"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за

Лично я проголосовала за 2 гос.языка.Иначе при нагнетании политической ситуации ,как с одной так и с другой стороны,Украина может просто развалиться на 2 части. И просто одним Донецким съездом по отделению некоторых областей это не закончится.
От саме дві мови і проштовхування цього питання і сприяють розколу. Розумієте, ця країна для нас вже назавжди. А залишати нащадкам свої проблеми, це якось не дуже.
 

Modd

Очень Важная персона
Государственный язык у нас должен быть один.....как и есть. У нас же не два государства в одном..........но и русскоязычное население нельзя уризать в их правах.
 

Марсия

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз,

От саме дві мови і проштовхування цього питання і сприяють розколу. Розумієте, ця країна для нас вже назавжди. А залишати нащадкам свої проблеми, це якось не дуже.

Помните высказывание: "Если звезды зажигаются-значит это кому -нибудь нужно"

Так само и русский язык ,нужен многим людям.Иначе таких проблем у нас бы не было.

Вы читали Одесский,Донецкий,Крымский форумы?
А сколько там населения проживает ,знаете?И на каком они хотя разговаривать языке?

Так что политика здесь не причем,это желание людей.Кстати они тоже живут в этой стране и имеют право выбора.
 

Zuzuka

прагну...
є ще старокримська мова. може її державної третьою? не кажу вже про феню.
як це немає політики у мовному питанні? в конституції чітко записано, що держава \політики\ сприяє розповсюдженню мови.
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз,

Помните высказывание: "Если звезды зажигаются-значит это кому -нибудь нужно"

Так само и русский язык ,нужен многим людям.Иначе таких проблем у нас бы не было.

Вы читали Одесский,Донецкий,Крымский форумы?
А сколько там населения проживает ,знаете?И на каком они хотя разговаривать языке?

Так что политика здесь не причем,это желание людей.Кстати они тоже живут в этой стране и имеют право выбора.
А почему в Росси не возникает вопрос о том,чтобы украинский язык стал вторым национальным?И каким молодым людям нужен русский язык и для чего?сейчас гораздо важнее знать английский если уж на то пошло.
 

dreadfin

Member
Говорю на русском,дабы не коверкать украинский.Считаю,что в стране должен быть один единственный государственный язык-украинский.И вообще считаю бредом иметь в какой бы то нибыло стране,два государственных языка.Думаю есчё пару поколений и вопрос о языках исчерпает себя.
Ярканная, дай пять - поддерживаю на 100%!!! Именно поэтому я на Западной Украине разговаривал на русском... хотя мог и на украинском... но тогда уж точно на меня бы смотрели косо (как на моего начальника:razz:) . Зато я там имел удовольствие слышать настоящий украинский язык - он настолько красивый, заслушаться можно... Ни MAX, ни Zuzuka, ни КОСТа (тільки не ображайтесь) не умеют разговаривать так, как разговаривают там!;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Ярканная, дай пять - поддерживаю на 100%!!! Именно поэтому я на Западной Украине разговаривал на русском... хотя мог и на украинском... но тогда уж точно на меня бы смотрели косо (как на моего начальника:razz:) . Зато я там имел удовольствие слышать настоящий украинский язык - он настолько красивый, заслушаться можно... Ни MAX, ни Zuzuka, ни КОСТа (тільки не ображайтесь) не умеют разговаривать так, как разговаривают там!;)
rubux, ніяких образ, навпаки цілком згоден. Як я можу нормально володіти українською мовою, якщо так вже склалося, що народився у СРСР, у радянську школу ходив, і розмовляв українською мовою там лише на уроках рідної мови та літератури. А після закінчення школи взагалі десь років 15 взагалі ніде і ніяк. Але це таки моя рідна мова. І я краще буду червоніти від того, що з помилками пишу, ніж писати "простите я за украинский язык, но пишу на русском, потому что на украинском писать стыдно". Тому, вибачайте за помилки.
 

Zuzuka

прагну...
після перемоги українки в відборі на Євробачення від Росії україномовною піснею думаю, що росіяни цілком розуміють українську мову! інакше, як би вони могли за неї проголосувати та зафутболити всіх своїх із російськомовними піснями. хоча тут э елемент політики, типу прихистили ображену Лободою. як на мене, що та, що та - не дуже. справжні таланти у відбір не доходять ((. можна вистувати українську мову в якості другої державної в Росії, адже вони її розуміють. англійська відпадає, бо США.

Ни MAX, ни Zuzuka, ни КОСТа (тільки не ображайтесь) не умеют разговаривать так, как разговаривают там!;)
згодна. але багато російськомовних українців та й росіян не вміють правильно говорити російською. наприклад правильно поставити наголоси: тЕфтели або тефтЕли, кУхонных або кухОнный тощо.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Вообщемто в СССР не все учили украинский язык.И не уметь и стыдно это как бы совсем разные вещи.
Ярканная, вибачте, якщо так вийшло, але я не Вас мав на увазі, а лише за себе казав. Я дійсно знаю достатньо людей, які у школьні роки по заяві батьків були звільнені від вивчання української мови. Не говорячи вже за тих, хто не проживав в УРСР.
 
Зверху