Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

blackboy

New Member
Ющенко 2

Под "умный бандит" Вы случайно не Януковича имели ввиду? Если да- то смешно... очень смешно...
И чем это mr.Путин завоевал Вашу симпатию?
 

Serg_T

Забанен
Янукович - умный бандит? БУГАГА, пад сталом уже пишу :) А на счет такого как путин? Его ж тут антисемитом враз признают как минимум.
 

lion.ts

[deleted]
Ну наконец-то надутые индючки из НУ плюнули на президента и перешли от деструктива к конструктиву. Ждемс коалицию БЮТ - Литвин - НУ-НС:)?
 

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
В тему, задай вопрос президенту
 

Serg_T

Забанен
Можна питання? А по Конституції Президент у нас після інагурації хіба не стає безпартійним? То яка він має право на щось впливати (тим паче ніякого офіційного впливу не було), і чому ми "прєдположенія" всяких вилупків маємо приймати за чисту монету? А подруге, навіщо ви таке викладуєте? Дайте краще відповіді в розділі Тимошенко , про вашого "Куміра" ;)
З.і. і на останнє, щоб ви не пулутали тепле з м"яким - заяви Президента оголошує РЕЧНИК а не депутат.
 

Serg_T

Забанен
Принаймі я оперую законами, а не
що методи впливу є різні, від того і заяви є офіційні і не офіційні,
:))) А з вашого посту єдиний висновок - на " в"їдливі " закидони до пані Тимошонко конструктиву у спростуванні від вас я так і не почую, лише подібний до неї популізм та персоналії :)))
 

vladislava

New Member
В тему, задай вопрос президенту
Тут я смотрю та же картина что и на УП, вопрос о том, сколько нужно денег Ющенку на первом месте. А может ну их, эти вопросы о деньгах, лучше задать вопрос на засыпку :
 
Зверху