Зрада Мороза

seeker

seeker of information
Ответ: Зрада мороза

alfim сказав(ла):
Шановна, я сам так думав ще пів-року тому. Але розуйте очі. Помаранчеві - це ті ж яйця, тільки в профіль. Спробували б ви почати свій бізнес зараз... ТЕ САМІСІНЬКЕ, що 3 роки тому.
Вам треба було прочитати все моє повідомлення, але specially for you:
seeker сказав(ла):
то він нікуди як слід і не дівався.
А ви думали так просто від кучмізму відхреститесь?
 

alfim

New Member
Модератор
Ответ: Зрада мороза

Ви дуже легко робите закиди. Помаранчеві змінили керівництво скрізь. Не лише в областях, але в районах. Були дуже великі ротації кадрів. Але не змінилося НІЩО.
Мені довелося зіштовхнутися з НОВОЮ владою. І не з однією людиною. Враження не з найкращих.

Скажіть, за що я голосував? За такий фарс? НІ! За кого я стояв під час революції? За брехунів? Так ні ж!

Ви для себе порахуйте, скільки було дано гучних обіцянок помаранчевими, і скільки було виконано. Ви здивуєтесь, але я не знайшов жодної виконаної з тих, котрі мене вивели на вулицю..

А Юля дійсно вперта скандалістка з повною відсутністю совісті. І нехай вибачають мене її прихильники. Я впевнений, рано чи пізно вони самі переконаються в цьому..
 

seeker

seeker of information
Ответ: Зрада мороза

serg_pet сказав(ла):
народ сказал чье мнение абсолют проголосовав за ПР на парламентских выборах! или вы , seeker, досi в якихось помаранчевих снах ?
Юлю -- нафик с парламента и работать!
P.S. никаких перевыборов не будет, могу поспорить с любым на любые деньги.
Якщо ви вмієте рахувати то повінні були б знати, що якраз народ обрав помаранчеві сили (СПУ, НУ і БЮТ).А мороз зрадив не так Юлю чи Віктора а насамперед своїх виборців, але ж від цього його виборці також не в захваті.Так що добре поміркуйте щодо арифметики.
 

serg_pet

New Member
Ответ: Зрада мороза

seeker сказав(ла):
Якщо ви вмієте рахувати то повінні були б знати, що якраз народ обрав помаранчеві сили (СПУ, НУ і БЮТ).А мороз зрадив не так Юлю чи Віктора а насамперед своїх виборців, але ж від цього його виборці також не в захваті.Так що добре поміркуйте щодо арифметики.
подождите! что СПУ, НУ і БЮТ шли БЛОКОМ на выборы? не надо нам здесь политических инсенуаций! нам их и так от Юща да Юли хватает!
 

Bi(ookl

New Member
Ответ: Зрада мороза

seeker сказав(ла):
Ні, насправді вражає як кучмізм знову рветься до влади, хоча якщо навіть поверхнево не задумуючись подумати, то він нікуди як слід і не дівався.А ви виявляється є частиною його, якщо так міркуєте.Але це особисто ваша справа.І хто вам сказав, що Укрвїна при помаранчевих "пришла в упадок"?Мабуть ви ртр або ахметову "украину" передивились, ну а якщо людина відчаває на своєму гаманці то мабуть щось вона не добре робила, що розпочала ще при кучмі.Якщо помиляюсь то наведіть приклад в кого це конверт з з/п забрали?

Народ , шановний, народ.
Пора понять, что народ - это вся Украина, а не западная ее часть. уважайте мнение других, ведь Вы тоже можете ошибаться. Многие мои знакомые, захлебываясь слюной мне доказывали как будет хорошо когда придет Ющенко. Было смешно...А позже разочаровались. Теперь никому не верят. Надеятся можно лишь на себя, еще не пришли те люди, которые "поднимут" Украину.

"Мабуть ви ртр або ахметову "украину" передивились, ну а якщо людина відчаває на своєму гаманці то мабуть щось вона не добре робила, що розпочала ще при кучмі.
Вот я как раз менее всего доверяю СМИ, т.к. они формируют выгодное мнение и навязываеют его СТАДУ. Агитация помаранч. напоминает скопище журналистишек, которые выискивают чернуху. Потом противопоставляют этому себя, возвеличивая и приукрашая фантастическим обещаниями свои речи. Банальные Пиар лозунги и речевки. А главное что люди продолжают верить в искренность намерений... Это уже не смешно :(
 

alfim

New Member
Модератор
Ответ: Зрада мороза

Согласен с предыдущим постом Bi(ookl. Целиком и полностью.
 

seeker

seeker of information
Ответ: Зрада мороза

serg_pet сказав(ла):
подождите! что СПУ, НУ і БЮТ шли БЛОКОМ на выборы? не надо нам здесь политических инсенуаций! нам их и так от Юща да Юли хватает!
Шановний, мені також не подобається як помаранчеві лідери себе повели після революції і їхні не виконані обіцянки.Але я не не намагаюсь так запекло повернути тих хто започаткував кучмізм, на відміну від вас.
Але якщо ви також є будівником кучмізму то я марную свій час ведучи розмову в цій темі.
 

serg_pet

New Member
Ответ: Зрада мороза

seeker сказав(ла):
Шановний, мені також не подобається як помаранчеві лідери себе повели після революції і їхні не виконані обіцянки.Але я не не намагаюсь так запекло повернути тих хто започаткував кучмізм, на відміну від вас.
Але якщо ви також є будівником кучмізму то я марную свій час ведучи розмову в цій темі.
я э будывныком нормального життя в украъны для себе та моъх дытей. а то як це хтось с полытыканыв називаэ мены до цього немаэ дыла! як що порывнювати по обыцянкам, то що кучмызм, що помаранчеве життя -- как правильно сказал alfim теже яйца только в профиль.
 

Bi(ookl

New Member
Ответ: Зрада мороза

Вобще разница между оранжевыми и новой коалицией в том, что новая коалиция готова сотрудничать с оранж., а оранж. хочет единолично представлять власть, что противоречит здравой логике, учитывая раскол страны.
 
O

olga-ov

Guest
Ответ: Зрада мороза

Bi(ookl сказав(ла):
Вобще разница между оранжевыми и новой коалицией в том, что новая коалиция готова сотрудничать с оранж., а оранж. хочет единолично представлять власть, что противоречит здравой логике, учитывая раскол страны.
Поддерживаю! Новая коалиция объединила силы, которые готовы работать для всего народа, не глядя на то, что они имеют разные воззрения. Оранжевая коалиция 3 месяца работала только на себя, выбирая, какой портфель послаще.
"КТО СКАЗАЛ ЧТО МНЕНИЕ ОРАНЖЕВЫХ - ЭТО АБСОЛЮТ?Народ , шановний, народ." Это цитата. Нет, шановні. Абсолют - это мнение народа. Посмотрите, сейчас идет Собода слова по ICTV. Там ясно видно, что синяя и зеленая полоса почти постоянно идут рядом или параллельно. И только красная - отдельно.
Тот, кто ратует за роспуск Рады, глубоко ошибается. Они (оранжевые)сегодня на новых выборах не наберут и того, что имеют. Люди не дураки.
И не слушайте Зварычей, Тимошенок, Катеринчуков и др. про то, что вернется кучмизм. Не бойтесь и не паникуйте. Не вернется ни при каком раскладе. "В одну и ту же реку нельзя войти дважды". Нето время. Они этим запугивают народ для достижения своих целей. Я ни разу не голосовал за Кучму, но и оранжевые - еще большее для Украины зло.
 
Зверху