"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Zuzuka

прагну...
почему другие могут писать БОЛЬШИМИ БУКВАМИ а вы нет?
питання знову не по темі. гра і фарс на публіку. якщо ще щось такого типу - є ЛС. ви і іще ряд людей провокуєте оффтоп. я усвідомлюю, що ви робити і не піддамся на це.

якщо вам заважає,то можете не читати мої пости, або запхнуть в ігнор мене. велика літера не зазначена у правилах форуму, як обов’язкова для вживання на початку речення.

Марсия, я вже писала, що значна частина українців взагалі не розуміє російської мови і не знає її. ніхто не винуватий у тому, що ви тут народились і завдяки цьому знаєте 2 мови, а вони теж 2, але замість російської польську, уугорську тощо
 

Trast

Забанен
Это потому, что нужно вводить русский язык вторым государственным. Тогда донецкие и другие "пацаны" смогут разговаривать на чистом русском языке. В данной же ситуации
закрытие русских школ внесло свою лепту. Ну не хотят донецкие ребята "розмовляти на мові". И чего ві добились? Вам противна русская речь - будете слушать феню, языг падонкаф и суржик.
Бачили очі що купували - їжте, хочь повилазьте!
 

dreadfin

Member
Яка тут мова - все одно! Ми всі однакові давно! (с) Скрябін "Тепла зима"
 

Zuzuka

прагну...
Это потому, что нужно вводить русский язык вторым государственным. Тогда донецкие и другие "пацаны" смогут разговаривать на чистом русском языке. В данной же ситуации
закрытие русских школ внесло свою лепту. Ну не хотят донецкие ребята "розмовляти на мові". И чего ві добились? Вам противна русская речь - будете слушать феню, языг падонкаф и суржик.
Бачили очі що купували - їжте, хочь повилазьте!
вони не здатні ніяку мову знати, навіть якщо за ними особисто репетитора прикріпити повсякденного. слухати падонкафф різних мастей і вас я не збираюсь.
 

Марсия

New Member
Марсия, я вже писала, що значна частина українців взагалі не розуміє російської мови і не знає її.
Просто не Украинцы,а инопланетяне с другой планеты :razz:

Все жители стран СНГ понимают русский,зато некоторые украинцы народ особенный,к ним это не относится-видимо с космоса прилетели.

Не смешно такое писать???
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

Марсия, мені здається, чи Ви це вже тиждень тому питали, і здається отримали відповідь. "Повторение мать учения", заїло, чи намагаєтесь ще раз тим самим образити українців?
 

Марсия

New Member
Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Марсия, мені здається, чи Ви це вже тиждень тому питали, і здається отримали відповідь. "Повторение мать учения", заїло, чи намагаєтесь ще раз тим самим образити українців?
Ну очевидно,тем кому я отвечала страдают склерозом и не в силах этого запомнить. Может хоть во второй раз не забудут.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Ну очевидно,тем кому я отвечала страдают склерозом и не в силах этого запомнить. Может хоть во второй раз не забудут.
Ну перегляньте ще раз з цього місця:
 

dreadfin

Member
Марсия, я вже писала, що значна частина українців взагалі не розуміє російської мови і не знає її.
Звідки Ви взяли цю нісенітницю? Я був у Львові, Івано-Франковську - спілкувався там з місцевими російською, всі мене чудово розуміли, ніхто навіть косо не глянув, звичайно я поводив себе дуже чемно, на Західній Україні дуже висока культура спілкування серед людей... Я точно знаю, що місцеві з інтересом читають і російськомовні книжки, і дивляться російські канали.... Я був дещо здивований цим, після того що у нас тут кажуть про "западенців". У мене взагалі таке враження склалося, що ця проблема з мовами існує тільки в головах наших політиків, котрі використовують її в своїх корисливих цілях. "Вони бавляться нами, як ляльками" (с) Скрябін "Тепла зима"
 

Zuzuka

прагну...
західна молодь віком до 25 років не знає російської мови. вона там викладається 1 раз тиждень 45 хв. у школі. це ж елементарно зрозуміти, що за 45 хв. не можливо знати ніяку мову. особливо коли неї в твоєму оточенні і не розмовляють особливо. і взагалі - це іноземна мова. набагато популярніша там польська мова. але західнякам не стукає в голову просити польську, угорську другою державною.
 
Зверху