Почему в Сумах самые дорогие тарифы на тепло.

Cobka

New Member
Про це сьогодні на прес-конференції в МІА “Схід.net” заявив Олексій МОВЧАН. Представники фракції Партії Регіонів Олексій МОВЧАН та Сергій НАУМЕНКО обговорювали тему «Прозорість» тарифної політики в Сумах».

Зокрема, депутати говорять про непрозорість схем передачі майна Сумської ТЕЦ в оренду ТОВ «Сумитеплоенерго» та неефективності останньої:

«Незрозумілим залишаються умови оренди Сумської ТЕЦ – 2,5 млн гривень на рік при загальній вартості майна 137 млн. грн.». (відео)

Олексій МОВЧАН вказує на фактичну втрату громадою міста контролю над важливим з точки зору життєдіяльності та безпеки об’єктом комунальної власності і грубих порушень відносно тарифної політики теплозабезпечення в Сумах:

«З метою штучного зниження податку на прибуток «Сумитеплоенерго» перекинули на рахунок підприємства ТОВ «Інститут інформаційних технологій» 18 мільйонів гривень за нібито сертифікаційні послуги».

Також за наявною у регіоналів інформацією, невиправдано значна сума коштів ТОВ «Сумитеплоенерго» була виділена на рекламні послуги:

«Сумитеплоенерго» склало угоду з ПП «Маріот-Інвест» на виготовлення та розповсюдження рекламної продукції для соціального рекламного проекту «Сплатіть за комунальні послуги в місті Суми», на що було витрачено 6 млн 800 тис грн. Таким чином, у тарифах на тепло зайвих, як мінімум, 24 мільйона гривень».

До того ж, - як стверджують депутати, - компанії, на які перераховувались гроші сумчан згідно з даними реєстраторів, терміново закриті через процедуру банкрутства та зняті з реєстрації, а на ТОВ «Сумитеплоенерго» створена штучна заборгованість за газ, яка складає 40 мільйонів гривень, що дає підстави підозрювати виконком та власників ТОВ «Сумитеплоенерго» у підготовці компанії до процедури банкрутства.

Захищаючи інтереси жителів міста, які скаржаться на необґрунтовано високі тарифи, представники Партії Регіонів вимагають перевірити економічну обґрунтованість, доцільність та законність передачі комунального майна в оренду, розслідувати факти можливих корупційних і протиправних дій посадових осіб мерії, депутатів міської ради, засновників ТОВ «Сумитеплоенерго», обґрунтованість діючих тарифів на тепло.

Відповідні депутатські запити направлені в прокуратуру, УСБУ та УМВС України в Сумській області.(запит)

---------------------------------------------------------------------

Предугадывая заявления части участников форума будто это лишь политическая борьба, хочу задать им вопрос.

А что если это окажется правдой, о украденных с Сумской ТЭЦ 24 миллионах гривен денег, которые мы с вами заплатили по тарифам Минаева?
 

PRO-Z

Нужный тут человек
из той же серии " А почему в Сумах самій дорогой проезд"?? Потому что город дебилов!
 

sumochka

Member
Авторитетно даю ответ на тему топика (в отличие от некоторых на этом форуме имею доступ к информации): Патамушта партия прахвессора решила обосрать в очередной раз нынешнюю власть. Именно поэтому и появился данный топик.
 

Cobka

New Member
Авторитетно даю ответ на тему топика (в отличие от некоторых на этом форуме имею доступ к информации): Патамушта партия прахвессора решила обосрать в очередной раз нынешнюю власть. Именно поэтому и появился данный топик.
Топик появился потому, что была дана официальная пресс конференция, с оглашением сумм, выведенных из Сумской ТЭЦ, с указанием фирм куда они выводились. Это уже политическим пиаром не назовешь. Было официальное обращение в прокуратуру. Если вы считаете 24 миллиона незначительной суммой, так и скажите, мы поймем. Это уже прямые обвинения власти , и Минаева в том числе, в воровстве.

Это так, отступление от темы, для тех кто в теме.
 

LevAris

Well-Known Member
Авторитетно даю ответ на тему топика (в отличие от некоторых на этом форуме имею доступ к информации): Патамушта партия прахвессора решила обосрать в очередной раз нынешнюю власть. Именно поэтому и появился данный топик.
Мне, как жителю города Сумы, абсолютно все равно, каким образом мне делают лучше, толи в следствие политического пиара, толи благодаря честностинекоторых депутатов ПР. Раз в мерии сидит кодло воров, их надо наказать, а за счет каких действий - это уже второстипенно.
 

LevAris

Well-Known Member
точно сказано,будут ногами топтать и будет тишина
ну вы абсолютно зря так высказываетесь о жителях города, они ведь основные ваши клиенты. или если вы все таки открыто настаиваете на этом, давайте я напечатаю в цвете на А4 формате тескт "хозяйка данной палатки считает жителей города Сумы дебилами" и наклею на ваши палатки.
 

Cobka

New Member
Мне, как жителю города Сумы, абсолютно все равно, каким образом мне делают лучше, толи в следствие политического пиара, толи благодаря честностинекоторых депутатов ПР. Раз в мерии сидит кодло воров, их надо наказать, а за счет каких действий - это уже второстипенно.
+100
 

Бармалей

Болеющий за город
Мне, как жителю города Сумы, абсолютно все равно, каким образом мне делают лучше, толи в следствие политического пиара, толи благодаря честностинекоторых депутатов ПР. Раз в мерии сидит кодло воров, их надо наказать, а за счет каких действий - это уже второстипенно.
+100. Я об этом на Данкоре писал уже...
 
Зверху