Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

Vader

Remembering How She Bleed
Re: Янукович

А я линять вообще надумал с этой страны,все равно ничего хорошего тут никогда народ не увидит. И забыть про этот бредовый ужас...
З.Ы.: А у нас премьер министр-ЗЭК! Боже! Этож в голове не укладывается. Тикайте господа,пусть БаЯНукович управляет гопниками,которые даже не могут правильно написать фамилию законно выбранного президента написать.
 
Останнє редагування:

lyolia

Забанен
Re: Янукович

А я линять вообще надумал с этой страны,все равно ничего хорошего тут никогда народ не увидит. И забыть про этот бредовый ужас...
З.Ы.: А у нас премьер министр-ЗЭК! Боже! Этож в голове не укладывается. Тикайте господа,пусть БаЯНукович управляет гопниками,которые даже не могут правильно написать фамилию законно выбранного президента написать.
Вот это позиция! Допрыгались на майдане, а теперь спасайся кто может!
ГАНЬБА!!!
P.S. А куда хоть линять собрался, случайно не в страну "равных возможностей"?
P.S.S. І на кого ж Ви нас залишаєте? Хтож наразі буде боротись супроти
бандитьської тенденціі злиття криміналу та влади?:affliction:
 

Vader

Remembering How She Bleed
Re: Янукович

Вот это позиция! Допрыгались на майдане, а теперь спасайся кто может!
ГАНЬБА!!!
P.S. А куда хоть линять собрался, случайно не в страну "равных возможностей"?
P.S.S. І на кого ж Ви нас залишаєте? Хтож наразі буде боротись супроти
бандитьської тенденціі злиття криміналу та влади?:affliction:
Да при чем тут майдан? Если с 91 года как жили в ж%пе так в ней и живем.
З.Ы.Мы хоть "прыгали" на майдане,а вы злобно "крутили" карусели на выборах и нагло врали о результатах.
 

lyolia

Забанен
Re: Янукович

Да при чем тут майдан? Если с 91 года как жили в ж%пе так в ней и живем.
З.Ы.Мы хоть "прыгали" на майдане,а вы злобно "крутили" карусели на выборах и нагло врали о результатах.
Возможно я Вас растрою, но факт в том, что я не приписываю себя к сторонникам бело-голубых.Более того - я не голосовал по причине отсутствия кандидата, достойного принять на себя тяжёлую ношу по выводу страны из кризиса. Следовательно выборы "ИЗ ДВУХ ЗОЛ" я проигнорировал. В эти дни я работал, дабы моя семья не очутилась в той самой преславутой ж%пе.:)
 

Merime

New Member
Re: Янукович

З.Ы.Мы хоть "прыгали" на майдане,а вы злобно "крутили" карусели на выборах и нагло врали о результатах.
І то правда. Чомусь зараз так часто та купка, яка перелякано сиділа тоді в клозетах, згадує про те, як "прыгали" на майдане. А про те, як вони заробляли собі на хліб з маслом "каруселями", мовчать.

Следовательно выборы "ИЗ ДВУХ ЗОЛ" я проигнорировал. В эти дни я работал..
Чи не на каруселях? Бо для всіх інших - це був вихідний день.
 

PoiZoN

New Member
Re: Янукович

А я линять вообще надумал с этой страны,все равно ничего хорошего тут никогда народ не увидит. И забыть про этот бредовый ужас...
З.Ы.: А у нас премьер министр-ЗЭК! Боже! Этож в голове не укладывается. Тикайте господа,пусть БаЯНукович управляет гопниками,которые даже не могут правильно написать фамилию законно выбранного президента написать.
Скатертью дарожка!
 

Antares.ManUtd

Українець
Re: Янукович

З.Ы.: А у нас премьер министр-ЗЭК! Боже! Этож в голове не укладывается. Тикайте господа,пусть БаЯНукович управляет гопниками,которые даже не могут правильно написать фамилию законно выбранного президента написать.
На рахунок цього, я з тобою згоден.Зекам не місце у владі!
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Янукович

Вот оно покращення життя вже сьогодни от Януковича :

03 вересня 2007
12:47:41

3 вересня, оголосили страйк гірники трьох шахт ДП «Красноармійськвугілля» - Центральної, ім. Стаханова та ім. Димитрова. Гірники шахти «Родинська» мають намір приєднається до страйку сьогодні вже із другої зміни.


Трудовий колектив ДП «Красноармійськвугілля» ухвалив рішення щодо проведенні страйку 3 вересня з першої зміни на 4 шахтах підприємства ще 30 серпня в м. Димитров Донецької області на розширеній раді профспілок місцевої організації Незалежної профспілки гірників України (НПГУ).


Представники профспілок пояснюють, що таке рішення було прийнято у зв'язку зі зривом фінансування ДП, внаслідок чого на 4 шахтах працює тільки 1 вибій.


За словами народного депутата V скликання від БЮТ Михайла Волинця, голови НПГУ, на початку 90-х рр. тільки на одній шахті ім. Стаханова із цього об'єднання одночасно працювало по 12-13 очисних вибоїв.


Трудовий колектив до того ж різко негативно сприйняв призначення на посаду в.о. гендиректора ДП «Красноармійськвугілля» Володимира Тимченка, який уже працював на підприємстві в 1999-2004 гг.


Вкрай негативну реакцію в шахтарських колективах викликав наказ міністра вугільної промисловості Сергія Тулуба №308 від 13 серпня, у п.1.2 якого говориться про затвердження заходів щодо переведення більше 50% чисельності працівників з погодинною оплатою праці, які працюють на підземних роботах, на нормовані завдання. На думку членів незалежної профспілки, це приведе до істотного зниження заробітної плати. «Цей пункт суперечить положенням Галузевої угоди, закону «Про оплату праці...» і Кодексу законів про працю», - говорить голова місцевої організації НПГУ Анатолій Пирха.


«НПГУ вже не перший рік вимагає від міністерства, щоб оплата праці гірників була погодинною. У своїх зобов'язаннях перед шахтарями Юлія Тимошенко також передбачає, щоб усіх підземних робітників з важкими, шкідливими умовами праці перевести на погодинну оплату, щоб їхній заробіток не залежав від недостачі матеріалів, щоб у погоні за гривнею не було спокуси порушувати техніку безпеки, а виходить, щоб зменшився смертельний травматизм у галузі, - говорить М.Волинець. - А міністр робить всі навпаки: хоче «урізати» зарплати шахтарям уже з 1 вересня».

 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Re: Янукович

проФФФесору Виктору Хфедоровычу и всем янучарам!
Вы представляете...на днях был в одном городишке.Ну так,ничего примечательного.Единственная достопримечательность - то, что там Путин родился.А, и еще, что для вас немаловажно, именно оттуда пошли питерские лохи.В честь чего город и назвали Санкт-Петербург.
Так вот я там нашел удивительную табличку.Оказывается это пишется так.
З.Ы.Привет паханам в тюрьме "Кресты" на Неве передал.
И кто нами правит?!ужс.Резко негативное отношение.
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху