"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

CHGrey

Rzzevskiy
про 3-5 річні процеси у мові сходіть до інститут філології і розкажіть. візьміть парасольку, бо заплюють і закидають сміттям. мова твориться за десятиліття, а глобальні процеси помічають через століття.
То я про вашу хронологию

1995 р., 12 вересня - Заборона окупаційною владою української організації УНА-УНСО без суду, що у себе вдома не
 

Zuzuka

прагну...
чудово, що моя рідна мова така схожа із сусідськими! і від того вона меньш рідною мені не стає. це лише привід для більш глибокого та якісного вивчення історії мови, матеріали для якого підкріплюються подвійно.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

№ По-украински По-польски По-русски
hed1n.ru, я не зовсім зрозумів до чого це.
Намагаєшся доказати, що українці це все ж таки не руськи? Це і так усі знають.
Доказати що у української мови багато спільного з польською? Це теж не новина. Так само багато спільного і з руською.
Який сен писати стільки "букаф"? Я розумію, що скопіював, але все ж таки. :)
 

CHGrey

Rzzevskiy
це не моя хронологія, а історична хронологія спроб тиску на рідну мову.
Зузука ,но это же бредятина полная.По крайней мере с 1976 года практически все брехня.Если бы у вас было бы стремление
узнать правду то вы бы пораспрашивали тех кто тогда жил.(в 1976 году
я был в 5 классе )

Вы можете написать любую бредятину,на компе сверстать любой документ(даже совершенно секретный:) )с любыми подписями и печатями . Разместить на любом сервере
в интернете с любым домменным именем(это обойдется вам всего в несколько десятков баксов в месяц)
Я догадываюсь что вы особо не представляете работу служб и сервисов интернета как и большинство форумчан(вы все такие умные на форуме,но когда у вас проблеммы с компом и начинаешь его реанимировать ,то выясняется что кроме как давить на клавишы вы ничего не умеете ничего не знаете и ничего не понимаете) оно вам наверное и не надо,но прежде чем рыться в помойке интернета просто спросите что это и как оно таботает и весь мусор не тащите в форум.
и тем более не верте так наивно в то что там откопаете.А то прям не форум а какая то песочница детская.В пасочки не наигрались.

Это было бы смешно если бы не было так назойливо.
 

Zuzuka

прагну...
CHGrey, ви на яких підставах сумніваєтесь у моїй комп’ютерній грамотності?
вже 3 вулиці поряд бігає до мене то вінду переставить, то проги то іще щось і це продовжується 3-й рік. на мені висить як мінімум 3 сайти, за якими я слідкую, без усіляких проблем. прошу без підстав не робити висновків, а гіпотези висувайте хоча б не просто з голови, а фактами підкріплюйте. голослівні наклепи не варто писати, бо це вас не вибілює перед аудиторією читачів.

факти про мови, які вам не подобаються - ви можете оскаржувати лише рядоположними противагами. в протилежному випадку - це не більше, ніж ваші фантазії. я виклала історичний факт, який дослідили українські історики. а ви стоїте на позиціях совкових. самі замислитесь, як могли радянські історики бути об’єктивними до української мови та культури, якщо вони були радянськими і слугували партії, і ніяк не істини. зараз Україна прагне дійти до істини, і якщо у вас є своя правда - ваше право, але істини і правда різні речі. у кожного своя правда, а істина 1.
 

Zuzuka

прагну...
додам і багато хто погодиться, що думка на той час п"ятикласника не дуже авторитетна. згадала своїх школярів-п"ятикласнів - питати у них про мову було м"яко кажучі недоречно.:razz:
 

CHGrey

Rzzevskiy
CHGrey, ви на яких підставах сумніваєтесь у моїй комп’ютерній грамотності?
вже 3 вулиці поряд бігає до мене то вінду переставить, то проги то іще щось і це продовжується 3-й рік. на мені висить як мінімум 3 сайти, за якими я слідкую, без усіляких проблем. прошу без підстав не робити висновків, а гіпотези висувайте хоча б не просто з голови, а фактами підкріплюйте. голослівні наклепи не варто писати, бо це вас не вибілює перед аудиторією читачів.

факти про мови, які вам не подобаються - ви можете оскаржувати лише рядоположними противагами. в протилежному випадку - це не більше, ніж ваші фантазії. я виклала історичний факт, який дослідили українські історики. а ви стоїте на позиціях совкових. самі замислитесь, як могли радянські історики бути об’єктивними до української мови та культури, якщо вони були радянськими і слугували партії, і ніяк не істини. зараз Україна прагне дійти до істини, і якщо у вас є своя правда - ваше право, але істини і правда різні речі. у кожного своя правда, а істина 1.
Вы наверное не понимаете русского языка. Я вам сказал что с 1976 года ( 5 класс мне 12 лет) все ваши факты высосаные из пальца хорунжавскими историками (бывшими пастухами)
Вы еще поспорте что мне тогда было не 12 лет. и я не учился в первой школе города Сум . Полный абзац.
 

Zuzuka

прагну...
це не мої факти, а факти історії. в 12 років малятко мало що розуміє у політиці, а мовне питання політичне. загрозливо, коли людина із віком більше розуміти не намагається.
 

Merime

New Member
Прочитав тут допис знавця польської мови і був здивований першою десяткою підібраних слів. Виявляється в російській мові немає слова альтанка, ак і слова аматор, а з української чомусь зникли байка і болото. І байку чомусь переклали як сказку, хоча сказка - це казка, а байка - це байка. Якщо читати далі - така ж байка, точніше таке ж болото :) Висновок - перенести в гумор.
 
Зверху