Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

mangust

патріот
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

У вівторок, 31 березня Партія регіонів може заблокувати парламент, і утримувати блокаду доти, доки влада не заявить про свою відставку.

Про це заявив заступник Голови Партії регіонів Борис Колесніков, відповідаючи на запитання одного з відвідувачів сайту ПР, щодо подальших дій ПР в рамках акції протесту проти економічної політики уряду, що готується, повідомляє прес-служба партії.

«Події розвиватимуться таким чином: 27 березня ми проводимо загальнонаціональний мітинг «Криза – стоп!» Якщо у понеділок, 30 березня, нам не нададуть на Погоджувальну раду антикризовий план, а у вівторок не захистять його разом із змінами до бюджету, що буде гарантією його виконання, то з вівторка Верховна Рада буде заблокована, поки влада не піде у відставку», - поділився планами Колесніков.




В політичних групах сайту "вКонтакте" знайдено лист від організаторів "хвилі народного гніву", обіцяної Януковичем. Цей текст був розспамлений декілька днів тому, і надісланий до редакції одним з користувачів з міста Одеси.

Прохання для читачів: взяти в руки калькулятор, і прорахувати приблизну вартість найманої мітингової кампанії (враховуючи те, що всіх цих людей треба ще й годувати, а декому забезпечити проїзд).
Перелік міст і кількість дивитись за адресою сайту:
 
Останнє редагування:
мені тепер почав подобатись Янукович, бо подивишись передачі про нього не замовлені то виходить так, що людина не многослівна не любить кидатись обов'язками і солодкою брехнею тим паче що із Путіним вони були як то кажуть "вась-вась" але ми і я в тому числі обрали помаранчевих брехунів нездатних відповідати за своїми обіцянками, як казав Віктор Федорович! я буду голосувати за Віктора Федоровича може газ подешевша пальне і тд а це для нас можна сказати все він казав що треба урізати видатки бюджету і правильно коли я дивлюся що в державних установах по тричі на рік ремонти роблять нову техніку закупляють постійно і все це за наші з вами гроші а вони потім щей пенсію отримують по 90% від зарплати за наш знову ж таки ахунок!!! виснвоки робіть самі!!
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

де ви бачили, щоб щось подешевшало? О.о

вони прийдуть до влади і почнуть дерібан. програми у них нема. є просто бажання.
 

МАХ

Active Member
мені тепер почав подобатись Янукович
Мені він теж дуже подобається особливо його ідея… навіть не дивлячись на те що він збирається боротися за економічну кризу, він має правильні думки… особливо того що партії регіонів варто об’єднатися і почекати… я не проти щоб партія регіонів разом з професором почекали… так років з 10… може порозумнішає…
 

Dobrofey

Active Member
В Партии регионов предложили отменить летнее время

Народный депутат от Партии регионов Вадим Колесниченко внес в Верховную Раду Украины проект закона «О порядке исчисления времени на территории Украины».

Данный законопроект предлагает законодательно закрепить установленное в Украине время второго часового пояса без ежегодного перехода на «летнее» и «зимнее» время, а также утвердить основные принципы исчисления времени.

Как указано в объяснительной записке к законопроекту, на сегодня порядок исчисления времени на территории Украины определяется постановлением Кабинета министров Украины №509 «О порядке исчисления времени на территории Украины» от 13 мая 1996 года. В соответствии с постановлением в Украине установлено время второго часового пояса (киевское время) с ежегодным переводом стрелок часов в последнее воскресенье марта в 3 часа на 1 час вперед, и в последнее воскресенье октября в 4 часа на 1 час назад.
Вместе с тем, по мнению большинства ученных и докторов, указанный порядок исчисления времени вызывает значительное ухудшение состояния здоровья граждан.

В документе отмечено, что более 80 разных стран мира, среди которых Китай, Япония, Исландия, Грузия, не применяют практику перехода на «летнее» и «зимнее» время.

По мнению Колесниченко, урегулирования этого вопроса законом позволит не только закрепить на высшем уровне основополагающие принципы исчисление времени на территории Украины, но и обезопасить от внесения спонтанных изменений законодательство; будет способствовать улучшению состояния здоровья граждан, уменьшению количества техногенных катастроф, случаев самоубийств, способствовать росту уровня работоспособности населения.

наверное, это и есть их программа по выходу Украины из кризиса, остальные-то законопроекты в ВР они блокируют... :mrgreen:
 

Old_Cat

Active Member
мені тепер почав подобатись Янукович, бо подивишись передачі про нього не замовлені то виходить так, що людина не многослівна не любить кидатись обов'язками і солодкою брехнею тим паче що із Путіним вони були як то кажуть "вась-вась" але ми і я в тому числі обрали помаранчевих брехунів нездатних відповідати за своїми обіцянками, як казав Віктор Федорович! я буду голосувати за Віктора Федоровича може газ подешевша пальне і тд а це для нас можна сказати все він казав що треба урізати видатки бюджету і правильно коли я дивлюся що в державних установах по тричі на рік ремонти роблять нову техніку закупляють постійно і все це за наші з вами гроші а вони потім щей пенсію отримують по 90% від зарплати за наш знову ж таки ахунок!!! виснвоки робіть самі!!
Приколист, не?

"людина не многослівна" - таки да! Только с листочка, теперь с монитора читать может.
"може газ подешевша пальне" - если Россия покупает у Туркменов по 300 дол, то тебе по пийсят будут отдавать?

"він казав що треба урізати видатки бюджету" - урезать пенсии пенсионерам или учителям?:eek:
 

Ferromon

New Member
За словами В.ЯНУКОВИЧА, необхідно «витратити невеличкий час, обов’язково за участю не тільки комітетів ВР України, а, перш за все, уряду, і підготувати реальну якісну програму і зміни до бюджету...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

зайшла на сайт пр:серед мов можна вибрати лише англійську чи російську, зрозуміло, що в разі приходу до влади цієї банди, то українську мову вони винищуватимуть, на своєму сайті вони вже це почали.
 

Dobrofey

Active Member
Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

зайшла на сайт пр:серед мов можна вибрати лише англійську чи російську, зрозуміло, що в разі приходу до влади цієї банди, то українську мову вони винищуватимуть, на своєму сайті вони вже це почали.
не, все тогда будут ботать по фене, век воли не видать! :coolest:
 
Статус
Закрита.
Зверху