежить від мови на якій у вас стоїть віндовс…


А ви самі читали Гоголя «Тарас Бульба»???
 

МАХ

Active Member
Так понимаю, Вы аппелируете к Дэхтам, дэхтам, дэхту? Так это лучше на бугорочек выйти и в лес покричать, там это дэхто и ответит.
Мда.. бувало, бувало але щоб таке вперше зустрічаю… ви напевне не знаєте що в українській мові є слово «дехто», що на російську переводиться як «кое-кто»??? Вам купити словничок???... хоча б не ганьбились…
Теперь по сути вопроса. "Войини УПА" предали страну, гражданами которой являлись. Т.е. СССР. Другой страны на территории Украины тогда не было. Сепаратизм. Что не поянтно? Кушнарев? Элементарное нужно знать, чтобы "сперечатись", а не нести новомодную ахинею начитавшись школьных пидручников.
По перше на території Україні віками українці боролися за незалежність! Бо три століття тому нас силою захопили, і зробили своїми рабами! Україна була поділена між імперіями! Але український дух жив, хоча про нього вам нічого невідомо! На території де діяло УПА, взагалі то до 1939року панувала Польща… але за два роки до Другої Світової Війни СССР силою приєднує її до своїх територій… ні що інше як анексія… до того ж будь-якому українцю відомо яку саме політику по відношенню до української інтелігенції проводив кремль, а також відомо про жорстоку експлуатацію селян… Це все одно щоб Росія зараз би захопила повністю Грузію, а грузини які не бажали з цим коритися називали б бандитами?.. просто маразм.. від вашого слабоумства мене навіть нудить починає… …До того ж провідники УПА діяли і до 1939року на території Польщі! Бандера убивши польського міністра, що в 30-31 роках натереторіях Волині , Полісся та Лемківщини влаштовував погроми українського населення, потрапляє до в’язниці… українці завжди боролися за свою незалежність, і як би вам, «рускім» це не подобається, але українці мають свою державу, і мають свою історію, мають і своїх героїв, які ідучи на вірну смерті відстоювали інтереси українців, в нерівних по силам боях, боролися за Незалежність України, проти імперій.. проти фашизму і комунізму…

Воїни УПА ніколи себе не вважали громадянами СССР, бо їх змусили до нього приєднатись… вони були українцями і відстоювали свої права!


Какой сепаратизм, вы что?!
Сейчас любое предательство оправдывается не хитрыми словами: "боротьба за незалежнiсть", "за самостiйнiсть" и т.п. ЛЮБОЕ...
Можно татар натравить на люд православный, можно своих же резать и жечь.. да что угодно! Это же за независимость... Даже если когда человек творя это, преследует не идеологические цели, а прагматические \ материальные. Все равно он герой.
Черговий стьоб? Не потрібно утрітовати… всі й так прекрасно розуміють, що до чого… і лише «рускіє» ніяк не заспокояться… і ще щось хочуть комусь довести... довести що українців віками ніхто не гнобив, увійшли до складу Московії ми самостійно, ніколи українці не боролися за незалежність, і взагалі Україна це не держава… ну якщо від цього вам ліпшає… думайте й далі так… можливо коли-небудь прозрієте… а так горбатого могила виправить…
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: Герои УПА

Чомусь тупий гугл одразу скумекав що я з України, і взагалі, до уваги береться регіон, в якому зареєстрований діапазон ІП. Я спеціально перевірив через два проксі, результат той же (і на різних браузерах, а все той же гугл одразу перейшов на google.com).
 

МАХ

Active Member
Re: Герои УПА

Чомусь тупий гугл одразу скумекав що я з України, і взагалі, до уваги береться регіон, в якому зареєстрований діапазон ІП. Я спеціально перевірив через два проксі, результат той же (і на різних браузерах, а все той же гугл одразу перейшов на google.com).
чесно кажучи мені байдуже на якій мові вони там пишуть... це Україну то не дуже й обходить.. так само в російському посольстві… взагалі тільки на російській мові…
 

hed1n.ru

стебанутый
Черговий стьоб? Не потрібно утрітовати… всі й так прекрасно розуміють, що до чого… і лише «рускіє» ніяк не заспокояться… і ще щось хочуть комусь довести... довести що українців віками ніхто не гнобив, увійшли до складу Московії ми самостійно, ніколи українці не боролися за незалежність, і взагалі Україна це не держава… ну якщо від цього вам ліпшає… думайте й далі так… можливо коли-небудь прозрієте… а так горбатого могила виправить…
Все это кто? :)
А что вошли не самостоятельно? Кто ж втянул, с этого момента поподробней.
Будучи школьником, я был целиком полностью солидарен с вашей точкой зрения. Но потом как и прозрел.
А если вы кроме Cубтельного ничего в руки не брали, то это ваша проблема. Если вы отождествляете художественные произведения с историческими - это тоже ваша проблема. Читайте книги сударь. А не гуглите по каждому вопросу выискивая, то что вам надо.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

"



наскільки я зрозумів, то ця Ваша бурхлива реакція на мої слова про те, як в Росії потихеньку і неофіційно (поки що) намагаються обілити постать ката "всіх часів і народів". Як кажуть "падонкі": "Вам невериццо?" Кажете любов росіян до Сталіна марево, та ще й неофіційні течії ... Важкий випадок, боюся, що процес вже незворотній. Ось Вам уривки таки з досить офіційних російських сайтів, які свідчать про те, що в Росії Сталін користується досить таки великою шаною. Скажу одразу, єдиного остаточного варіанту я не знайшов, але цього ніхто і не вимагав від мене. Маєте бажання - відшукаєте і подивитесь, чи є Сталін серед кумирів Росії. Хоча, для чого Вам щось шукати, Ви ж там аж 12 років прожили... Отже:
Ну да,конечно.За Сталина проголосовало аж
Иосиф Сталин 519 071
519 тысячь 77 голос .Даже меньше чем количество грузин временно проживающих в России. И вы себя считаете адекватным?:) :) :)

Вы просто бредите! и бредите постоянно!И спорить и доказывать вам что либо пустая трата времени .
 

МАХ

Active Member
Я говорив про всіх українців, які вміють адекватно мислити…
А что вошли не самостоятельно? Кто ж втянул, с этого момента поподробней.
Я не збираюсь вам розповідати всю історію України починаючи з 1230 року по сьогодення… якщо ж ви мали на увазі 1939 року… то вам напевне відомо про Пакт Молотова-Ріббентропа… і які саме були передумови його підписання…
Подальші ж події:
1 вересня — вторгненням німецьких військ в Польщу розпочалась друга світова війна
3 вересня — Англія і Франція оголосили війну Німеччині
5 вересня — США оголосили про свій нейтралітет в європейській війні
6 вересня — Німеччина окупувала Краків у Польщі
17 вересня — СРСР напав на Польщу, Східна Галичина переходить до складу Радянського Союзу
22 вересня — у Бресті відбувся спільний радянсько-німецький військовий парад
28 вересня — За німецько-радянським договором Польща поділяється між СРСР та Німеччиною…
Анексія території Польщі… тепер вам розповісти як саме українські землі потрапили під вплив Польщі???

Будучи школьником, я был целиком полностью солидарен с вашей точкой зрения. Но потом как и прозрел.
По перше тільки не потрібно ж тут розповідати як ви прозріли… бо судячи це у вас давно і надовго… а прозріли через свій університет? Так дійсно знаю я.. що у вас половина педагогів русофіли… знаю вашу одну німкеню… «какая била великая страна, єто ж все Расия все… развалили подліє українці»… ну і тому подібне… ні я не проти нехай квокче, але ж не на парах…
А если вы кроме Cубтельного ничего в руки не брали, то это ваша проблема. Если вы отождествляете художественные произведения с историческими - это тоже ваша проблема. Читайте книги сударь. А не гуглите по каждому вопросу выискивая, то что вам надо.
Які саме ви порадите мені прочитати книги??? Крім Субтельного є ще багато чудових книг.. наприклад Бойко, читали?... і цікаво ви самі то крім українофобських статей з шовіністичних сайтів щось читали???... І які саме книги змінили ваше ставлення, після шкільної парти???
Я вважаю, що історія, не може бути правдивою, вона завжди була заполітизованою і мала свої недоліки… щоб зрозуміти минуле не достатньо прочитати підручник з історії і думати що ви знівеч в цій темі… варто читати й художню літературу тих часів, бо більшість письменників саме й змальовували побут, традиції, культуру, героїв, події, перемоги і поразки своїх часів… а багато навіть й будували свої твори на реальних подіях про які дізнавались від свідків, або ж самі переживши… вони не мали політичні якісь мотиви (в більшості випадків), вони лише писали нашу історію… Якщо ж ви натякали на твір «Жовтий князь», то тут просто недоречно.. бо людина 25 років лише збирала до щоденника свідчення очевидців, і 3 роки потім на основі свідчень створювала твір, який змальовує картину страшної трагедії…

Так само ж і Гоголь… я маю надію ви читали Тарас Бульба??? В будь-якому разі вже встигли подивитися фільм… Гоголь фактично переписав легенду, розповідь яка передавалася від діді до батька, від батька до сина… Йде мова про життя кОзаків, про війну проти ляхів, котрі чинили на українських землях безправ’я… події відбуваються в діапазоні 1-2 роки… Це дійсно картина що в дійсності описує кОзаків, (звичаї і традиції, волелюбність, віра, і не боязнь смерті…) , хоча одне все ж є… це тому що Гоголь писав російською, тому і мова в підручнику і в фільмі кОзаків російська… також згадують іншого ворога кОзаків.. це татари… Проте я можу назвати десяток боїв проти Московії… тому українців віками намагалися знищіти як ляхи, як татарва, так і москалі… і від цього нікуди не дітися… а також вас могло б смутити слово руская?... так звиняйте це пішло від Русі… і тоді українці себе вважали нащадками Київської Русі, от і називали дехто себе рускими… проте вже свою територію називали Україною… я виду до того щоб дехто не плутав з Росією, яку ще тоді називали Московією...
А не гуглите по каждому вопросу выискивая, то что вам надо.
Тільки непотрібно розводити демагогію… якщо вас не затруднить, перечисліть книги, які ви перечитали… бо бачу ваші коментарі всі можуть мати послання на проросійські сайти… цікаво ви їх напевне через яндикс знаходите?... бо гугл це ж піндостанівський поісковік…
 

Old_Cat

Active Member
Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Сторонникам Тягныбока!

У вас еще мусор вывозят? Тогда мы идем к вам!:bash:
 
Зверху