В Сумах буде встановлено пам'ятний знак Тихону Черепіну

YUPI

Подполье
Модератор
Мы думающие как я... Те у которых всегда были в примере воины Красной Армии. Те кто в детстве у бабушки в селе бегал с выпиляным из доски автоматом и воевал только за партизанов.
Админ обратите вниммание на товарища Nahrapov. Который своей пропагандой какой Ющенко хороший и что мы должны поддержать земелю, уже просто захламил данный форум такими постами.
Только пусть лично Ющенко пожалуется на мое сообщение или подаст на меня в суд. Мне всеравно. Но только чтоб это был Ющенко. А так если нету того кого я оскарбляю на этом форуме то и нечего придератся.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Ладно, Йупи, прощаю тебя, бо добрый я буржуин.
Админ, отзываю свою претензию к тов.Йупи.
 

YUPI

Подполье
Модератор
Так же я могу сказать и про памятники Бендере, Шухевичу и подобных....
 

MAKCIM

radioamator
І що це? ми живемо в Україні! шпрехать на російській будете за 50 км... тому ваші варіанти й гроша не коштують... а пам’ятник нехай ставлять, якщо грошей нікуди дівати.... все одно знесуть же... сенсу не бачу...
Де я "шпрехать" буду я в тебе не запитував. А те, що я написав російською мовою нічого не значить. Якщо Вам так краще: "Озерна", "Квіткова", "Абрикосова"... т.д.

Я, лише пропоную нейтралітетні назви вулиць міста. Та поверняння історичних назв. Також я вважаю, що кращими назвами вулиць є їх реографічне розміщення відносно інших населених пунктів. Наприклад та сама Харківська, Роменська і т.д, Це доволі зручно.
 

Гвоздь

Финский студент
Відповідь: В Сумах буде встановлено пам'ятний знак Тихону Черепіну

Назвали бы улицу именем Остапа Вишни....
 

SplatteR

oi oi oi oi
Мы думающие как я... Те у которых всегда были в примере воины Красной Армии. Те кто в детстве у бабушки в селе бегал с выпиляным из доски автоматом и воевал только за партизанов.
Админ обратите вниммание на товарища Nahrapov. Который своей пропагандой какой Ющенко хороший и что мы должны поддержать земелю, уже просто захламил данный форум такими постами.
Только пусть лично Ющенко пожалуется на мое сообщение или подаст на меня в суд. Мне всеравно. Но только чтоб это был Ющенко. А так если нету того кого я оскарбляю на этом форуме то и нечего придератся.
так вот ты и сам жертва пропаганды ...мыслишь чужим , сам ничего не зная , даже от первоисточников ..
интернет-боец , кто будет скидываться на памятник ? хахах ..ну давай , говоришь - делай ....
 

YUPI

Подполье
Модератор
так вот ты и сам жертва пропаганды ...мыслишь чужим , сам ничего не зная , даже от первоисточников
Слушай жертва... Ты хочеш сказать что мой дед зря воевал? И Черепин на войну пошел просто чтоб погибнуть?

Радуйся что живеш в стране которую защитили такие люди. И что живеш в своей стране, а не в качестве колонии какой-то заморской страны.
 

Rsq

Місцевий
Відповідь: В Сумах буде встановлено пам'ятний знак Тихону Черепіну

Мої також воювали, і звичайно не дарма, проте за чужу ідею і за чужу країну. А це вже не є вчинком гідним надвисокої шани, встановлення пам'ятників і т.д. у нас, на території незалежної України. Ці люди були героями вже неіснуючої країни. Мало вам пам'ятників, хто дійсно шанує хай піде покладе квіти і не забуває, якщо це для вас героїчний вчинок. А то по святам одні школярі яких пригнали силоміць та ветерани + невеличка купка просто небайдужих, як правило старшого віку.
Не так давно як плакалися що встановлюють пам'ятник жертавам голодомору, питалися звідки гроші і навіщо їх викидати на пам'ятники, жартували на тему що з таким підходом зараз буде голодомор. А тепер чомусь ті ж самі люди співають зовсім іншу пісню...
 

pustelnuk

Думаю
Відповідь: В Сумах буде встановлено пам'ятний знак Тихону Черепіну

Питання до товарищів закохоних у Черепіна та інших діячів причетних до організації масових репресій.
У кого з мешканців міста назва вулиці Черепіна асоціюється з чимось крім кісток і черепів.
 
Зверху