"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

mangust

патріот
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Звідки Ви взяли цю нісенітницю? Я був у Львові, Івано-Франковську - спілкувався там з місцевими російською, всі мене чудово розуміли, ніхто навіть косо не глянув, звичайно я поводив себе дуже чемно, на Західній Україні дуже висока культура спілкування серед людей... Я точно знаю, що місцеві з інтересом читають і російськомовні книжки, і дивляться російські канали.... Я був дещо здивований цим, після того що у нас тут кажуть про "западенців". У мене взагалі таке враження склалося, що ця проблема з мовами існує тільки в головах наших політиків, котрі використовують її в своїх корисливих цілях. "Вони бавляться нами, як ляльками" (с) Скрябін "Тепла зима"
Сто відсотків.
Але не треба забувати,що в деяких районах дійсно не знають російську мову.Там українську майже не знають,бо спілкуються переважно угорською-мадярською,румунською чи польською.Але ж це не дає підстав вимагати їх як другі державні,чи регіональні.Поки що.І надання російській мові такого статусу,призведе до наростаючої хвилі вимог з боку інших меншин,що може призвести до розшматування держави.Ви цьго бажаєте?
 

МАХ

Active Member
Я російської не знаю! Ні можливо розумію, можливо вмію говорити, але правопис російської мови не знаю! В школі не вивчав…
Західна Україна, набагато далі пішла від нас, в плані культури спілкування! Навіть європейці менш виховані, тому нам потрібно рівнятися на них а не на бидло, яке спілкується лише по поняттям… До речі в українській мові відсутні грубі мати, це про щось повинно говорити…
 

Марсия

New Member
Я російської не знаю! Ні можливо розумію, можливо вмію говорити, але правопис російської мови не знаю! В школі не вивчав…
Західна Україна, набагато далі пішла від нас, в плані культури спілкування! Навіть європейці менш виховані, тому нам потрібно рівнятися на них а не на бидло, яке спілкується лише по поняттям… До речі в українській мові відсутні грубі мати, це про щось повинно говорити…
Где же Коста со своим баном. У Макса явно сдают нервы.Вешать ярлыки на людей(это относится к русскоговорящим) и назвать их БЫДЛОМ это явный БАН.
 

mangust

патріот
Відповідь: "Мови" та "языки".

Мати теж пишуть на російській мові.Давайте тоді і видалення матів вважати образою російськомовного населення,і за невикористання матів,як образу російської мови,давати бан.
З.І. А ще до банів можно причислити менструаційний цикл,полюції,хвороби різного гатунку.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Где же Коста со своим баном. У Макса явно сдают нервы.Вешать ярлыки на людей(это относится к русскоговорящим) и назвать их БЫДЛОМ это явный БАН.
Марсия, яка Ви кровожерлива. "бидло" - це не мат. Сказано відносно людей, які спілкуються "лише по поняттям". Якщо Ви відносите себе до цієї категорії людей, то вимушен буду визнати це образою Вашої гідності і видалю. Якщо ні, то образи не вбачаю. Звідки Ви взяли, що це відноситься до "русскоязічніх", я не зрозумів.
Крім того, Марсия, ще раз, дуже Вас прошу, стосовно того, що Вам там щось не подобалось, як хтось написав і Ви бажаєте це обговорити з модератором, пишить свою скаргу у відповідній темі, де вона Ви вже знаєте. Бо наступного разу я все ж таки видалю не відповідавши, бо це вже вдруге вас попереджаю.
І, прохання до МАХа і до mangustа, не нападайте на жінку і не провокуйте. Втомилась вже за 3 доби, нервово реагує.
 

mangust

патріот
Відповідь: "Мови" та "языки".

Повернемось до початку.Ось ваш пост:
Вот даже вчера человек практически ни за что получил бан,просто из за своих эмоций.
Це пост на який ви посилались:
Я прошу прощения что у вас такая семья, больше мне нечего сказать... а вот за оскарбления в этом разделе вы получаете бан по айпи
А це пост за який,згідно ваших міркувань,людину незащо "покарали"(в лапках тому,що покарання небуло):
Не пишу в ЛС потому что ты, быдло, оскорбил мою семью и жену в частности. Если я не дождусь извинения, можешь пенять на себя. Я тебе, урод, не мальчик.
Тепер ви захищаєте "російськомовне" населення,тільки тому,що воно дозволяє собі образи інших користувачив форуму.Де ваша принциповість?Чому тут ви не вимагали бан?
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Говорю на русском,дабы не коверкать украинский.Считаю,что в стране должен быть один единственный государственный язык-украинский.И вообще считаю бредом иметь в какой бы то нибыло стране,два государственных языка.Думаю есчё пару поколений и вопрос о языках исчерпает себя.
 

Марсия

New Member
Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

До речи Марсия, ось Вам опитування, яке, впевнений, Вас зацікавить . Але дуже прошу, не спішить там щось писати, а уважно перегляньте перше повідомлення, щоб не було образ.
Такие голосования нужно переодически менять т.к. в разные годы-разные результаты.

Это голосование было в 2005-2006 г. на фоне оранжевой революции,здесь тогда многие считали себя патриотами.Поэтому такие результаты меня не удивляют.

Для меня было бы интереснее провести такое голосование сейчас ,и увидеть результат.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви прого

Такие голосования нужно переодически менять т.к. в разные годы-разные результаты.

Это голосование было в 2005-2006 г. на фоне оранжевой революции,здесь тогда многие считали себя патриотами.Поэтому такие результаты меня не удивляют.

Для меня было бы интереснее провести такое голосование сейчас ,и увидеть результат.
Ось тут Ви помиляєтесь. Це було друге опитування, перше залишилось на минулому форумі. Проводилось з 2004 до 2005, і результати там було майже такими, тільки трохи більше було за другу російську. А це опитування було до 17.05.2007 причеплено і завжди було на перший сторінці. Але після прохання Ultravioletа, я причеплювання зняв, погодившись, щоб це питання не викликало зайвого ажиотажу.
Але я подумаю, може варто і оновити. Але Вам не варто очикувати зміни результатів на користь своєї позиції. Скоріше навпаки.
 

Марсия

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви п

Але я подумаю, може варто і оновити. Але Вам не варто очикувати зміни результатів на користь своєї позиції. Скоріше навпаки.
Лично я проголосовала за 2 гос.языка.Иначе при нагнетании политической ситуации ,как с одной так и с другой стороны,Украина может просто развалиться на 2 части. И просто одним Донецким съездом по отделению некоторых областей это не закончится.
 
Зверху